PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی ثبت نام دانشجویان جدید الورود در کارشناسی ارشد

AM!R
08-31-2013, 02:21 AM
دوستان ، سوالاتی داشتم در زمینه نحوه و زمان ثبت نام دانشجویان جدید الورود ارشد امسال در پیام نور .. این زمان اعلام شده در سایت پیام نور که 30 شهریور تا 5 مهر هست .. برای کلیه شعب پیام نور کشور هست ؟ زمانبندی کلی هست یا بر اساس حروف الفبا؟

طی تاریخ اعلام شده فقط ثبت نام غیرحضوری انجام میگیرد؟ قسمت حضوری ثبت نام کی صورت میگیرد؟ و همه این موارد در سیستم گلستان انجام میگیرد ، ؟ شماره ورود و رمز عبور چی میشه ؟

کلا کمی در مورد ماهیت و کلیت کار اگه دوستان لطف کنند توضیح بدهند ممنون میشم، مثلا اینکه شهریه همون تاریخ 30 شهریور به بعد باید پرداخت بشه؟ انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید چگونه باید باشه و بر چه اساسی ؟ خصوصا که امثال من کسائیی هستند که از رشته های دانشگاهی کارشناسی متفاوت میان و احتمالا باید واحدهای پیش نیازی رو بگذرونن ..

مدرک معادل کارشناسی که همان فرم تو سایت سازمان سنجش هست که معرفی نامه از دانشگاه مبدا به مقصد هست برای ثبت نام کافیه ؟ چون قطعا اون آیین لیسانس تا اون موقع آماده نمیشه .. !

sunyboy
08-31-2013, 09:55 AM
دوستان ، سوالاتی داشتم در زمینه نحوه و زمان ثبت نام دانشجویان جدید الورود ارشد امسال در پیام نور .. این زمان اعلام شده در سایت پیام نور که 30 شهریور تا 5 مهر هست .. برای کلیه شعب پیام نور کشور هست ؟ زمانبندی کلی هست یا بر اساس حروف الفبا؟

طی تاریخ اعلام شده فقط ثبت نام غیرحضوری انجام میگیرد؟ قسمت حضوری ثبت نام کی صورت میگیرد؟ و همه این موارد در سیستم گلستان انجام میگیرد ، ؟ شماره ورود و رمز عبور چی میشه ؟

کلا کمی در مورد ماهیت و کلیت کار اگه دوستان لطف کنند توضیح بدهند ممنون میشم، مثلا اینکه شهریه همون تاریخ 30 شهریور به بعد باید پرداخت بشه؟ انتخاب واحد دانشجویان ورودی جدید چگونه باید باشه و بر چه اساسی ؟ خصوصا که امثال من کسائیی هستند که از رشته های دانشگاهی کارشناسی متفاوت میان و احتمالا باید واحدهای پیش نیازی رو بگذرونن ..

مدرک معادل کارشناسی که همان فرم تو سایت سازمان سنجش هست که معرفی نامه از دانشگاه مبدا به مقصد هست برای ثبت نام کافیه ؟ چون قطعا اون آیین لیسانس تا اون موقع آماده نمیشه .. !

تاریخ، نحوه ثبت نام و مدارک موردنیاز پذیرفته شدگان ۹۲-۹۳ در دانشگاه پیام نور (http://portal.pnu-club.com/1392/06/%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%d8%8c-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d9%86%d8%a7%d9%85-%d9%88-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%da%a9-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b0.html)

hamednoor
09-16-2013, 01:46 AM
سلام . آیا حضور در کلاس در مقطع کارشناسی ارشد اختیاریه؟:42:

sunyboy
09-16-2013, 09:02 AM
سلام . آیا حضور در کلاس در مقطع کارشناسی ارشد اختیاریه؟:42:

بله

majdzang
09-23-2013, 11:14 AM
سلام لطفا یکی به من کمک کنه...........من ورودی امسال ارشدم شهریه ثابت دادم اما انتخاب واحد فقط یه درس برام هست؟؟؟؟ بعدشم من اصلانمیدونم چه دروسی بردارم شروع کلاسها از کی هست؟؟؟؟؟

mh_70
09-23-2013, 10:53 PM
سلام لطفا یکی به من کمک کنه...........من ورودی امسال ارشدم شهریه ثابت دادم اما انتخاب واحد فقط یه درس برام هست؟؟؟؟ بعدشم من اصلانمیدونم چه دروسی بردارم شروع کلاسها از کی هست؟؟؟؟؟

