PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور ≈ بهشهر ≈

Borna66
06-09-2009, 09:42 PM
با درود و سلام خدمت كاربران عزيز باشگاه

شما كاربران عزيز در اين تاپيك مي توانيد در صورت تمايل براي آشنايي بيشتر با ساير كاربران هم دانشگاهي خود در دانشگاه پيام نور بهشهر در اين باشگاه، خودتان رو به همراه رشته ي تحصيلي تان و... معرفي كنيد.

انشاالله كه اين تاپيك محيط مجازي سالم و دوستانه و بدور از هرگونه .... باشد.

باتشكر:مديريت باشگاه

کتایون
09-22-2009, 03:06 PM
با سلام خدمت دوستان یه سوال داشتم می خواستم بدونم دانشگاه پیام نور بهشهر در مقطع کارشناسی رشته تاریخ داره یا نه؟ ممنون اگه کمکم کنید

فاطیما حاتمی
11-28-2009, 10:18 PM
سلام دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنم که بله رشته تاریخ در مقطع کارشناسی در دانشگاه ما هست.راستی خودمم دانشجوی همین دانشگاهم خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.

اتابک60
12-11-2009, 06:28 PM
سلام....من ناصر هستم از مشهد که اصالتا شمالی هستم.کارمند سازمان نظام مهندسی.کارشناسی مدیریت آموزشی که بطور اتفاقی به این سایت وارد شدم.مطالب آموزشی جالب و مفیدی مشاهده کردم و تصمیم به عضویت گرفتم.با تشکر از مدیر محترم
سایت.......................................... .................................................. .......................

مهسا جون
02-14-2010, 12:24 PM
سلام من دانشجوی ترم 6 مدیریت دولتی هستم این ترم مهمان شدم بهشهر.

ashkanes62
02-17-2010, 10:24 PM
سلام، رامین هستم دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه فردوسی مشهد، اهل بهشهرم و به شمالی بودنم افتخار میکنم.
اگر نمی توانی اقیانوس باشی، دریا باش، اگر نه رودخانه باش واگر نمی نتوانی رودخانه باشی نهری كوچك باش، اما هیچ گاه مرداب نباش. نهری باش جاری، زلال و مهربان و با جوشش زیبایت زندگی را به همه هدیه كن چون وقتی حركت میكنی هم زنده ای و هم به دیگران زندگی می دهی ، سبزه های كنار نهر را دیده ای چه زیبا چشم رانوازش می دهند و ماورای پروانه های لطیف و زیبا هستند، این ها به خاطر سخاوت و مهربانی نهر كوچك اما جاری است، پس تو هم با الهام از این رود كوچك جاری شو و بدان خدا در همه حال با توست.

ATHENA
02-17-2010, 10:39 PM
سلام، رامین هستم دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه فردوسی مشهد، اهل بهشهرم و به شمالی بودنم افتخار میکنم.
اگر نمی توانی اقیانوس باشی، دریا باش، اگر نه رودخانه باش واگر نمی نتوانی رودخانه باشی نهری كوچك باش، اما هیچ گاه مرداب نباش. نهری باش جاری، زلال و مهربان و با جوشش زیبایت زندگی را به همه هدیه كن چون وقتی حركت میكنی هم زنده ای و هم به دیگران زندگی می دهی ، سبزه های كنار نهر را دیده ای چه زیبا چشم رانوازش می دهند و ماورای پروانه های لطیف و زیبا هستند، این ها به خاطر سخاوت و مهربانی نهر كوچك اما جاری است، پس تو هم با الهام از این رود كوچك جاری شو و بدان خدا در همه حال با توست.

خوش اومدین آقا رامین :85:

منم از آشنایی با شما خوشبختم منم شمالی هستم بچه آمل :285::63::264:

مازندران بهشت ایران

به افتخار هر چی طبری هست :85:

هلي داره تن اسبه پوش بهييه
زمين و صحرا سبزه روش بهييه
ونوشه اينجه ، اونجه بيه بيشار
قشنگي بيشه گوش تا گوش بهييه

تلفظ انكليسي
Halidare tan esbeh poshbahiyehZamin o sahra sabzeh rosh bahiyehVanosheh injeh onjeh bayehbisharGheshangi bisheh gosh ta gosh bahiyeh

ترجمه فارسي
با آغاز فصل بهار و سال نو درخت آلوچه با شكوفه هاي سفيد و زيبا خودش را نشان مي دهد.
و همچنين همه جاي زمين سر سبز و خرم به نظر مي رسد و همه از نشانه هاي خداوند بزرگ مي باشد.
و گلهاي زيبا و خودرو در دشت و صحرا بيدار شده و زيبايي بهار را چند برابر مي كنند.
و گوشه تا گوشه دشتها با وجود گلها و سبزه ها زيبايي خاصي را ايجاد كرده است.
بهار
چمر بيته همن با شه بهاري
دپوشيهه شه تن سبز قوايي
سلوم بته تي تي ره دشت و صحرا
عجب بيه قشنگ تا چش دياري

تلفظ انگليسي
Chemer bayteh hemen ba shebehariDaposhiheh she tan sabze ghevayeeSelom bateh titi re dasht osahraAjeb bayeh gheshang ta chesh diyari

ترجمه فارسي
با فصل بهار و آغاز سال نو دشت و صحرا تغيير كرده و سرسبز شده اند.
و همه جا از سبزه و گلهاي زينتي پر شده است.
و با وجود شكوفه هاي زيبا دشت و صحرا بسيار ديدني به نظر مي رسد.
و تا آنجا كه چشم كار مي كند زيبا و دلنشين شده است.

