PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی احترامی

r2_irooni
05-06-2013, 12:48 AM
سلام و خسته نباشید آقای معاونت سایت باشگاه پیام نور.
من فکر نمیکنم توی پست من فحاشی کرده باشم یا یه همچین چیزی . من به شما گفتم ترجیح میدم تو یه سایت دیگه سوالم رو مطرح کنم این کجاش بی ادبی میتونه باشه که شما به خودتون این اجازه رو میدید که به من بی احترامی کنید و با جملاتی ناپسند پاسخ من رو بدید.
همگی میدونیم که در محیط اینترنت سوال و جواب کردن آزاد هست ولی خودمون و وجدانمون بی احترامی کار درستیه؟
من صحبتی ندارم فقط ممنون میشم دوستان عزیز به فروم هایی مثل پرشین تولز - پرشین ادمینز - پیرشین نتورکس مراجعه کنن و یوزر من رو به اسم r2_irooni چک کنن و ببینین من از چه سالی در اینترنت حضور داشتم. ضمنا رزومه خودم رو که به شما بگم متوجه میشید که به کار بردن کلمه بی لیاقت مناسب نخواهد بود. به هر حال هر کس یه شخصیت داره.

اینم از گفت و گوی ما در همان تاپیک :
=============

===اینجوری که شما میگی الان باید یه کتاب بخونیم فقط قوانین طرز سوال پرسیدن توی فروم شما رو یاد بگیریم. نه دوست عزیز به نظرم توی فروم های دیگه مطرح کنم بهتره تا دو ساعت از قانون اجرای قالب فرم شما استفاده کنم. با تشکر

|||هر طور راحت هستید و اسراری به پرسیدن سوال از امثال شما در اینجا نیست و بعدش ما برای کسی دعوت نامه ارسال نکردیم که بیایید اینجا سوال طرح کند بعد منتی بر ما هم بزارد...
و هرکاری روالی و قانونی دارد این طور نیست هرکسی از هر جایی رسید هرچی به هر صورتی دلش خواست شوال پرسید ما هم باید جواب بدیم!!!

خیر شما جارا اشتباه گرفتید و ما نوکر و حمال و پاسخگوی افراد بی لیاقتی هم چون شما نیستیم و..........

تاپیک بسته شد و از این به بعد به هیچ عنوان به این گونه افراد بی شخصیت و بی قانون و بی نظیم پاسخگویی داده نمی شود و در صورت مشاهده این گونه موارد طیق موارد انظباطی باشگاه برخورد جدی می شود

روزگار خوش