PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور ۩ تالش ۩

Borna66
06-09-2009, 09:30 PM
با درود و سلام خدمت كاربران عزيز باشگاه

شما كاربران عزيز در اين تاپيك مي توانيد در صورت تمايل براي آشنايي بيشتر با ساير كاربران هم دانشگاهي خود در دانشگاه پيام نور تالش در اين باشگاه، خودتان رو به همراه رشته ي تحصيلي تان و... معرفي كنيد.

انشاالله كه اين تاپيك محيط مجازي سالم و دوستانه و بدور از هرگونه .... باشد.

باتشكر:مديريت باشگاه

ندا65
01-17-2010, 01:49 AM
پس چرا هیچکس خودشو معرفی نکرده؟
یعنی هیچکدوم از بچه های تالش active نیستن؟!!:188:
رشته من حسابداری بود... که خدا رو شکر تموم شد!!! ورودی 84 بودم, ترم بهاره تمومش کردم. اینجا عضو شدم به امید این که از بچه های دانشگاه کسیو پیدا کنم اما انگار هیچ خبری نیست. پاک نا امید شدم...

Apriliyaa
02-28-2010, 11:46 PM
آره منم وموفقم من تو قسمت دانشگاه خودم رفتم و کسی نیومد مجبورم پای بحث بچه های دیگه بشینم

feri_rich
08-29-2010, 05:25 AM
با سلام خدمت همه ی دانشجویان تالش رشته ی من زیست شناسیه امیدوارمیه هم رشته ای پیدا بشه

zahrasokoot
12-08-2010, 12:16 AM
salam,omidvaram ke haleton khob bashe.
man taze omadam va donbale kasi migardam ke to daneshgahe payam noure talesh bashe,akhe etelaati dar morede nahve nomre dadano tadris daram,age betonid behem komak konid mamnoon misham,dar zemn reshteye man riyazi hast age betonid etelaati dar in zamine behem bedin mamnoon misham,dar zemn man ghasde mehman shodan be daneshgahe shoma ro daram.mamnoon az shoma

nima.f
01-08-2011, 06:28 PM
سلام منم نیما هستم رشته حسابداری دانشگاه پیام نور تالش که تموم کردم(ni.1194@yahoo.com

obsidian
11-01-2011, 04:36 PM
salam man sepidam.fareqo tahsile in daneshgam to reshte zamin shenasi

alireza2332
06-02-2012, 05:07 PM
با سلام خدمت همه ی دانشجویان تالش رشته ی من زیست شناسیه امیدوارمیه هم رشته ای پیدا بشه

toro khoda age kasi neda rajabi ro mishnase be in shmare s bede 09390515899 reshtash shimiye toro khooooooooooda

خزر
06-22-2012, 04:04 AM
سلام.خوبین؟موضوع گفتگو اینجا میگین چیه؟؟

خزر
06-22-2012, 04:08 AM
سلام

خزر
06-22-2012, 04:09 AM
سلام.خوبین؟

parak71
08-05-2012, 02:56 PM
سلام من دانشجوی حقوق این دانشگاه هستم.ورودی سال90-91اگه کسی باهام هم رشته ای هست بهم پیام بدم

soheil_r
02-13-2013, 10:36 PM
سلام حال شما اگه سوالی بود من در خدمتم با کوله بار تجربه

soheil_r
02-13-2013, 10:40 PM
فارق التحصیل رشته زمین شناسی کاربردی مخلص بچه های محض هم هستیم.یاد دوستان خوبم ابراهیم کاظمی وحید صالحی و ..... که از مهندسای خوب دانشگاه بودن و عرض خسته نباشید به دکتر قلی زاده و همه بچه های خوبی که تو این مدت با همشون اشنا شدم.در خدمت شما هستم

soheil_r
02-13-2013, 10:46 PM
♣.♣.♣.♣.♣.♣طنز دانشگاه پیام نور♣.♣.♣.♣.♣.♣

* اگه خونه تون دزد اومد و چماق نداشتید نگران نباشید ! یکی از کتابهای پیام نور رو بگیرید دستتون!

* اگه خواستید فندق و گردو و …بشکنید و سنگ دور و برتون نبود میتونید از کتابهای پیام نور استفاده کنید!

*اگه خواستید میخی رو به دیوار بکوبید به جای چکش میتونید از کتابهای پیام نور استفاده کنید!

*برای سرمایه گذاری هم می توانید روی کتابهای پیام نور حساب ویژه ای باز کنید!!! دیگه چه دلیلی داره نیم سکه و ربع سکه بخرید؟! کتابهای پیام نور که هست!نرخ رشد قیمتش هم خیلی بیشتر از نرخ رشد قیمت سکه ست.مقایسه کنید

خداییش این امتحانات میان ترم دانشگاه پیام نور هم حال و هوای خاص خودش و داره هــــــــا

این روزها ارادت آقایون به خانوم ها خیلی خیلی زیاده اونایی که تا دیروز حتی اسمتو نمی

دونستن همچین سلام و احوالپرسی می کنن که خودت هم شک می کنی که طرف همون

آدم دیروزی باشه، همه با اینکه می دونن کسی چیزی نخونده باز هم دنبال یکی می گردن که از

روش کپی کنن،اونایی که کتابو تقسیم می کنن بین خودشون ، که کی کدوم فصل رو بخونه

استاد میاد و جابجشان میکنه و میمونن تو خماری.واسه ما که اینطوری شد کلی خندیدیم.

.لیلی مجنون های دانشگاه هم که قربونشون برن روی میزها جا نذاشتن از بس واسه همدیگه

لاو می ترکونن بابا یه ذره انصاف داشته باش شاید یکی بخواد یه چیزایی رو یادداشت کنه که

وسط امتحان به دردش بخوره…