PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تک درس

fox
07-16-2013, 05:52 PM
سلام دوستان من ترم پیش معادلات دیفرانسیل افتادم,(اگه قبول میشدم فارغ التحصیل بودم) حالا اگه فردا این درس ارائه نشه, میتونم این درس معرفی به استاد بگیرم؟

shima_glk
07-17-2013, 09:08 AM
توضیحاتی درباره معرفی به استاد یا تک درس در دانشگاه پیام نور:

1-اگر دانشجو با یک عنوان درس فارغ التحصیل گردد میتواند آن را به شکل تک درس اخذ کند ، یعنی اخذ واحد در انتخاب واحد ، تبدیل این واحد به تک درس با مراجعه به واحد امتحانات مرکزی که دانشجو تحصیل میکند ، اخذ امتحان بعد از معرفی دانشجو به استاد و ثبت نمره ، در این حالت دانشجو با ترم قبلش فارغ التحصیل خواهد بود .

2-نمره تکدرس در صورت امکان به ترم قبل منتقل می شود در غیر این صورت در همان ترم باقی می ماند.

3-تكدرس زمانی مقدور است كه دانشجو فقط یك عنوان برای فراغت از تحصیل داشته باشد.

4-دروس عملی، آزمایشگاهی و غیره قابل ارائه بصورت تكدرس است.

5-چنانچه دانشجویی بیش از یك عنوان درسی داشته باشد و در تكدرس شركت نماید، تكدرس مورد قبول نیست.

6-شهریه دروس تكدرس 50 % شهریه متغییر و شهریه ثابت كامل دریافت میشود.

7-دانشجویانی كه در تكدرس آبانماه مردود می شوند می توانند در پایان ترم نیز شركت نمایند.

8-تكدرس اردیبهشت ماه نیز همانند تكدرس آبانماه است.

9-چنانچه دانشجویان در یك درس سه بار تكدرس مردود شده باشد بشرط فراغت از تحصیل و حداكثر تا سه عنوان درسی باقی مانده داشته باشد میتوان بصورت معرفی به استاد از ایشان آزمون بعمل آورد.

توجه : در مورد تک درس تابستان توجه داشته باشید که اگر درس در تابستان دارای تاریخ امتحان نبوده یعنی از سازمان مرکزی ارائه نشده باشد دانشجو می تواند به صورت معرفی به استاد بردارد. در غیر اینصورت باید در همان تاریخ تعیین شده برای امتحانش در تابستان امتحان دهد.

fox
07-17-2013, 06:57 PM
توجه : در مورد تک درس تابستان توجه داشته باشید که اگر درس در تابستان دارای تاریخ امتحان نبوده یعنی از سازمان مرکزی ارائه نشده باشد دانشجو می تواند به صورت معرفی به استاد بردارد. در غیر اینصورت باید در همان تاریخ تعیین شده برای امتحانش در تابستان امتحان دهد.

سلام, اگه من معرفی به استاد برندارم, برای این درسم تاریخ اعلام میشه؟چون الان تاریخ نداره

Borna66
07-18-2013, 11:53 PM
سلام, اگه من معرفی به استاد برندارم, برای این درسم تاریخ اعلام میشه؟چون الان تاریخ نداره دوست گرامی کلا معرفی به استاد بستگی دارد که استادی وجود دارد برای ان درس مروبط یا نه و اصلا نیازی به تاریخ از سازمان مرکزی نیست چون همه چیز را مرکز آموزشی و خوده استاد تعیین می کندو شخصا برای من طور بوده و خوده استاد و دانشگاه تاریخ و زمان امتحان معرفی به استاد را برایم تعیین کرده .روزگار خوش