ATHENA
02-17-2010, 10:41 PM
بقیه بچه ها هم خوش اومدن :85:

alta
11-22-2010, 08:07 AM
با سلام خدمت دوستان
می خواستم بدونم آیا برای رشته کارشناسی ارشد حسابداری پیام نور بهشهر کلاس تشکیل میشه و اگه کلاس تشکیل میشه حضور در کلاس اجباريه ؟
ممنون میشم اگه دوستان مطلع جوابمو بدن

azin khalili
11-22-2011, 03:47 PM
Ba salam...az daneshjohaie paiame nooore goorgan khahesh mikonam ie meqdar etelaat dar morede daneshgahe paiame noore goorgan bedan.sakene goorganam ama daneshjooie behshahr kheili dost daram enteqali bara goorgan begiram ama hich zamineie bara ashnaie ba mohite daneshgahe goorgan nadarm age kasi betone komakam kone kheili az lotfesh mamnooon misham...BA TASHAKOOR...

libra...
12-12-2011, 06:03 PM
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii:172:

*_s-sh_*
02-21-2012, 04:28 PM
آخخخخخخخخ جوووووووووون :56: :74:

پيداتون كردم گم شده بودم.........:240::39:

**مارگارت**
02-29-2012, 04:04 PM
سلام بچه ها
من تازه تو دانشگاه بهشهر قبول شدم.
كسي ميدونه مدرك icdl واسه ثبت نام حتماً همون موقع ميخوان يا بعداً هم ميشه براشون ببرم؟

**مارگارت**
02-29-2012, 04:16 PM
هيشكي نيست جواب بده؟؟؟
خود دانشگاه كه ميزنگي هيچكي جواب نميده.
اينجام كه جواب نميدين
:47::47::47:آخه چيكار كنم؟؟؟:79::79::79:

مهسا جون
03-14-2012, 12:44 AM
سلام مدرک icdl مگه حذف نشده؟

ba maram
01-29-2013, 01:41 PM
سلام ب همه پیام نوری ها

ba maram
01-29-2013, 01:43 PM
میشه بگین انتخاب واحد از چ تاریخی شروع میشه ممنون

ba maram
01-30-2013, 08:03 PM
این جا کسی نیییییییییییییییییییییییی س

dpr123
04-06-2013, 12:22 PM
با سلام . خيلي ممنون مي شم اگر من رو راهنمايي و كمك كنيد . عارضم كه بنده پارسال در فراگير رشته ارشد فقه و حقوق دانشگاه بهشهر قبول شدم . راستش برام مشكلي پيش اومد كه تا به همين الان موفق نشدم درس هام رو مطالعه كنم . بنده شاغل هستم و خيلي هم مشغله دارم . از طرفي بسيار علاقمندم تا ادامه تحصيل بدم . خيلي سئوال تو ذهنم هست كه ممنون مي شم اگر كسي راهنمائيم كنه .
اول اينكه آيا مي تونم در شهر خودم يعني تهران امتحاناتم رو ارائه بدم؟
آيا نمونه سئوالات ترمهاي قبلي رشته خودم رو مي تونم مثلا در مركز نشر و چاپ دانشكده بهشهر پيدا كنم؟
آيا اين روال هست كه هم دانشجويي هاي خودم رو تو مراجعه حضوري پيدا كنم و ازشون نمونه سوال يا احيانا جزوات كلاسها رو بگيرم؟
اصلا مي شه كمكم كنيد و بفرمائيد كه من چطور بايد درس بخونم تا قبول بشم؟
ممنونم از لطفتون منتظر مي مونم.:72:

Borna66
04-06-2013, 04:42 PM
میشه بگین انتخاب واحد از چ تاریخی شروع میشه ممنون

این جا کسی نیییییییییییییییییییییییی س

با سلام

دوست گرامی اینجا کسی هست ولی این جور سوالات را اگر در جای مناسب مطرح کنید قطعا بهتر می تونید به جواب برسید مثل این جا

انتخاب واحد و حذف و اضافه پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.1233.html)

