PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک و راهنمایی در مورد نحوه حساب و جمع کردن نمرات امتحانات

reza_jamali
06-10-2013, 11:08 PM
سلام
من رشته حقوق هستم که این ترم یه درسی به نام پزشکی قانونی دارم که 2 واحد در کل است یک واحد تئوری و یک واحد عملی....استاد برای واحد عملی 20 رد کرده و واسه میانترم هم 6 بهم داده حالا داخل امتحان تئوری باید چه نمره ای بگیریم تا قبول بشیم؟ و نحوه محاسبه و گرفتن نمره داخل این درس چطوریه؟منظورم داخل تئوری حداقل نمره یا پایین ترین نمره باید چند بگیرم تا قبول بشم و با نمره عملی جمع بشه؟ یا نمره هر کدوم جداگانه هستش؟

Borna66
06-10-2013, 11:21 PM
[QUOTE=reza_jamali;243847]
سلام
من رشته حقوق هستم که این ترم یه درسی به نام پزشکی قانونی دارم که 2 واحد در کل است یک واحد تئوری و یک واحد عملی....استاد برای واحد عملی 20 رد کرده و واسه میانترم هم 6 بهم داده حالا داخل امتحان تئوری باید چه نمره ای بگیریم تا قبول بشیم؟ و نحوه محاسبه و گرفتن نمره داخل این درس چطوریه؟منظورم داخل تئوری حداقل نمره یا پایین ترین نمره باید چند بگیرم تا قبول بشم و با نمره عملی جمع بشه؟ یا نمره هر کدوم جداگانه هستش؟

[/QUOTE

با سلام
بطور کلی در درس های عملی و تئوری که نمرهایش باهم هست مجموع نمرات باهم جمع می شود و تقیسم بر دو می شود. و همچنین حتما باید در این گونه درس های سرجلسه امتحان پایان ترم شرکت کنید تا نمره ی شما تاید شود.

در مورد شما الان مجموع نمرات شما 26 هستید که تقسیم بر 2 بشه میشه 13 و شما برای افزایش نمره نهایی تون حتما در امتحان پایان ترم همین درس شرکت کنید

موفق باشید

روزگار خوش