PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از همسرتون چه انتظاری دارید؟؟؟

pnugirl
09-11-2008, 03:52 PM
می دونین!!!
به عقیده من مشکل اصلی زندگی های مشترک از اون جایی شروع می شه که هرکسی نمی دونه طرفش ازش چه انتظاری داره. و متاسفانه ماها اینقدر از صحبت کردن از انتظاراتمون می ترسیم که هیچ وقت نمی تونیم از طرفمون بپرسیم از ما چه انتظاری داره و ما از اون چه انتظاری داریم
شاید اینجا بتونیم یه سرآغازی برای آشنا شدن با خصوصیات و توقعات روحی طرف مقابل فراهم کنیم

pnugirl
09-11-2008, 03:52 PM
من یه دخترم و از دید یه دختر به قضیه نگاه می کنم

pnugirl
09-11-2008, 06:24 PM
می دونین به نظر من اولین و اساسی ترین چیزی که یک زن توی مردش دنبالش می گرده وفاداریه. مردها متاسفانه خیلی سریع همه چیز رو نادیده می گیرن و چشم به روی عشقشون می بندن. این که یک زن بتونه صد در صد به مردش اعتماد کنه اون رو برای مقابله با هر سختی توی زندگی بیمه می کنه
و یکی دیگه از مهمترین خصوصیاتی که مرد باید داشته باشه محبت و توجه است. زن ها هرچقدر هم از اطرافیان محبت ببینن به محبت و توجه همسرشون بی نیاز نمی شن. اینکه مرد متوجه همسرش باشه و این توجه را ابراز کنه می تونه واسه زن دلگرم کننده باشه

hiddenboy
09-11-2008, 09:43 PM
خوب میدونی چیه، دختر ها هم بعضی اوقات همه چیز رو فراموش میکنن، و انگار نه انگار که آدمی در زندگیشون وجود داره. البته بعضی هاشون اینطوری هستنا.

sunyboy
09-11-2008, 10:52 PM
خوب میدونی چیه، دختر ها هم بعضی اوقات همه چیز رو فراموش میکنن، و انگار نه انگار که آدمی در زندگیشون وجود داره. البته بعضی هاشون اینطوری هستنا.

کاملا موافقم:289:

pnugirl
09-12-2008, 06:47 AM
کمتر دختری وجود داره که به پسرا خیانت کنه مگه اینکه تعلق خاطری به اون فرد نداشته باشه. وقتی دختر به پسر علاقه نداره اگر با کیس مناسب تری مواجه شه حتما می ره سراغش اما دختری که پسری رو دوست داره با چنگ و دندون سعی می کنه عشقش رو نگه داره

sunyboy
09-12-2008, 09:53 AM
کمتر دختری وجود داره که به پسرا خیانت کنه مگه اینکه تعلق خاطری به اون فرد نداشته باشه. وقتی دختر به پسر علاقه نداره اگر با کیس مناسب تری مواجه شه حتما می ره سراغش اما دختری که پسری رو دوست داره با چنگ و دندون سعی می کنه عشقش رو نگه داره

بله این درسته!! البته هستن دخترایی که تنوع طلب هستن و عشق هم حالیشون نیست!! هر روز به یکی هستند اینو نیشه نادیده گرفت

pnugirl
09-12-2008, 10:00 AM
بله این درسته!! البته هستن دخترایی که تنوع طلب هستن و عشق هم حالیشون نیست!! هر روز به یکی هستند اینو نیشه نادیده گرفتهمونطور که گفتم اونا کسی رو دوست ندارن فقط دنبال بهترین گزینه ممکنن

sunyboy
09-12-2008, 10:04 AM
همونطور که گفتم اونا کسی رو دوست ندارن فقط دنبال بهترین گزینه ممکنن

تنوع و طلب بودن با بهترین گزینه خیلی فرق داره!!!

pnugirl
09-12-2008, 10:07 AM
البته

sunyboy
09-12-2008, 10:12 AM
البته زنهایی که تنوع طلب هستند به هیچ صراطی مستقیم نیستند!! و زنهایی که دنبال بهترین هستند هم نمیشه بهشون اعتماد کرد چون امکانش هست بزودی یکی بهتر رو پیدا کنن و خیانت کنن...

pnugirl
09-12-2008, 10:23 AM
به این جور زن هانمیشه اعتماد کرد. اون ها مال زندگی کردن نیستن

hiddenboy
09-12-2008, 10:54 AM
الان به نظر من مساله اعتماد هست که باید طرفین به هم داشته باشن و این اعتناد هم به سختی بدست میاد.

hiddenboy
09-12-2008, 10:58 AM
البته این رو هم بگم که من موافق این قضیه هستم که دخترا تنوع طلبن. توی همین دانشگاه ما برای دوستام خیلی از این اتفاقا افتاده

sunyboy
09-12-2008, 09:37 PM
من خودمم خیلی از این چیزا دیدم در دوستام!! یکی از دوستانم بخاطر اینکه عشقش بهش خیانت کرد از شدت علاقه ای که بهش داشت خودکشی کرد!!

hiddenboy
09-13-2008, 11:06 AM
ببین بعضی از این دخترا چه کارا که نمیکنن.

pnugirl
09-13-2008, 01:33 PM
متاسفانه اعتماد خیلی سخت به دست می یاد و خیلی راحت خدشه دار میشه. آدم ها گاهی سال ها سعی می کنن تا به هم اعتماد کنن و بعد با یک اشتباه کوچیک این اعتماد از بین می ره
آقا حسین. اینکه دوستتون به خاطر خیانت طرف خودش را کشته دلیل نمی شه که زن ها رو خیانت کار بدونیم. توی جامعه ایران اکثرا این مردا هستن که جرات هرنوع خیانتی را به خودشون می دن. نمی گم زن ها گلن ها! نه. اما اگر از حیطه روابط دوستی خارج شیم و به زندگی های مشترک نگاه کنیم بیشتر مردها هستن که به همسرشون خیانت می کنن
در دوستی ها تنها چیزی که می تونه به خیانت پایان بده دوست داشتنه. تا جایی که اون علاقه ادامه داشته باشه هردو طرف برای هم خواهند ماند.

sunyboy
09-13-2008, 07:08 PM
متاسفانه اعتماد خیلی سخت به دست می یاد و خیلی راحت خدشه دار میشه. آدم ها گاهی سال ها سعی می کنن تا به هم اعتماد کنن و بعد با یک اشتباه کوچیک این اعتماد از بین می ره
آقا حسین. اینکه دوستتون به خاطر خیانت طرف خودش را کشته دلیل نمی شه که زن ها رو خیانت کار بدونیم. توی جامعه ایران اکثرا این مردا هستن که جرات هرنوع خیانتی را به خودشون می دن. نمی گم زن ها گلن ها! نه. اما اگر از حیطه روابط دوستی خارج شیم و به زندگی های مشترک نگاه کنیم بیشتر مردها هستن که به همسرشون خیانت می کنن
در دوستی ها تنها چیزی که می تونه به خیانت پایان بده دوست داشتنه. تا جایی که اون علاقه ادامه داشته باشه هردو طرف برای هم خواهند ماند.
البته این از نگاه شما بود دیدگاه ها متفاوته ولی خدایش جامعه زنان ایران داره راه خیلی بدی رو پیش میگیره!!!

