PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جملـــات معـــروف آلبرت انیشتین

غریب آشنا
04-30-2013, 04:06 PM
«در دنیایی که دیوارها و دروازه‌ها وجود ندارند چه احتیاجی به پنجره و نرده است؟»
.
.
.
زندگی مثل دوچرخه سواری است. برای حفظ تعادل باید حرکت کنید.
.
.
.
.«من نمیدانم انسان‌ها با چه اسلحه‌ای در جنگ جهانی سوم با یک‌دیگر خواهند جنگید،
اما در جنگ جهانی چهارم، سلاح آنها سنگ و چوب و چماق خواهد بود.»

.
.
.
هنگامی که مهمانان سرشناسی به ملاقاتش آمده بودند و همسرش از او خواست لباس رسمی بپوشد :
اگر میخواهند مرا ببینند من اینجا هستم .
ولی اگر میخواهند لباسهایم را ببینند درب کمد را باز کنید و کت و شلوارهایم را نشانشان دهید .
.
.
.
«اگه نمرهٔ تستت تک شد ناراحت نشو!»
.
.
.
حقیقت آن چیزی است که از آزمون تجربه، سربلند بیرون آید.
.
.
.
دوچیز بی‌پایان هستند: اول «منظومه شمسی»، دوم «نادانی بشر»، در مورد اول زیاد مطمئن نیستم.»
.
.
.
ترس از مرگ غیر عقلانی ترین نوع ترس است ، چو ن آدم مرده اصلا در معرض خطر تصادف نیست .
.
.
.
«یک فرد باهوش یک مسئله را حل می‌کند اما یک فرد خردمند از رودررو شدن با آن دوری می‌کند.»
.
.
.
مثال زدن، فقط یک راه دیگر آموزش دادن نیست؛ تنها راه آن است.
.
.
.
«از وقتی که ریاضی‌دانان از سرو کول «نظریه نسبیت» بالارفته‌اند، دیگر خودم هم از آن سر در نمی‌آورم.»
.
.
.
سعی نکنید موفق شوید ، بلکه سعی کنید با ارزش شوید .
.
.
.
«همزمان با گسترش دایرهٔ دانش ما، تاریکی‌ای که این دایره را احاطه می‌کند نیز گسترده می‌شود.
.
.
.
یکی از قویترین عللی که منجر به ورود آدمی به عرصه ی علم و هنر می شود فرار از زندگی روزمره است.
.
.
.
روشنفکران مشکلات را حل میکنند ولی نوابغ از بروز آنها جلوگیری مینمایند .
.
.
.
«نگران مشکلاتی که در ریاضی دارید نباشید. به شما اطمینان می‌دهم که مشکلات من در این زمینه عظیم‌تر است.»
.
.
.
دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،
بلکه به خاطر کسانی که شرارتها را می بینند و کاری در مورد آن انجام نمی دهند.
.
.
.
«همزمان با گسترش دایرهٔ دانش ما، تاریکی‌ای که این دایره را احاطه می‌کند نیز گسترده می‌شود.».
.
.
.
«نگران مشکلاتی که در ریاضی دارید نباشید. به شما اطمینان می‌دهم که مشکلات من در این زمینه عظیم‌تر است.»
.
.
.
علم چیزی بسیار عالی است ، اگر آدم مجبور نباشد خرج زندگی اش را از آن درآورد .

منبع:sms.dostaneh.com