PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامون دلتنگی یا مدرنیته

fr.chemi3t
07-21-2013, 07:15 PM
به نظر شما این عادت خوبیه یا عادت بد؟؟!!
که تا به یه نت دسترسی پیدا میکنیم توی چندتا سایت خاص اول سر میزنیم( فیسبوک+و فروم های اصلی که مدت هاست عضویم)
دقیقا منظورم اینه که بیشتر وقتمون رو برای صحبت کردن و احیانا جواب کامنت ها و پیام ها میگذرونیم؟؟
این مشکل اپیدمی شده،لطفا نظراتتونو اعلام کنید .

http://pnu-club.com/imported/2013/07/89.gif

paksersht
07-21-2013, 07:38 PM
به نظر من خیلللللی بده از یه طرف خیللللللی خوبه که با اینهمه تکنولوژی خیلی کارا آسونتر میشه اما از یه طرف دیگه اینکه به نت عادت کنیم که مارو از کارای دیگه منع کنه خیلللی بده

fr.chemi3t
07-21-2013, 07:44 PM
به نظر من خیلللللی بده از یه طرف خیللللللی خوبه که با اینهمه تکنولوژی خیلی کارا آسونتر میشه اما از یه طرف دیگه اینکه به نت عادت کنیم که مارو از کارای دیگه منع کنه خیلللی بده

مرسی از نظرت
:72:

اگه دقت کنیم ما خیلی کارای مفید تری هم میتونیم انجام بدیم ,مثلا این باشگاه میتونه مایه پیشرفتمون توی هر زمینه ای که میخوایم باشه,البته با همت و تلاش خودمون ,اینکه هر لحظه به جایی که ایستادیم نگاه کنیم ببینیم واقعا راهی که میریم درسته.

paksersht
07-21-2013, 07:48 PM
نمیدونم شاید بشه پیشرفت کرد ولی باشگاه کمی دیر میره جلو هموز خیلی چیزا کم داره تا خودش پیشرفت کنه شاید بتونه باعث پیشرفت هم بشه

fr.chemi3t
07-21-2013, 07:51 PM
نمیدونم شاید بشه پیشرفت کرد ولی باشگاه کمی دیر میره جلو هموز خیلی چیزا کم داره تا خودش پیشرفت کنه شاید بتونه باعث پیشرفت هم بشه

نه نمیخوام بحثو شخصیش کنم ,منظورم هر فرومی بود حالا من باشگاهو مثال زدم
من خودم از اون موقع که تو باشگاه بودم پیشرفتای زیادی کردم ,چون هر لحظه در جریان اخبار و علم دنیا هستیم درسته؟

paksersht
07-21-2013, 07:57 PM
نه نمیخوام بحثو شخصیش کنم ,منظورم هر فرومی بود حالا من باشگاهو مثال زدم
من خودم از اون موقع که تو باشگاه بودم پیشرفتای زیادی کردم ,چون هر لحظه در جریان اخبار و علم دنیا هستیم درسته؟

درسته وزمینه های زیادی هم باعث پیشرفتت مبشه ولی اثرات منفی هم داره که میشه از طرریقهای دیگه هم اون پیشرفتهارو بدست اورد که اثرات منفی کمتری داشته یاشه

fr.chemi3t
07-21-2013, 08:00 PM
درسته وزمینه های زیادی هم باعث پیشرفتت مبشه ولی اثرات منفی هم داره که میشه از طرریقهای دیگه هم اون پیشرفتهارو بدست اورد که اثرات منفی کمتری داشته یاشه
مثلا؟

paksersht
07-21-2013, 08:06 PM
مثلا؟

مثلا همین اخباری مه خودت مثال زدی میشه خبرارد از طریق tvو وروزنامه بدست اورد درسته که با نت هم سریعار هم بهتو بدست میااد ولی به نزذم ادم سختی متحمل بشه ولی سلامتی خودشو حفظ کنه بهتر از اینکه با اسونی ضرری ببینه

paksersht
07-21-2013, 08:08 PM
من چواب دادم کجاا رفت:39:

fr.chemi3t
07-21-2013, 08:14 PM
مثلا همین اخباری مه خودت مثال زدی میشه خبرارد از طریق tvو وروزنامه بدست اورد درسته که با نت هم سریعار هم بهتو بدست میااد ولی به نزذم ادم سختی متحمل بشه ولی سلامتی خودشو حفظ کنه بهتر از اینکه با اسونی ضرری ببینه
خب اینجوری میشیم مثل قدیمیا که ,الان با نت سرعت دریافت اطلاعات رفته بالا,من نظرم هنوز روی فعالیت مفیده نه مضر ,میتونی با همین فعالیت خودتو ببری بالا میتونیم بخوری زمین بستگی به این داره که چی جوری استفاده میکنی ,اینکه همیشه که میای نت با خودت بگی من میخوام یه چیز جدید یاد بگیرم ,نه اینکه بیشتر وقتمونو صرف صحبت کردن بگذرونیم .که آخرشم بشه وابستگی..

alamatesoall
07-22-2013, 12:13 AM
http://up.pnu-club.com/images/lsqi2v8bvr6fnljl1wu3.jpg

غریب آشنا
07-22-2013, 12:42 AM

منم با نظر ایشون موافقم :39:

alamatesoall
07-22-2013, 01:25 AM

http://up.pnu-club.com/images/94fcgrmd9vqe12i75bss.jpg

اینم دو رأی موافق :39:

عبدالله.
07-22-2013, 07:16 AM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به نظرم شرکت در فروم ها میتونه مفید باشه و در عین حال مضر هم باشه. عادت کردن و معتاد شدن به این فضا باعث تخریب در ارتباط های خانوادگی و اجتماعی میشه.از اطرافیانمون غافل میشیم و...

در حالی که وظیفۀ اصلی هرر فردی رسیدگی به خانواده و با خانواده بودن هست حالا این بین اگر یه فرصتی پیش اومد باید کانکت شد اونم در حد ضرورت.

شهر ساز
07-22-2013, 11:26 AM
من خودم به شخصه یدونه لب تاپ و یه مودم با سرعت بالا بهم بدن هیچ ازاری واسه کسی ندارم عین بچه های خوب میشینم تو دنیای مجازی خودم سیر میکنم بازی . مقاله.مطالعه.تفریح من اوایل که به دنیای نت اومده بودم همش تو سایت نیک صالحی فال میگرفتم:39:البته ابن مال سال 85 این حدوداست ها بعد ها کم کم با سایت های مفید تر و اینکه چطور میشه از نت درست استفاده کرد اشنا شدم
الانم بیشتر وقت مو تو نت دنبال مقاله خوب مطلب خوب و 1001 موضوع دیگه هستم فیس بوک هم که مال خرداد ماهه یعنی من عین 11 ماه سال فیس بوکم دی اکتیو اما خرداد که میشه شب امتحانا ای حال میده فیس بوک:39:
الانم به محض این که کانکت میشم میام باشگاه و سایت خودم و میچرخم بعد که دیدم اوضاع اروم و خبری نیست میرم خبر بخونم ایمیل هامو چک کنم
حالا اگه بخوایم جدی به این بحث نگاه کنیم این که اینترنت تبدیل به یه عادت کردیم برای خودمون و بیشتر وقت مون توی این دنیا میگذرونیم هیچ خوب نیست ادم تو دنیای مجازی از دنیای حقیقی خودش فاصله میگیره و میشه یه ادم مجازی
من یه دوستی دارم لامصب از 8 صبح تا 3 شب تو نت میچرخه غذا شو هم پای لب تاپ اش میخوره این شده براش مثل یه اعتیاد که داره تخریبش میکنه هم خودش و هم شخصیت شو
در کل اصن خوب نیست این اوضاع من و عیالم نظرمون مساعد نیست عیالم میگه من رای مو پس میگیرم مونده تهنا الناز:272:

fr.chemi3t
07-22-2013, 12:51 PM

مرسی از نظرت :26:
همون دیگه میگم چرا؟

fr.chemi3t
07-22-2013, 12:54 PM
مرسی از نظرت عزیزم ,یکم دفاع کن ازش:170:

javad jan
07-22-2013, 12:54 PM

خوشبختانه منم اینطوریم:55:

fr.chemi3t
07-22-2013, 12:56 PM
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

به نظرم شرکت در فروم ها میتونه مفید باشه و در عین حال مضر هم باشه. عادت کردن و معتاد شدن به این فضا باعث تخریب در ارتباط های خانوادگی و اجتماعی میشه.از اطرافیانمون غافل میشیم و...

در حالی که وظیفۀ اصلی هرر فردی رسیدگی به خانواده و با خانواده بودن هست حالا این بین اگر یه فرصتی پیش اومد باید کانکت شد اونم در حد ضرورت.

سلام
خیلی ممنون از نظر جامع وکاملتون :72:

fr.chemi3t
07-22-2013, 01:02 PM
من خودم به شخصه یدونه لب تاپ و یه مودم با سرعت بالا بهم بدن هیچ ازاری واسه کسی ندارم عین بچه های خوب میشینم تو دنیای مجازی خودم سیر میکنم بازی . مقاله.مطالعه.تفریح من اوایل که به دنیای نت اومده بودم همش تو سایت نیک صالحی فال میگرفتم:39:البته ابن مال سال 85 این حدوداست ها بعد ها کم کم با سایت های مفید تر و اینکه چطور میشه از نت درست استفاده کرد اشنا شدم
الانم بیشتر وقت مو تو نت دنبال مقاله خوب مطلب خوب و 1001 موضوع دیگه هستم فیس بوک هم که مال خرداد ماهه یعنی من عین 11 ماه سال فیس بوکم دی اکتیو اما خرداد که میشه شب امتحانا ای حال میده فیس بوک:39:
الانم به محض این که کانکت میشم میام باشگاه و سایت خودم و میچرخم بعد که دیدم اوضاع اروم و خبری نیست میرم خبر بخونم ایمیل هامو چک کنم
حالا اگه بخوایم جدی به این بحث نگاه کنیم این که اینترنت تبدیل به یه عادت کردیم برای خودمون و بیشتر وقت مون توی این دنیا میگذرونیم هیچ خوب نیست ادم تو دنیای مجازی از دنیای حقیقی خودش فاصله میگیره و میشه یه ادم مجازی
من یه دوستی دارم لامصب از 8 صبح تا 3 شب تو نت میچرخه غذا شو هم پای لب تاپ اش میخوره این شده براش مثل یه اعتیاد که داره تخریبش میکنه هم خودش و هم شخصیت شو
در کل اصن خوب نیست این اوضاع من و عیالم نظرمون مساعد نیست عیالم میگه من رای مو پس میگیرم مونده تهنا الناز:272:

مرسی از نظرت :72:
خب همین دیگه چرا باید کل وقتمونو با این نت پر کنیم ...!

به عیالت بگو بیاد ریشه یابی کنه و را ه حل بده:170:

alamatesoall
07-22-2013, 01:03 PM

عزیزم من که هنوز نظر خودمو نگفتم از اون عکسم منظورم چیز دیگه ای بود که شما برداشت دیگه ای کردی، الناز دقیقا متوجه منظور من شد :39:

ببینید الان بحث در مورد استفاده درست و نادرست از اینترنت و فضای مجازی هستش دیگه با خودمون تعارف نداریم که همه ما آدمای بالغ و فهمیده و تحصیلکرده هستیم میدونیم که استفاده زیاد از اینترنت منجر به خیلی از آسیب های دیگه میشه که شابع ترینشون افسردگی و پرخاشگری و وابستگی به فضای مجازی یا اعتیاد اینترنتی هستش که متاسفانه و متاسفانه آثار خیلی بدی رو توی زندگی شخصی و روابط اجتماعی میذاره . من خودم به شخصه بیشترین آسیبی که از اینترنت دیدم کمرنگ شدن بعضی از عادات خیلی قشنگم بوده
یکی از اونا مطالعه بود که علاقه بسیار زیادی داشتم و هنوزم دارم به مطالعه ولی اینترنت دیگه وقت فراغتی رو واسم باقی نذاشته بخش عمده ی اوقات فراغتم پای فضای مجازی صرف میشه البته ناگفته نماند که از طریق همین دنیای مجازی من خیلی چیزای دیگه رو یاد گرفتم یعنی بیشتر از اینکه واسم ضرری داشته باشه ازش نفع بردم چون هیچ وقت اجازه ندادم خودم در اختیار فضای مجازی و اینترنت باشم بلکه همیشه اون در اختیارم بوده.

اینکه کسی در اختیار فضای مجازی قرار بگیره اصلا درست نیست و آثار خیلی بدی رو به همراه خواهد داشت از جمله وابستگی و اعتیاد اینترنتی(این یعنی استفاده نادرست)
ولی اگر سعی کنیم فضای مجازی رو خودمون در اختیار بگیریم میتونیم به خیلی از اهدافمون برسیم و اطلاعات خودمونو در هر زمینه ای گسترش بدیم( و این یعنی استفاده درست):109:

fr.chemi3t
07-22-2013, 01:05 PM
خوشبختانه منم اینطوریم:55:

مواظب خودتون باشید:39:

fr.chemi3t
07-22-2013, 01:08 PM
عزیزم من که هنوز نظر خودمو نگفتم از اون عکسم منظورم چیز دیگه ای بود که شما برداشت دیگه ای کردی، الناز دقیقا متوجه منظور من شد :39:

ببینید الان بحث در مورد استفاده درست و نادرست از اینترنت و فضای مجازی هستش دیگه با خودمون تعارف نداریم که همه ما آدمای بالغ و فهمیده و تحصیلکرده هستیم میدونیم که استفاده زیاد از اینترنت منجر به خیلی از آسیب های دیگه میشه که شابع ترینشون افسردگی و پرخاشگری و وابستگی به فضای مجازی یا اعتیاد اینترنتی هستش که متاسفانه و متاسفانه آثار خیلی بدی رو توی زندگی شخصی و روابط اجتماعی میذاره . من خودم به شخصه بیشترین آسیبی که از اینترنت دیدم کمرنگ شدن بعضی از عادات خیلی قشنگم بوده
یکی از اونا مطالعه بود که علاقه بسیار زیادی داشتم و هنوزم دارم به مطالعه ولی اینترنت دیگه وقت فراغتی رو واسم باقی نذاشته بخش عمده ی اوقات فراغتم پای فضای مجازی صرف میشه البته ناگفته نماند که از طریق همین دنیای مجازی من خیلی چیزای دیگه رو یاد گرفتم یعنی بیشتر از اینکه واسم ضرری داشته باشه ازش نفع بردم چون هیچ وقت اجازه ندادم خودم در اختیار فضای مجازی و اینترنت باشم بلکه همیشه اون در اختیارم بوده.

اینکه کسی در اختیار فضای مجازی قرار بگیره اصلا درست نیست و آثار خیلی بدی رو به همراه خواهد داشت از جمله وابستگی و اعتیاد اینترنتی(این یعنی استفاده نادرست)
ولی اگر سعی کنیم فضای مجازی رو خودمون در اختیار بگیریم میتونیم به خیلی از اهدافمون برسیم و اطلاعات خودمونو در هر زمینه ای گسترش بدیم( و این یعنی استفاده درست):109:

خوب چکار کنیم که تبدیل به اعتیاد نشه منظورم اینه که یه راه حل بدید که سودش بیشتر از ضررش بشه ,داریم آیا ,هل,هذا؟؟
آهان یکی از ضرراش خراب شدن املامونه:170:

javad jan
07-22-2013, 01:13 PM
مواظب خودتون باشید:39:

والا من که تا به این سن رسیدم
نت نداشتم
هرگز
الان کلا کمتر از 6 ماهه که وارد دنیای مجازی شدم
و اولین باشگاه یا شبکه اجتماعی که عضوش شدم همین باشگاهه
و تو هیچ فضای دیگه ای هم مثل فیس بوک نیستم
اما راستش اولش خیلی مواظب نبودم
بی مهابا میرفتم جلو و رفتار میکردم
خوب مثل بچه ی نو پا بودم دیگه
اما با مشاوره های بچه ها
مخصوصا صاحب همین عکس
خیلی بهتر شدم
چشمم به روی دنیای مجازی باز شد
حالا هم درسته خیلی وقت میزارم تو نت
اما راستش زندگیمو تحت شعاع قرار نداده و نمیده
تو شرکت بیکارم ، میام باشگاه
اما اگه کار داشته باشم مخصوصا مربوط به خونواده و زندگیم باشه
خوب مسلما اونارو در اولویت قرار میدم
پس همش بستگی به خودمون داره که اولویتمون تو زندگیمون چیه
و درست اولویت بندی کنیم

fr.chemi3t
07-22-2013, 01:14 PM

منظورش تزریق سرم هوا بود:159:

negar92
07-22-2013, 01:21 PM
من که کلا بر عکس شدم
شاید تا 1 ماه یا 2 ماه اینجور بدم اما الان حتی فیسبوک هم زیاد نمیرم
مشغولیت زیاد شده اما سعی میکنم همیشه تعادل و رعایت کنم تا خونوادم ناراضی نباشند
وقتمو بیشتر با افرادی که دوست دارم بگذرونم با دوستام خونوادم
ارزش داره 1 ساعت با همکلاسیات کافی شاپ باشی تا 10 ساعت تو نت

alamatesoall
07-22-2013, 01:30 PM
خوب چکار کنیم که تبدیل به اعتیاد نشه منظورم اینه که یه راه حل بدید که سودش بیشتر از ضررش بشه ,داریم آیا ,هل,هذا؟؟
آهان یکی از ضرراش خراب شدن املامونه:170:

عزیزم شما اول هدف خودتو مشخص کن ببین هدف اصلی تو چیه از قرار گرفتن تو محیط مجازی چرا و به چه دلیل؟؟؟ شما از درستی و نادرستیش سوال کردی راه حل که نخواستی عزیز دلم اجازه بده همه نظر خودشونو بدن از اهدافشون بگن اون وقت به یه نتیجه گیری کلی میرسیم:109:

تو شرکت بیکارم ، میام باشگاه

اون وقت شما تو شرکت بیکاری حقوق بابت چی میگیری؟؟؟:55:

منظورش تزریق سرم هوا بود:159:

:39:

javad jan
07-22-2013, 01:34 PM
اون وقت شما تو شرکت بیکاری حقوق بابت چی میگیری؟؟؟:55:

:39:

حتما باید جملمو کامل بگم؟؟؟
منظورن تو مواقعی که تو شرکت بیکارم ، تو باشگاه فعالیت میکنم:39:

fr.chemi3t
07-22-2013, 01:45 PM
عزیزم شما اول هدف خودتو مشخص کن ببین هدف اصلی تو چیه از قرار گرفتن تو محیط مجازی چرا و به چه دلیل؟؟؟ شما از درستی و نادرستیش سوال کردی راه حل که نخواستی عزیز دلم اجازه بده همه نظر خودشونو بدن از اهدافشون بگن اون وقت به یه نتیجه گیری کلی میرسیم:109:

از درستی و نادرستیش میخوایم به راه حل برسیم دیگه :26:
به روی دیده:72:

O M I D
07-22-2013, 01:48 PM

مرسی اینو توپ اومدی
این علامت ماست
انجمن معتادین باشگاه:272:
باشگاه ب ما و ما ب باشگاه انرژی تزریق میکنیم:39:

javad jan
07-22-2013, 01:54 PM
مرسی اینو توپ اومدی
این علامت ماست

بابا چه تعبیر خفنی
ایول بابا:104:

fr.chemi3t
07-22-2013, 01:54 PM
مرسی اینو توپ اومدی
این علامت ماست
خدا زیاد کنه انرژیتونو:59:

*مائده*
07-26-2013, 11:42 AM
به نظر من ورود به دنیای مجازی در کل اشتباه محضه چون خواه ناخواه وابستگی میاره
بعد اگه به هر دلیلی شخص مجبور بشه واسه همیشه اون محیط و ترک کنه تاثیر خیلی بدی تو روحیه اش میذاره
درسته که میشه از محیط های مجازی استفاده های مفید هم برد ولی به نظرم مضراتش بیشتره

amiralioo
08-04-2013, 12:03 AM
اعتیاد آوره من هر کاری می کنم ترک کنم نمیشه :(