hiddenboy
09-13-2008, 09:16 PM
Im agree with u dear hossein

pnugirl
09-13-2008, 09:48 PM
البته این از نگاه شما بود دیدگاه ها متفاوته ولی خدایش جامعه زنان ایران داره راه خیلی بدی رو پیش میگیره!!!
خوب می دونین ما توی ایران یه مردسالاری سنتی داشتیم. نه اینکه مردها تصمیم گیر باشنا! متاسفانه هیچ وقت این طوری نبوده. همیشه زن ها قدرت نفوذ عجیبی روی تصمیمات مردها داشتن. اما توی زورگویی همیشه مردها پیشتاز بودن. حالا داره جامعه عوض می شه و زن ها از اون وضعیت خارج می شن. دلایل مختلفی هم داره. اینکه زن ها حالا درس می خون، کتاب می خونن، توی نت می گردن و خلاصه وسایل مختلف اون ها را با حقوقشون آشنا کرده. آوازه های برابری حقوق مرد و زن باعث شده زن ها بدونن کسی نمی تونه اون ها رو مجبور به کاری بکنه و خلی چیزهای دیگه. گاهی این تغییرات یکمی هم نادرست و نامتعادل پیش می ره.
اگر این بدی ای را که فرمودین منظورتون این نباشه که حالا دیگه مردها هم مجبورن توی کارای خونه مشارکت کنن و توی تربیت بچه ها سهم داشته باشن و اینکه حالا باید مشکلات داخل خونه را هم با همسرشون شریک باشن، اگر منظورتون این ها نباشه میشه گفت تا حدودی حق با شماست. اما یادتون باشه این نگاه مردهاست که نقش اساسی را توی مسیری که زن های هر جامعه ای پیش می رن داره

hiddenboy
09-14-2008, 01:13 PM
منظور که این نبود ---- ولی الان مردای بیچاره دارن همه زن ذلیل میشن.

sunyboy
09-14-2008, 05:13 PM
منظور که این نبود ---- ولی الان مردای بیچاره دارن همه زن ذلیل میشن.

بله درسته............

pnugirl
09-14-2008, 06:27 PM
منظور که این نبود ---- ولی الان مردای بیچاره دارن همه زن ذلیل میشن. من که به نظرم مردها از خیلی وقت پیش زن ذلیل بودن. یعنی توی تصمیم گیری ها نیروی غالب نیروی زن ها بوده. تفاوت مردهای حالا با قدیم اینه که اون ها یه کمی هم کار خونه انجام می دن

hiddenboy
09-14-2008, 07:34 PM
زن ذلیلی مردا همش به خاطر علاقه به همسرشون هست، این و یادتون نره هاااااااااااا!

pnugirl
09-15-2008, 11:39 AM
زن ذلیلی مردا همش به خاطر علاقه به همسرشون هست، این و یادتون نره هاااااااااااا!فکر نکنم به خاطر علاقه باشه اما من اصلا از مردای زن ذلیل خوشم نمی یاد. مرد باید مرد باشه. من می گم مرد باید با همسرش توی همه زمینه ها مشورت کنه اما تصمیم گیر نهایی خودش باشه

hiddenboy
09-15-2008, 12:01 PM
من احساسام اینه. چون مردا اول زندگی خیلی علاقه ی شدیدی به همسرشون دارن و میخوان هر کاری که همسرشون میگه رو انجام بدن این خصلت توشون میمونه

pnugirl
09-15-2008, 02:12 PM
اگر اینجوری باشه فوق العادست

sunyboy
09-16-2008, 11:31 AM
من احساسام اینه. چون مردا اول زندگی خیلی علاقه ی شدیدی به همسرشون دارن و میخوان هر کاری که همسرشون میگه رو انجام بدن این خصلت توشون میمونه

علاقه جای خودش ولی باید در بعضی تز تصمیم گیریها باید مرد قاطعیت داشته باشه تا سکان زندگی را محکم بگیره و گرنه سنگ روی سنگ هم بند نمیشه!!

pnugirl
09-16-2008, 12:32 PM
من موافقم

hiddenboy
09-16-2008, 07:19 PM
کاملا درسته
اون جای خود داره

فریبا
09-17-2008, 12:19 PM
باز هم از صفحه ی 3 همراهتون شدم
منظور شما رو از این جمله نمیفهمم : مرد باید بعضی اوقات قاطعیت داشته باشه تا سکان زندگی رو به دست بگیره ..
خوب این مسئله در مورد زن هم صدق میکنه . نمیکنه؟:297:
به نظر من زندگی یه جور پازله که هر کدوم از زن و مرد باید تیکه هاش رو جور کنند .یه جایی مرد یه تیکه رو پیدا میکنه و زن با مدیریت اون رو میچینه یه جایی هم زن تیکه رو پیدا میکنه و مرد اون رو با تدبر خودش سر جاش میذاره

