PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جامع و کاربردی کاملا تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) پایان ترم دانشگاهای پیام نوری

Borna66
05-21-2013, 01:13 PM
با سلام

از نیمسال قبل آزمون برخی دروس دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی (بدون کاغد) برگزار می شود و این ترم دروس بیشتری و در بیشتر مراکز و واحدهای پیام نور ، آزمون های آنها به صورت الکترونیکی (بدون کاغد) برگزار میگردد.

http://pnu-club.com/imported/2013/05/2070.jpg

به همین دلیل در همین راستا باشگاه پیام نور pnu-club بازهم طی اقدامی همیشه پیشرو . محنصر به فرد به ارایه آموزش تصویری برای شرکت در این ازمون های به صورت اختصاصی توسط باشگاه تهیه شده و ارایه شده است.

برای دریافت راهنمای تصویری شرکت در آزمون های الکترونیکی (بدون کاغذ) پایان ترم پیام ترم دانشگاه پیام نور به صورت فایل پی دی اف (Pdf) از قسمت ضمیمه همین بصورت رایگان دریافت کنید

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg فایل های ضمیمه

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg Help-EAzmoon_PNU-CLUB.COM_By-Borna66.pdf (http://www.pnu-club.com/attachments/13120d1369125727-help-eazmoon_pnu-club.com_by-borna66.pdf) (651.8 کیلو بایت, این فایل 0 مرتبه دانلود شده است )

شیوه دریافت نمره در امتحانات بدون کاغذ
در صورتی که دانشجو تمایل داشته باشد می تواند بعد از پایان امتحان بدون کاغذ، دکمه دریافت نمره را فشار دهد و نتیجه امتحانش را مشاهده کند. البته در این رابطه برخی مراکز بعلت بار روانی که با مشاهده نمره بلافاصله بعد از امتحان به دنبال خواهد داشت مخالفت کرده اند.در امتحانات بدون کاغذ سوالات یکسان است اما ترتیب چینش سوالات و حتی گزینه ها روی هر سیستمی و برای دانشجویان متفاوت است.

Borna66
05-21-2013, 01:18 PM
مراحل اصلی آزمون الکترونیکی به صورت زیر می باشد:

1- ورود به سامانه نرم افزار آزمون الکترونیکی

2- وارد کردن اطلاعات شما .

شناسه کاربری : شماره دانشجویی شما
رمز عبور : کد ملی شما

3- با تکمیل اطلاعات ، وارد فرم مشخصات آزمون بشرح زیر می شوید. در صورت صحت اطلاعات تیک مربوطه را بزنید تا دکمه ورود به آزمون فعال شود. و بعد بر روی دکمه ورود به ازمون کلیک کنید تا به آزمون وارد شوید.

4-با باز شدن فرم آزمون می توانید گزینه های صحیح را تیک بزنید. فرم ازمون به شرح زیر می باشد.

5- پس از پایان آزمون دکمه پایان آزمون را بزنید.

6- با کلیک بر روی دکمه پایان آزمون ، یه فرم به منظور اطمینان از پایان ازمون نمایش داده می شود.

7- پس از برگزاری آزمون و زدن دکمه “پایان آزمون” فرم ریز مبنی بر پایان و ثبت با موفقیت اطلاعات آزمون را مشاهده می نمایید.

همچنین می توانید از امکانات ذکر شده در حین برگزاری استفاده نمایید.

- امکان درج یادآوری

جهت یادآوری سوالات ، روی شماره سوال کلیک کنید.

- امکان یادداشت

می توانید در صورت نیاز به نگهداری موقت اطلاعات (یا همان چرک نویس) از بخش یادداشت استفاده نمایید. با بستن و باز کردن مجدد یادداشت ، اطلاعات چرک نویس تا زمان پایان آزمون از بین نخواهد رفت.

- پیوست آزمون

سوالاتی که دارای تصاویر و یا جداول پیوست هستند. اطلاعات و تصاویر انها در این قسمت قرار می گیرد.

- ماشین حساب

اگر در حین آزمون نیاز به محاسبات با ماشین حساب ساده باشد ، می توانید با زدن دکمه ماشین حساب ، از آن استفاده نمایید.

mostafa-pnu
05-23-2013, 09:47 AM
با تشکر از پست خوبتون فقط از کجا مطلع بشیم کدوم دورس بصورت الکترونیکی برگزار میشود؟

Borna66
05-23-2013, 11:03 AM
با تشکر از پست خوبتون فقط از کجا مطلع بشیم کدوم دورس بصورت الکترونیکی برگزار میشود؟

با سلام

خواهش.

معمولا این نوع امتحان دروس ها باید توی سیستم گلستان فکر مشخص باشه هنگام انتخاب واحد
ولی حالی کلی تا اونجایی من می دونم بیشتر سره جلسه امتحان مشخص میشه درسی امتحانش این طوری باشد یا نه! چون بر اساس تعداد دانشجویی که درس را اخذ کردند و میزان امکانات هر مرکز این الکترونیکی بودن امتحان درسی را معین می کند

موفق باشید

روزگار خوش

سرگردان
05-26-2013, 01:25 PM
دوستان من ديروز ازمون الكترونيكي داشتم واقعا بي نظيره ازمونشم معمولا واسه درساي كم جمعيته كه به قول خودمون صرف نميكنه واسه 10-15 تا دانشجو برگه چاپ كنن البته تو هر كلاسي. ولي در كل راضي بودم :74::74:

سرگردان
06-02-2013, 07:16 PM
دوستان من ديروز ازمون الكترونيكي داشتم واقعا بي نظيره ازمونشم معمولا واسه درساي كم جمعيته كه به قول خودمون صرف نميكنه واسه 10-15 تا دانشجو برگه چاپ كنن البته تو هر كلاسي. ولي در كل راضي بودم :74:

مجید حاتمی
06-04-2013, 05:07 PM
سلام من هم تا الان دوتا از درسهام رو الکترونیکی انجام دادام خیلی خوبه هر دوتاش رو هم قبول شدم و باید گفت درسی روکه در ترم یک یا دو یا سه نفر میگیرند برای آزمون این درسها برگه چاپ نمیکنند و الکترونیکی برگزار میکنند

دانشجوی پیام نور 90
06-10-2013, 10:56 PM
سلام ممنون از اطلاع رسانی خوبتون:72::72:borna66:72::72:

موفقیت.
06-20-2013, 12:13 PM
باسلام و خسته نباشید.
من ی سوال دارم :میخواستم بدونم چطوری میشه فهمید که توی رشته و دانشگاه خودمون رتبه چندم شدیم؟اگه امکان دا ره لطفا راهنماییم کنید.متشکرم.

nadia.
12-19-2013, 04:20 PM
سلام،واقعا ممنونم :104::72::79: