PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در باز کردن سایت گلستان

شهر ساز
04-30-2013, 01:23 PM
دوستان سلام
تازگی ها یه مشکلی برام پیش اومده گفتم از دوستان بپرسم که چه باید کرد؟

من یوزر و پسورد گلستان که میزنم قبول نمیکنه و میگه که پسورد اشتباه هستش در صورتی که پسورد درسته حتی تو اموزش دانشگاه زدم و اونا برام سایت با همون یوزر پسورد باز کردن اما من با سیستم خودم قادر به باز کردن نیستم از طرفی هم اینترنت اکسپلورر هم ارتقا دادم و اخرین نسخه شو نصبیدم اما همچنان باز نمی کنه و من ماندم تهنای تهنا من ماندم تهنا میان سیل غم هاااااا:80::164:

Intellectual
04-30-2013, 02:04 PM
دوستان سلام
تازگی ها یه مشکلی برام پیش اومده گفتم از دوستان بپرسم که چه باید کرد؟

من یوزر و پسورد گلستان که میزنم قبول نمیکنه و میگه که پسورد اشتباه هستش در صورتی که پسورد درسته حتی تو اموزش دانشگاه زدم و اونا برام سایت با همون یوزر پسورد باز کردن اما من با سیستم خودم قادر به باز کردن نیستم از طرفی هم اینترنت اکسپلورر هم ارتقا دادم و اخرین نسخه شو نصبیدم اما همچنان باز نمی کنه و من ماندم تهنای تهنا من ماندم تهنا میان سیل غم هاااااا:80::164:

فکر میکنم مشکل همینجاست که IE رو ارتقا دادی. کلا این سایت رو با IE 7 باز میکنه و در بعضی موارد با ورژن های بالاتر مسکل پیش میاد. شما میتونی از گزینه Compatibility view در ابتدا استفاده کنی. و سایت رو با اون بیاری بالا. و در قدم بعد هم میتونی history و cash ، اینترنت اکسپلورر رو خالی کنی و مجدد استفاده کنی. و اینکه میتونی IE رو برش برگردونی به همون ورژن قبلی. اگه هم از Firefox استفاده میکنی یه پلاگین واسش وجود داره که میتونی سایت هایی رو که فقط با IE باز میشن رو باهاش باز کنی. کافیه دان کنی و استفاده کنی. اگه با IE بازش نکرد به هیچ طریق حتما با استفاده از این پلاگین در firefox بازش میکنه.

شهر ساز
04-30-2013, 02:58 PM
فکر میکنم مشکل همینجاست که ie رو ارتقا دادی. کلا این سایت رو با ie 7 باز میکنه و در بعضی موارد با ورژن های بالاتر مسکل پیش میاد. شما میتونی از گزینه compatibility view در ابتدا استفاده کنی. و سایت رو با اون بیاری بالا. و در قدم بعد هم میتونی history و cash ، اینترنت اکسپلورر رو خالی کنی و مجدد استفاده کنی. و اینکه میتونی ie رو برش برگردونی به همون ورژن قبلی. اگه هم از firefox استفاده میکنی یه پلاگین واسش وجود داره که میتونی سایت هایی رو که فقط با ie باز میشن رو باهاش باز کنی. کافیه دان کنی و استفاده کنی. اگه با ie بازش نکرد به هیچ طریق حتما با استفاده از این پلاگین در firefox بازش میکنه.

دوست عزیز اخه با ie7 باز نکرد گفتم شاید باید ارتقا داده بشه از ie هم فقط برای سایت گلستان استفاده میکنم
باز هم ممنون از راهنمایی تون :72:

saeidking
04-30-2013, 11:09 PM
یه نسخه پرتابل گلستان رو یکی درست کرده بود و توی کلوپ پیام نور گذاشته بود سرچ کنی حتما پیدا میکنی.شاید مشکلت حل شد. رمز ورودت رو از کلید عددهای سمت راست کیبورد وارد کنید شاید درست شد

شهر ساز
05-01-2013, 12:02 AM
اون کاری که دوست عزیزمون Intellectual (http://www.pnu-club.com/member.php?u=281979) گفتن انجام دادم دقیقا با همون مشکل قبلی دوباره مواجه شدم از اونجایی که کم نمی یارم اینقدر ور رفتم تا قلقش بدست اومد ناسلامتی 70 واحد نرم افزار پاس کرده ام :170:

مشکل اینجاست که بار اول دوم پسورد که بزنی قبول نمی کنه بار سوم همراه با رمز امنیتی که وارد کنی قبول میکنه و وارد میشه حالا دلیل این مشکل نمی دونم چیه

Borna66
05-01-2013, 12:40 PM
اون کاری که دوست عزیزمون Intellectual (http://www.pnu-club.com/member.php?u=281979) گفتن انجام دادم دقیقا با همون مشکل قبلی دوباره مواجه شدم از اونجایی که کم نمی یارم اینقدر ور رفتم تا قلقش بدست اومد ناسلامتی 70 واحد نرم افزار پاس کرده ام :170:

مشکل اینجاست که بار اول دوم پسورد که بزنی قبول نمی کنه بار سوم همراه با رمز امنیتی که وارد کنی قبول میکنه و وارد میشه حالا دلیل این مشکل نمی دونم چیه

با سلام
دوست گرامی این مشکل وارد نشدن اولیه و بار اول در سیستم گلستان ، جدیدا برای بیشتر کاربران پیش امد و فکر کدن سایت مزخرف گلستان در حال بروزرسانی و اماده سازی ارایه گزارش 428 کارت ورود به جلسه هست که این مشکل پیش امده و باید مثل همیشه صبر کنید در این زمینه و اگر کلا با مروگر Internet Explorer مشکل دارید از مرور Avant Browser استفاده کنید که از هسته مرورگر IE که فقط سایت گلستان باهاش وارد و باز و استفاده میکرد ، مورد استفاده ی این نرم افزار مرورگر کاربرد قرار می گیرد

موفق باشید

روزگار خوش