pnugirl
09-17-2008, 12:36 PM
باز هم از صفحه ی 3 همراهتون شدم
منظور شما رو از این جمله نمیفهمم : مرد باید بعضی اوقات قاطعیت داشته باشه تا سکان زندگی رو به دست بگیره ..
خوب این مسئله در مورد زن هم صدق میکنه . نمیکنه؟:297:
به نظر من زندگی یه جور پازله که هر کدوم از زن و مرد باید تیکه هاش رو جور کنند .یه جایی مرد یه تیکه رو پیدا میکنه و زن با مدیریت اون رو میچینه یه جایی هم زن تیکه رو پیدا میکنه و مرد اون رو با تدبر خودش سر جاش میذارهخوب فریبا جون حرف شما کاملا متین. یعنی این تعامل و هدایت زندگی وظیفه هردوی مرد و زنه. اما به نظر من مرد وظیفش اینه که با همسر و حتی فرزنداش مشورت کنه و بعد تصمیم گیره نهایی باشه. نه اینکه برای اینکه نشون بده حرف حرفه اونه همش مخالفت کنه. باید بهترین ها را با کمک بقیه اعضای خانواده انتخاب کنه

فریبا
09-17-2008, 04:15 PM
خوب فریبا جون حرف شما کاملا متین. یعنی این تعامل و هدایت زندگی وظیفه هردوی مرد و زنه. اما به نظر من مرد وظیفش اینه که با همسر و حتی فرزنداش مشورت کنه و بعد تصمیم گیره نهایی باشه. نه اینکه برای اینکه نشون بده حرف حرفه اونه همش مخالفت کنه. باید بهترین ها را با کمک بقیه اعضای خانواده انتخاب کنه
دقیقا .من جایی از صحبتها چنین مفهومی رو گفته بودم ؟ منظور من هم همین بود و اینکه باید مشورت باشه و حتی چه اشکالی داره بعضی جاها زن تصمیم نهایی رو بگیره؟

pnugirl
09-17-2008, 05:28 PM
خوب تصمیم نهایی معنی ای نداره. وقتی مرد حرف و تصمیم همسرش رو تایید کنه این یعنی هم زن توی تصمیم گیری دخیل بوده و هم اینکه مرد تصمیم نهایی رو گرفته

فریبا
09-17-2008, 05:50 PM
خوب تصمیم نهایی معنی ای نداره. وقتی مرد حرف و تصمیم همسرش رو تایید کنه این یعنی هم زن توی تصمیم گیری دخیل بوده و هم اینکه مرد تصمیم نهایی رو گرفته
عزیز دلم من حس میکنم خودت حرف خودت رو رد میکنی .2 تا پست آخرت رو اگه بخونی و واسم توضیح بدی خیلی خوب میشه

pnugirl
09-17-2008, 05:53 PM
عزیز دلم من حس میکنم خودت حرف خودت رو رد میکنی .2 تا پست آخرت رو اگه بخونی و واسم توضیح بدی خیلی خوب میشه
نه. می دونی منظورم چیه؟ منظورم اینه که همه تصمیم ها باید به مرد خونه ختم بشه. وظیفه مرد هم هست که با خانوادش مشورت کنه. و اجماع نظرها و خیر و صلاح آخریه رو انجام بده و تصمیمی بگیره که به نفع همه اعضای خانواده باشه

فریبا
09-17-2008, 06:01 PM
مرسی .
ولی من فکر نمیکنم باید به مرد ختم بشه .میدونم که منظورت اینه که مرد هم این تصمیم رو با مشورت گرفته اما بایدی در کار نیست .میتونه مرد باشه .میتونه زن باشه .میتونه فرزند باشه

pnugirl
09-17-2008, 06:03 PM
اما اگر بذاریم هرچی جای خودش باشه به نظرم بهتر باشه. تصمیم گیری وظیفه مرده. بهتره بذاریم وظیفه خودشو انجام بده

موافقم بزاریم تصمیم نهایی را مرد بگیره ولی آخر سر می دونید چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
مرد:هر چی خانومم بگه!!!!!!!
این شد تصمیم اول و آخر آقا .

hiddenboy
09-18-2008, 03:51 PM
ببینید البته تصمیم های مهم باید حتما توسط زن و مرد با هم گرفته بشه چون این اشتراک در تصمیم گیری خودش باعث علاقه بیشتر و استحکام بیشتر خونواده میشه. و یک سری چیز های ساده هم هست که مرد میتونه تصمیمه نهایی رو بگیره

ببینید از اول هم تصمیم گیری نهایی بر عهده مرد بوده و هست . ما نمی گوییم مشورت نباشه , مشورت باشه ولی اگر در موضوعی به نتیجه نرسیدند نظر مرد تمام کننده خواهد بود .

sunyboy
09-18-2008, 09:12 PM
این که گفتن نداره!!

برای تاکید بیشتر بود ........
من که انتظار دارم از تصمیماتم تبعیت کنه!!!!!!!

sunyboy
09-19-2008, 10:27 AM
البته این درسته ولی مردا هم باید تصمیماتی بگیرن که زنا احساس نکنن که این تصمیم یک طرفه ایت و از این حرفا!!

pnugirl
09-19-2008, 11:40 AM
ببینین اینجا که کسی نیست، خودمونیم. الان توی ایران چیزی که شما می گین خیلی آرمانگرایانست. من معتقدم بیشتر مردای ایرانی تابع تصمیم های زنشونن. لااقل اون چه که من اطرافم می بینم اینو تصدیق می کنه

samira
09-21-2008, 03:48 PM
سارا جون منم موافقم....

اما من اصلا موافق نیستم .درست است که هر کدوم از طرفین از هم حساب می برند ولی تصمیم نهایی در دست مرده و گهگاهی هم که به حرف زنش گوش می کنه به خاطر علاقه است و اینکه زنش احساس نکنه که شوهرش به نظر اون اهمیت نمی ده .و شما این موارد اندک رو جلوی چشمتون می گیرید و از اون به عنوان زن ذلیلی مرد ها یاد میکنید و ..............

pnugirl
09-23-2008, 05:26 PM
من نمی دونم، شاید ما واقعیت هارو نمی بینیم. شاید هم شما چشمتون را به روی زن ذلیلی های بیشمار اطرافتون بستین

hiddenboy
09-24-2008, 12:14 AM
بچه ها بحث ها داره زیادی خاله زن بازی میشه! به فکر چاره باشین. دقت کنید توی هر تا÷یک که میرید فقط میگیم دخترا اینطورین پسرا اونجورین!

kereshme
09-24-2008, 01:06 AM
hamsare adam bayad puldar bashe zalil bashe kotakkhor bashe harchi zanesh mige begushe va zudam biofte bemireeeeeeeeeee

اگه پیدا کردی سلم ما را هم به ایشان برسانید !!!!!!!!!!!!!!!!!

pdfstore.ir
10-04-2008, 05:51 PM
می دونین!!!
به عقیده من مشکل اصلی زندگی های مشترک از اون جایی شروع می شه که هرکسی نمی دونه طرفش ازش چه انتظاری داره. و متاسفانه ماها اینقدر از صحبت کردن از انتظاراتمون می ترسیم که هیچ وقت نمی تونیم از طرفمون بپرسیم از ما چه انتظاری داره و ما از اون چه انتظاری داریم
شاید اینجا بتونیم یه سرآغازی برای آشنا شدن با خصوصیات و توقعات روحی طرف مقابل فراهم کنیم

سلام دوست عزیزم
کاملا درست می فرمایید و من با نظر شما موافق هستم

زنان مثل بچه ها می مونند دوست داشتنی و خود خواه.و تمام مشکلات از این خود خواهی و افکار منفی زنانه شروع میشه . به نظر من اگر زنان یه کمی منطقی عمل کنند خیلی مشکلات حل میشه.

mohamadasas
01-22-2010, 07:02 AM
ايمان ،،،معرفت،،،اخلاق
همين وبس.چون تمام چيزهاي دلخواه مرد تو اين سه كلمه خلاصه ميشه!
و مطمئن ام كه با وجود اين خصايل در وجود يك زن مرد بهترين ارامش رو داره وبهترين ارامش يعني همه چي.......................