PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست تجدید نظر نمره

saeid3240
06-11-2013, 03:30 PM
سلام

من گشتم تاپیکی با این عنوان ندیدم و چون سوالی در این ارتباط داشتم این تاپیک رو ایجاد کردم

سوال من این هست من در یک درس درخواست تجدید نظر نمره زدم الان وقتی توی این قسمت میرم نوشته ملاحضه توسط استاد "بله" اما وضعیت رسیدگی نوشته شده "عدم رسیدگی" و نمره هم تغییری نکرده یعنی استاد درخواست رسیدگی من رو رد کرده؟ اگر این درخواست رو حذف کنم می تونم دوباره ایجاد درخواست کنم؟ باور کنید 0.5 نمره در یک درس 3 واحدی لازم دارم که مشروط نشم به نظر شما درخواست بزرگی هست؟

sunyboy
06-11-2013, 06:35 PM
حتما مورد قبول نشده! نمرات زیر 9.5 رد هستند! بالای 9.5 قبول!

saeid3240
06-11-2013, 06:58 PM
حتما مورد قبول نشده! نمرات زیر 9.5 رد هستند! بالای 9.5 قبول!
سلام
من درس رو قبول شدم با نمره 10، من این ترم 8 واحد دارم که الان مجموع تمام نمراتم 95 شده یعنی فقط یک نمره احتیاج دارم که به معدل 12 برسم و فقط این درس امکان اعتراض گذاشته یعنی اگر 0.5 نمره یا حداقل 0.34 نمره بیشتر با توجه به ضریب 3 درس مورد نظر به من می داد به معدل 12 می رسیدم

Borna66
06-11-2013, 10:10 PM
سلام

من گشتم تاپیکی با این عنوان ندیدم و چون سوالی در این ارتباط داشتم این تاپیک رو ایجاد کردم

سوال من این هست من در یک درس درخواست تجدید نظر نمره زدم الان وقتی توی این قسمت میرم نوشته ملاحضه توسط استاد "بله" اما وضعیت رسیدگی نوشته شده "عدم رسیدگی" و نمره هم تغییری نکرده یعنی استاد درخواست رسیدگی من رو رد کرده؟ اگر این درخواست رو حذف کنم می تونم دوباره ایجاد درخواست کنم؟ باور کنید 0.5 نمره در یک درس 3 واحدی لازم دارم که مشروط نشم به نظر شما درخواست بزرگی هست؟

با سلام
دوست گرامی شاید محل اعلام رسیدگی و اعلام اعتراض تمام شده و استاد تمامی اعتراض ها را باهم یک زمان جواب می دهد.
بنابراین هنوز امیدوار باشه برای منم همین موقعیت پیش امده بوده و دقیقه ی اخر مهلت اعتراض استاد به پیام اعتراضم پاسخ داد و مشکلم برطرف شد.
بنابراین اگر می شود اعتراض کرد مجددا اعتراض کنید و بازم عدم رسیدگی را زده منتظر باشید.

موفق باشید

روزگار خوش

snow11
07-08-2014, 06:50 PM
سلام یکی از درسهام 0.80 می خوام قبول شم.. می خوام درخواست تجدید نظر نمره تشریحی کنم ولی نمی دونم چی بنویسم
اگه یکی از دوستان لطف کنه یه متنی اینجا بزاره خیلی ممنون میشم
با تشکر:72: