PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تشکیل پرونده ورودی جدید

r2_irooni
04-29-2013, 02:42 PM
سلام دوستان امیدوارم خوب و سالم باشید.
من ورودی 91-92 نیمسال دوم - کارشناسی بدون کنکور هستم. الان زمان تشکیل پرونده هست. مشکلی که من دارم اینه که به این دلیل که من پیش دانشگاهی ندارم باید مدرک کاردانی خودم رو ارائه بدم به دانشگاه . مدرک کاردانی من مال دانشگاه آزاد هست و بهم میگن مدرکت رو تا 1.5 ماه الی دو ماه دیگه آماده نمیشه. حتی تا اون زمان مدرک موقت هم نمیتونن بدن.
دانشگاه پیام نور این مشکل رو گفتم و قرار شد تعهد بدم که 2 ماه دیگه براشون بیارم مدرک رو.امروز که رفتم تشکیل پرونده بدم به من گفتن تاییدیه تحصیلی باید داشته باشی.
سوال اول : تاییدیه تحصیلی برای کاردانی هم هست یا فقط برای پیش دانشگاهیه؟
مساله دوم : مسئول آموزش گفت تشکیل پرونده نده کلا . برو امتحان هارو بده و بهد برامون بیار.
سوال دوم : اگر من شهریه رو بریزم و بعد امتحان بدم ممکنه پیام نور نمرات من رو باطل اعلام کنه؟
سوال سوم : ممکنه پیام نور فایل من رو ببنده؟
سوال چهارم : اصلا میتونم مدارک رو فعلا ندم و به حرف همون مسئول آموزش عمل کنم؟
سوال پنجم : وضعیت ترم من در سیستم گلستان نوشته شده مشغول به تحصیل. این یعنی من الان دانشجو هستم؟ نیستم؟ امتحان بدم؟ ندم؟ اینا فایل منو میبندن؟ :(

r2_irooni
05-01-2013, 12:13 AM
یعنی هیچکس نیست کمک کنه>؟/

Borna66
05-01-2013, 12:22 PM
یعنی هیچکس نیست کمک کنه>؟/

با سلام

کسی هست ولی وقتی خودتون اصلا توجه نمی کنید و رعایت به قوانین بخش که کاملا مشخص هست

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg بخش مدیریتی و قوانین و نکات خیلی مهم پرسش و پاسخ (http://www.pnu-club.com/pnu.1670.html)

بعد توقع دارید جواب دریافت کنید

این قوانین برای دیدن و رعایت نکردن تعیین نشده... برای راحتی کار خودتان تعیین شده... حالا خود دانید

روزگار خوش

r2_irooni
05-02-2013, 02:32 AM
اینجوری که شما میگی الان باید یه کتاب بخونیم فقط قوانین طرز سوال پرسیدن توی فروم شما رو یاد بگیریم. نه دوست عزیز به نظرم توی فروم های دیگه مطرح کنم بهتره تا دو ساعت از قانون اجرای قالب فرم شما استفاده کنم. با تشکر

Borna66
05-02-2013, 03:02 AM
اینجوری که شما میگی الان باید یه کتاب بخونیم فقط قوانین طرز سوال پرسیدن توی فروم شما رو یاد بگیریم. نه دوست عزیز به نظرم توی فروم های دیگه مطرح کنم بهتره تا دو ساعت از قانون اجرای قالب فرم شما استفاده کنم. با تشکر

هر طور راحت هستید و اسراری به پرسیدن سوال از امثال شما در اینجا نیست و بعدش ما برای کسی دعوت نامه ارسال نکردیم که بیایید اینجا سوال طرح کند بعد منتی بر ما هم بزارد...
و هرکاری روالی و قانونی دارد این طور نیست هرکسی از هر جایی رسید هرچی به هر صورتی دلش خواست شوال پرسید ما هم باید جواب بدیم!!!

خیر شما جارا اشتباه گرفتید و ما نوکر و حمال و پاسخگوی افراد بی لیاقتی هم چون شما نیستیم و..........

تاپیک بسته شد و از این به بعد به هیچ عنوان به این گونه افراد بی شخصیت و بی قانون و بی نظیم پاسخگویی داده نمی شود و در صورت مشاهده این گونه موارد طیق موارد انظباطی باشگاه برخورد جدی می شود

روزگار خوش