PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماهان یا مدرسان شریف؟؟؟

rahapish
05-30-2013, 12:12 PM
دوستان برای آزمون ارشد آزمون های ماهان را پیشنهاد می دهید یا مدرسان شریف؟؟ کتاب چطور؟؟
میدونم موسسات دیگری هم هستن اما من به دلایلی باید یکی از این دو را انتخاب کنم.
رشته من هم مدیریت بازرگانی است.
یه سوال دیگه: این که میگن پیام نور برای ارشد ضریب نداره یعنی چی؟؟؟؟

Borna66
06-01-2013, 12:59 PM
دوستان برای آزمون ارشد آزمون های ماهان را پیشنهاد می دهید یا مدرسان شریف؟؟ کتاب چطور؟؟
یه سوال دیگه: این که میگن پیام نور برای ارشد ضریب نداره یعنی چی؟؟؟؟

با سلام

هر کسی در مورد موسسات اموزشی ارشد نظری دارد ولی جامعه اماری مدرسان شریف بالاتر و میزان قبولیش همی بیشتر هم هست... من شخصا این مورد را توصیه می کنم البته ماهان هم از نظر کیفیت منابع اموزشی مناسب می باشد

در مورد سوال دوم هم خیر صحت ندارد تا اونجایی که من می دونم

روزگار خوش

donya88
06-01-2013, 01:32 PM
تایید می کنم

sunyboy
06-01-2013, 11:54 PM
بنظر بنده هر دو موسسه خوب هستند تفاوت عمده ای ندارند ما از نظر تبلیغات با هر دو موسسه زمانی کار کردیم.! و شناخت کافی از مدیران هر دو موسسه دارم. چون این روزا مدرسان شریف بیشتر تبلیغات داره برای همین زیاد بچشم میاد. بنظر من شما یکی از این دو موسسه رو انتخاب کنید . چون زیاد باهم فرق ندارند.

موفق باشید

با احترام مدیریت باشگاه

مریم1353
06-27-2013, 02:13 PM
یه سوال دیگه: این که میگن پیام نور برای ارشد ضریب نداره یعنی چی؟؟؟؟فقط مدرسان شریف

محدیس
06-28-2013, 12:19 PM
من اطلاعی از آزمون ها ندارم اما منابع ارشدم رو ماهان خریدم که کتابهاش جامع و کامل نبود وپس از مشورت با چند نفر به این نتیجه رسیدم که ماهان توی رشته های فنی فعالت بهتری داشته تا رشته های انسانی

donya88
06-28-2013, 05:19 PM
مجددا صحبت معاون باشگاه را تکرار می کنم. جامعه آماری آزمونهای مدرسان شریف بالاست. و هر چی نفرات بیشتر باشه میتونید خودتونو با رقباتون بهتر بسنجید