PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال : انتخاب واحد درس تخصصی در ترم تابستان 92

tam2145
05-22-2013, 08:46 PM
سلام به همه دوستان
واقعا موندم چیکار کنم . دیدم اینجا بچه های زیادی از پیام نور هستند ، گفتم فرجی بشه . :79:

من دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار ، ترم 2 هستم . ما یه درس تخصصی به نام ساختمان های گسسته داریم که نوع درس اصلی هست و پیش نیاز دروس ترم بعد که توی برنامه نه ترمه طرح تجمیع آمده !!
من میانترم این درس را دادم ولی متاسفانه نتوانستم به امتحان پایان ترم برسم . یعنی نتونستم سر امتحان حاظرشم !! :254:
حالا برنامه ریزی ام ریخته بهم . می خواستم بدونم آیا میشه این درس را در ترم تابستان 92 بردارم و دوباره برنامه ریزی ام را به حالت برنامه نه ترمه طرح تجمیع برگردانم ؟؟
یا میشه این درسی که امتحان ندادم رو با دروس ترم بعد(ترم 3) که پیش نیاز آنها همین درس ساختمان های گسسته هست بردارم ؟؟

لطفــــــــــــــــــــــ ــا کمک کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــــد !! :79:
اگر سوالم را در مکان اشتباهی پرسیدم ، لطفا تایپک رو حذف نکنید بلکه جابجا کنید !! چون به جواب این سوالم خیلی نیاز دارم ... :79:

Borna66
05-23-2013, 11:11 AM
سلام به همه دوستان
واقعا موندم چیکار کنم . دیدم اینجا بچه های زیادی از پیام نور هستند ، گفتم فرجی بشه . :79:

من دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم افزار ، ترم 2 هستم . ما یه درس تخصصی به نام ساختمان های گسسته داریم که نوع درس اصلی هست و پیش نیاز دروس ترم بعد که توی برنامه نه ترمه طرح تجمیع آمده !!
من میانترم این درس را دادم ولی متاسفانه نتوانستم به امتحان پایان ترم برسم . یعنی نتونستم سر امتحان حاظرشم !! :254:
حالا برنامه ریزی ام ریخته بهم . می خواستم بدونم آیا میشه این درس را در ترم تابستان 92 بردارم و دوباره برنامه ریزی ام را به حالت برنامه نه ترمه طرح تجمیع برگردانم ؟؟
یا میشه این درسی که امتحان ندادم رو با دروس ترم بعد(ترم 3) که پیش نیاز آنها همین درس ساختمان های گسسته هست بردارم ؟؟

لطفــــــــــــــــــــــ ــا کمک کنیــــــــــــــــــــــ ــــــــــد !! :79:
اگر سوالم را در مکان اشتباهی پرسیدم ، لطفا تایپک رو حذف نکنید بلکه جابجا کنید !! چون به جواب این سوالم خیلی نیاز دارم ... :79:

با سلام
دوست گرامی معمولا در چند سال اخیر در ترم تابستان تابستان پیام درس های 3-4 ترم اخر هر رشته ارایه و قابل اخذ می باشد در ترم تابستام و چون درس ساختمان گسسته از درسهای ترم 2 یا 3 باشد به احتمال کم این درس ارایهن می شود در ترم تابستان تا شما اخذ کنید ، البته نا گفته نماند سیستم پیام نور هیچ چیزش قطعی نیست و شاید این درس اراده بشود در ترم تابستان ولی روال و قانون پیام نور در چند سال اخیر در ترن تابستان ارایه شدن دروس 4-5 ترم اخر برای هر رشته می باشد

در مورد همنیاز کردن هم باید درس را که پیش نیاز هست یک ترم برداشته باشید و ان درس را بیوقتید تا بتونید درس پس نیاز را بردارید(مثل این که ساختمان گسسته را برسید سرجله و بیافتید تا بتونید درس پس نیازش را در ترم بعد اخذ کنید به همرا اخذ مجددا درس پیش نیازش که همون ساختمان گسسته هیت ) و البته بازم بستگی دارد که ایا دو درسی میشه همین هم نیاز کرد یا نه که این گونه درس های خاص را باید از اوزش و مسئول رشته ی دانشگاه هتون جویا شوید

موفق باشید

روزگار خوش

roya8
06-30-2013, 03:02 PM
آره میتونی ترم دیگه هم نیاز کنی

best-vida
07-23-2013, 12:31 PM
سلام خسته نباشید
میخواستم بپرسم دروسی که تو ترم تابستان ارائه میدن مگه دروس ترم 6 به بعد نبود؟ و ذکر شده بود که باید عمومی باشه؟! الان تو لیست ارائه دروس من دروس ترم 2 هم هست اگه اونا رو بردارم که اشکال نداره ؟و اگه بردارم و به حد نصاب نرسه حذف میشن؟ اون وقت دیگه ترم تابستان من هم حذف میشه؟
اگه ممکنه زود جواب بدید ممنون :169:

O M I D
07-23-2013, 05:29 PM
سلام خسته نباشید
میخواستم بپرسم دروسی که تو ترم تابستان ارائه میدن مگه دروس ترم 6 به بعد نبود؟ و ذکر شده بود که باید عمومی باشه؟! الان تو لیست ارائه دروس من دروس ترم 2 هم هست اگه اونا رو بردارم که اشکال نداره ؟و اگه بردارم و به حد نصاب نرسه حذف میشن؟ اون وقت دیگه ترم تابستان من هم حذف میشه؟
اگه ممکنه زود جواب بدید ممنون :169:

سلام
نه هیچ مشکلی نداره هر درسی که براتون ارائه شده و پیش نیازش رو پاس کردید مشکلی برای اخذ نداره

best-vida
07-23-2013, 05:48 PM
واقعا ممنون :74: