PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند کمک و راهنمایی فوری ی ی ی ی ی

evermore
08-06-2013, 11:14 AM
سلام به همه دوستان
من دانشجوی ارشد اجرایی تهران غرب هستم و تمام واحد ها رو پاس کردم. جهت استخدام در بانک اقدام کردم و در آزمون و مصاحبه هم پذیرفته شدم. اما جهت نهایی شدن استخدام باید حداقل از دانشگاه گواهی بگیرم که نشون بده درسم تموم شده.
متاسفانه از تعطیلی دانشگاه هم خبر نداشتم.بانک به من تا آخر ماه فرصت داده که گواهی رو ارائه بدم وگرنه یه نفر دیگه رو جایگزین می کنند. دانشگاه هم که تا 26 مرداد تعطیله. چه کار کنم؟
تا 26 مرداد کاری میتونم بکنم یا باید صبر کنم؟ از 26 تا آخر مرداد میتونم گواهی رو بگیرم؟
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککک

Borna66
08-07-2013, 12:30 AM
سلام به همه دوستان
من دانشجوی ارشد اجرایی تهران غرب هستم و تمام واحد ها رو پاس کردم. جهت استخدام در بانک اقدام کردم و در آزمون و مصاحبه هم پذیرفته شدم. اما جهت نهایی شدن استخدام باید حداقل از دانشگاه گواهی بگیرم که نشون بده درسم تموم شده.
متاسفانه از تعطیلی دانشگاه هم خبر نداشتم.بانک به من تا آخر ماه فرصت داده که گواهی رو ارائه بدم وگرنه یه نفر دیگه رو جایگزین می کنند. دانشگاه هم که تا 26 مرداد تعطیله. چه کار کنم؟
تا 26 مرداد کاری میتونم بکنم یا باید صبر کنم؟ از 26 تا آخر مرداد میتونم گواهی رو بگیرم؟
کمککککککککککککککککککککککک کککککککککککک

با سلام
دوست گرامی ابتداعا از این به بعد لطفا عنوان مناسب برای موضوعات و درخواست های خود اتنخاب کنید تا بهتر و سریعتر و مناسب تر سایر دوستان کمکتون کنند.

در مورد درخواستتون کلا دانشگاه مراکز شهری پیام نور در بازه یکماه بسته و تعطیل هستند و کاری نمیشه کرد ، مگر اینکه به پیام نوری مرکزی در تهران یا مرکز استانتون ارتباط برقرار کنید شاید بتونند کاری بکنند اتها...

موفق باشید
روزگار خوش

evermore
08-07-2013, 09:57 AM
با سلام
دوست گرامی ابتداعا از این به بعد لطفا عنوان مناسب برای موضوعات و درخواست های خود اتنخاب کنید تا بهتر و سریعتر و مناسب تر سایر دوستان کمکتون کنند.

در مورد درخواستتون کلا دانشگاه مراکز شهری پیام نور در بازه یکماه بسته و تعطیل هستند و کاری نمیشه کرد ، مگر اینکه به پیام نوری مرکزی در تهران یا مرکز استانتون ارتباط برقرار کنید شاید بتونند کاری بکنند اتها...

موفق باشید
روزگار خوش

متچکرم
شما شماره تلفنی از مرکز تهران دارید؟تو سایت پیام نور چیزی پیدا نکردم
اگر تا 26 مرداد کاری نتونستم بکنم به نظر شما توی 5 روز آخر ماه کاری میشه کرد؟امیدی هست؟

Borna66
08-08-2013, 12:35 AM
متچکرم
شما شماره تلفنی از مرکز تهران دارید؟تو سایت پیام نور چیزی پیدا نکردم
اگر تا 26 مرداد کاری نتونستم بکنم به نظر شما توی 5 روز آخر ماه کاری میشه کرد؟امیدی هست؟

با سلام
از سایت مرکزی پیام نور pnu.ac.ir اطلاعات ارتیاط و تماسی سایر مراکز را دریافت کنید

و به نظره من باید پگیر این ماجرا باشید و قطعا امیدی هست

رزگار خوش

hamednoor
09-16-2013, 01:49 AM
سلام . آیا حضور در کلاس در مقطع کارشناسی ارشد اختیاریه؟:42:

sunyboy
09-16-2013, 09:01 AM
سلام . آیا حضور در کلاس در مقطع کارشناسی ارشد اختیاریه؟:42:

بله