سلام منم همین مشکل رو دارم با ی تفاوت ، برای انتخاب واحد سایت پیام نور ی سری دروس اعلام کرده (برای گرایش برنامه ریزی مسکن) که اصلا موقع انتخاب واحد تو لیست دروس نیستن از یه طرف هم تو برنامه ترم دانشگاه ی سری دروس دیگه اعلام شده البته به طور کلی برای جغرافیا وبرنامه ریزی شهری که البته اینا تو لیست دروس نیمسال موجودن
در هر حال موندم چیکار کنم همینا رو انتخاب کنم !انتخاب نکنم!! :169:
تماسای با دانشگاه هم بی پاسخ مونده:52:

sunyboy
09-23-2013, 11:45 PM

باید مراجعه حضوری به دانشگاه داشته باشید و پیگیری کنید

afshinvet
09-25-2013, 01:49 AM

انتخاب واحد باید براساس دروس ارائه شده در سایت باشد
تاشهریه پرداخت نشه، ثبت نام کامل نیست
شماره ورود:شماره دانشجویی
گذرواژه: شماره شناسنامه

afshinvet
09-25-2013, 01:52 AM

انتخاب رشته برای اساس دروس ارائه شده در سایت برای رشته شماست
در داخل سیستم گلستان، با توجه به واحدهای انتخابی، برنامه کلاسی مشخص خواهدشد

maskan70
09-28-2013, 11:13 AM
سلام
کسی از زمان مراجعه حضوری برای تکمیل ثبت نام ارشد خبر نداره؟
به طور کلی اعلام شده 13/7 تا 13/8 اما بدون تفکیک رشته ویا حروف الفبا
سایت دانشگام پیام نور مرکز ری هم هیچی نیست
از دوستان کسی اطلاعی نداره؟؟؟
سپاس:72:

sunyboy
09-28-2013, 01:29 PM
سلام
کسی از زمان مراجعه حضوری برای تکمیل ثبت نام ارشد خبر نداره؟
به طور کلی اعلام شده 13/7 تا 13/8 اما بدون تفکیک رشته ویا حروف الفبا
سایت دانشگام پیام نور مرکز ری هم هیچی نیست
از دوستان کسی اطلاعی نداره؟؟؟
سپاس:72:

با دانشگاه تماس بگیرید

maskan70
09-28-2013, 02:03 PM
با دانشگاه تماس بگیرید

همینکارو انجام دادم اما ای کاش وقتی از 8 صبح تا 12 پشت سر هم تماس میگیری حداقل یه بار که به داخلی مربوطه وصل میشی جواب بدن :164:

در هر صورت ممنون از راهنمایی شما:72:

AM!R
09-28-2013, 04:23 PM
اقا میشه یه توضیحی در مورد این دروس خودخوان بدید در پیام نور .. من مقطع ارشد هستم و یه سری دروس جبرانی بهم خورده که به صورت خودخوان ارائه میشه، یعنی برای این دروس هیچ کاری نباید کرد !؟ و فقط طبق منبعی که تو سایت گلستان واسه اون درس زده شده ، اونو بخونم و بعد سر جلسه امتحان حاضر بشیم ..!؟

راستی بقیه دروس که توسط اساتید ارائه میشه و بعضا کلاس هم داره چه جوریه !؟ میان ترم داره ،؟ نمره کلاسی دراه !؟ چه جوریه اوضاع !؟

javad jan
09-28-2013, 04:31 PM
اقا میشه یه توضیحی در مورد این دروس خودخوان بدید در پیام نور .. من مقطع ارشد هستم و یه سری دروس جبرانی بهم خورده که به صورت خودخوان ارائه میشه، یعنی برای این دروس هیچ کاری نباید کرد !؟ و فقط طبق منبعی که تو سایت گلستان واسه اون درس زده شده ، اونو بخونم و بعد سر جلسه امتحان حاضر بشیم ..!؟

راستی بقیه دروس که توسط اساتید ارائه میشه و بعضا کلاس هم داره چه جوریه !؟ میان ترم داره ،؟ نمره کلاسی دراه !؟ چه جوریه اوضاع !؟

در مورد سوال اول بله
فقط باید منبع رو تامین کنید و خودتون بخونیدش

اما در مورد سوال دوم : میان ترم و حضور در کلاس و نمره کلاسی واجب و اجباری نیست
اما اگر بتونید در کلاس ها شرکت کنید و پروژه ها رو تحویل بدید و میان ترم هم اگر استاد گرفت ، بدید
در اون 6 نمره که از استاد میگیرید تاثیر داره
و چون نمره قبولی در مقطع ارشد 12 هست
پس خیلی کمک بزرگیه این 6 نمره برای قبولیتون انشا ا. . .
با تشکر