PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام....کمک فوری

reza_jamali
05-21-2013, 07:05 PM
سلام
من رشته حقوق هستم که این ترم یه درسی به نام پزشکی قانونی دارم که 2 واحد در کل است یک واحد تئوری و یک واحد عملی....استاد برای واحد عملی 10 رد کرده حالا داخل امتحان تئوری باید چه نمره ای بگیریم تا قبول بشیم؟ و نحوه محاسبه و گرفتن نمره داخل این درس چطوریه؟منظورم داخل تئوری حداقل نمره یا پایین ترین نمره باید چند بگیرم تا قبول بشم و با نمره عملی جمع بشه؟ یا نمره هر کدوم جداگانه هستش؟

O M I D
05-21-2013, 07:25 PM
سلام
من رشته حقوق هستم که این ترم یه درسی به نام پزشکی قانونی دارم که 2 واحد در کل است یک واحد تئوری و یک واحد عملی....استاد برای واحد عملی 10 رد کرده حالا داخل امتحان تئوری باید چه نمره ای بگیریم تا قبول بشیم؟ و نحوه محاسبه و گرفتن نمره داخل این درس چطوریه؟منظورم داخل تئوری حداقل نمره یا پایین ترین نمره باید چند بگیرم تا قبول بشم و با نمره عملی جمع بشه؟ یا نمره هر کدوم جداگانه هستش؟

سلام
اگر اشتباه نکنم چون هر کدوم یک واحده 50-50 میشه و شما اگر 10 بگیری نمره میانگینت هم 10میشه

geramy
05-22-2013, 09:49 PM
:74:

reza_jamali
06-10-2013, 01:06 PM
سلام
من رشته حقوق هستم که این ترم یه درسی به نام پزشکی قانونی دارم که 2 واحد در کل است یک واحد تئوری و یک واحد عملی....استاد برای واحد عملی 20 رد کرده و واسه میانترم هم 6 بهم داده حالا داخل امتحان تئوری باید چه نمره ای بگیریم تا قبول بشیم؟ و نحوه محاسبه و گرفتن نمره داخل این درس چطوریه؟منظورم داخل تئوری حداقل نمره یا پایین ترین نمره باید چند بگیرم تا قبول بشم و با نمره عملی جمع بشه؟ یا نمره هر کدوم جداگانه هستش؟

Borna66
06-18-2013, 02:48 PM
با سلام
چون عنوان تاپیک مناسب نمی باشد طبق قوانین باشگاه هم سوالات مطرح نشده

بنابراین تاپیک قفل می شود

روزگار خوش