روزگار خوش

Borna66
04-06-2013, 04:51 PM
با سلام . خيلي ممنون مي شم اگر من رو راهنمايي و كمك كنيد . عارضم كه بنده پارسال در فراگير رشته ارشد فقه و حقوق دانشگاه بهشهر قبول شدم . راستش برام مشكلي پيش اومد كه تا به همين الان موفق نشدم درس هام رو مطالعه كنم . بنده شاغل هستم و خيلي هم مشغله دارم . از طرفي بسيار علاقمندم تا ادامه تحصيل بدم . خيلي سئوال تو ذهنم هست كه ممنون مي شم اگر كسي راهنمائيم كنه .
اول اينكه آيا مي تونم در شهر خودم يعني تهران امتحاناتم رو ارائه بدم؟
آيا نمونه سئوالات ترمهاي قبلي رشته خودم رو مي تونم مثلا در مركز نشر و چاپ دانشكده بهشهر پيدا كنم؟
آيا اين روال هست كه هم دانشجويي هاي خودم رو تو مراجعه حضوري پيدا كنم و ازشون نمونه سوال يا احيانا جزوات كلاسها رو بگيرم؟
اصلا مي شه كمكم كنيد و بفرمائيد كه من چطور بايد درس بخونم تا قبول بشم؟
ممنونم از لطفتون منتظر مي مونم.:72:

با سلام

دوست گرامی اینجا کسی هست ولی این جور سوالات را اگر در جای مناسب مطرح کنید قطعا بهتر می تونید به جواب برسید مثل این جا
پرسش و پاسخ پیام نوری (http://www.pnu-club.com/pnu.1661.html)

امیدوارم از این به بعد این موارد را رعایت کنید

اما پاسخ شما

دوست گرامی شما با توجه به این که شاغل هستید با گذراندن یک ترم می توانید در تهران درخواست انتقالی بصورت میهمان یا دایم بدهید و حتما باید یک ترم تحصیلی در دانشگاه مبدا گذارنده باشید و در مورد نمونه سوالات هم اگر شما با شگاه همراه باشید

خوده باشگاه تمامی نمونه سوالات رشته ی شما هم در زمان مناسب در اختیار همه قرار می دهد و ضمنا شما هم حتما باید از منابع و جزوات معرفی شده پیام برای امتحانات پیام نور استفاده کنید که در سایت اصلی پیام نور pnu.ac.ir ارایه شده هست و خواندن منابع هم کاری ندارد برای حداقل قبولی یک دور روزنامه وار بخونید به نظره من کافی هست برای قبولی البته استفاده از نمونه سوالات دوره های قبل هم تاثیر مثبتی دارد که باشگاه در زمینه ی ارایه نمونه سوالات بانک جامع و کاملی هست و نمونه سوالات رشته های مختلف در نیمسال های گوناکون در مقاطع مختلف را بصورت رایگان در بخش زیر ارایه می دهد

نمونه سوالات پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد (http://www.pnu-club.com/pnu.1241.html)

و بخش نمونه سوالات حقوق

و از همه مهمتر خوده باشگاه یک بخش تخصصی در مورد رشته حقوق دارد که حاوی مطالب علمی و درسی فوف العاده عالی و کوشایی بوده و مدیر بسیار فعال دارد که خانم tania (http://www.pnu-club.com/member.php?u=21114) می باشد

حقوق (http://www.pnu-club.com/pnu.67.html)

حتما به این بخش سر بزنید و از مطالب ان بهره مند شوید

موفق باشید

روزگار خوش

dpr123
08-05-2013, 01:50 PM
با عرض سلام و قبولي طاعات . عذرخواهي مي كنم كه مزاحم مي شم . ممنون مي شم اگر كمكم كنيد . بنده دانشجوي ترم دوم ارشد فقه و حقوق پيام نور واحد بهشهر هستم . متاسفانه ترم پيش درس زبان رو بدليل عدم اطلاع از خودخوان نبودن و حاضر نشدن سر كلاس استاد قلي زاده با نممره 11.33 افتادم و مشروط شدم . بدليل ماهيت شغلي كه دارم قادر به حضور در كلاسها نيستم و از طرفي هم قبول شدن بصورت خودخوان و بدون نمره ميان ترم بسيار سخت و براي من با توجه به مشغله هاي بيسار زياد ممكن نيست . حال سئوالي كه از حضرتعالي دارم اينه كه : با توجه به اينكه شما شناخت كافي از اساتيد گروههاي آموزشي داريد ، آيا ممكنه اسامي چند تن از اساتيد رو كه به بنده كار تحقيقي و يا پژوهشي بدن و در ازاء اون كار 6 نمره كلاسي رو به بنده بدن تو گروه الهيات و معارف مي شناسيد ؟ اصلا آيا همچنين اساتيدي وجود دارند ؟ ممنون مي شم اگر راهنمايي كنيد . خيلي برام مهمه. منتظر پاسخ شما هستم .

محدیث 1373
09-16-2013, 09:29 PM
سلام اینجا کسی شیمی نمیخونه؟:254:ورودی جدید چی نداریم؟:52::52::168: