PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم نمایش منوهای سیستم گلستان

hamidy
05-13-2013, 08:54 AM
سلام

ابتدا اینکه نام کاربری و رمز عبور رو خطا می ده و با کلید امنیتی بدون مشکل وارد میشه.
"کد27 : تعداد دفعات ورود نام و کلمه عبور اشتباه بيش از حد مجاز مي باشد." فقط یکبار وارد کردم

مشکل بعدی اینکه منوها فعال نیست.
من قصد دارم گزارش 101 رو برای واریز شهریه بگیرم که متاسفانه اون هم خطا می ده . "کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد."

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

Borna66
05-13-2013, 11:09 AM
سلام

ابتدا اینکه نام کاربری و رمز عبور رو خطا می ده و با کلید امنیتی بدون مشکل وارد میشه.
"کد27 : تعداد دفعات ورود نام و کلمه عبور اشتباه بيش از حد مجاز مي باشد." فقط یکبار وارد کردم

مشکل بعدی اینکه منوها فعال نیست.
من قصد دارم گزارش 101 رو برای واریز شهریه بگیرم که متاسفانه اون هم خطا می ده . "کد18 : اجازه دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد."

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

با سلام

دوست گرامی مورد اول که مربوط به مشکل تقریبا همه فراگیر هست و مشکل از سایت گلستان هست نه از طرف شما اگر برای بار دوم وارد سایت گلستان می شود.

اگر منوها گلستان فعال نیست مشکل از مرورگرتون و تنظیمات ان هست و از نسخه 7-8 اینترنت اکسپلورر که بهترین نسخه ها برای دیدن سایت گلستان هست استفاده کنید یا از برنامه کاربردی زیر

دانلود نرم افزار پرتابل سیستم جامع دانشگاهی گلستان برای اولین بار (http://www.pnu-club.com/pnu.thread69671.html)

موفق باشید

روزگار خوش

hamidy
05-14-2013, 08:05 AM
سلام

ممنون از شما.
با حذف آپدیت های مربوط به اینترنت اکسپلورر 9 مشکل منوها بر طرف شد.