PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارت ورود به جلسه (گزارش ۴۲۸) نیمسال دوم ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور فعال شد

sunyboy
04-26-2013, 10:48 AM
گزارش 428 کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ در سیستم گلستان فعال شده است
کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور یا همان گزارش ۴۲۸ سیستم گلستان که به عنوان مجوز حضور در جلسه امتحان دانشگاه پیام نور معرفی شده ،دسترسی به آن از طریق سيستم گلستان از روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 92 امکان پذیر شده است.

دانشجویان پیام نور می توانند با ورود به سیستم گلستان پیام نور به آدرس

reg.pnu.ac.ir (http://www.pnu-club.com/redirector.php?url=http%3A%2F%2Freg.pnu-club.com)

از مسیر آموزش-->گزارش های آموزشی->دانشجو -> اطلاعات ثبت نام و امتحان -> "۴۲۸-برنامه امتحان پايان ترم دانشجو"

در جدولی که مشاهده می کنند با تغییر گزینه "ترم دانشجو" از 3911 به 3912 کارت ورود به جلسه امتحانات خود را دریافت کنند.

برای اینکه بتوانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید باید شهریه را پرداخت کرده باشید.

توجه : در گزارش ثبت نام (کارت آزمون) ، شماره صندلی دانشجو مشخص نمی باشد. شماره صندلی را از دو طریق زیر دریافت نمایید: ۱- از طریق سایت اینترنتی مرکز خود
۲- هنگام امتحان در مکان آزمون، شماره صندلی هر فرد زده می شود

قابل توجه دانشجویانی که برای مشاهده کارت آزمون با خطای “اطلاعاتی جهت نمایش یا چاپ موجود نیست” مواجه شده اند :
در هنگام ورود به گزارش ۴۲۸ گزینه های زیر را به صورت صحیح تنظیم کنید تا مشکل شما برطرف شود:ترم دانشجو : ۳۹۱۲نمایش شماره صندلی : ۲تایید امور مالی/آموزش : ۱ (خیر)چاپ برنامه امتحان دانشجوی بدهکار : ۲ (بله)چاپ دانشجوی فاقد ارزشیابی استاد : ۲ (بله)

به دلیل حجم واریزی های زیاد ، فیش ها کمی دیرتر از موعد مقرر در سیستم ثبت می شوند.دوستانی که مشکل دارند و تا زمان امتحانات فیش آنها در سیستم ثبت نشد ، در زمان مراجعه برای امتحان فیش واریزی شهریه + کارت دانشجویی خود را همراه داشته باشند.

Bahar1988
04-26-2013, 12:47 PM
من هنوز شهریه نریختم فردایعنی شنبه7/2 میریزم تاکی میشه دریافت کرد؟
راستی من 24 اسفند مدارک وام دادم و تاییدم کردن اما گفتند این ترم شاید نریزند حالا امکان همچین چیزی واقعا هست؟!:169:

elya tarlan
04-27-2013, 11:08 AM
کارت ورود به جلسه (گزارش 428) بالا می آید اما خالی هست و حاوی هیچ درسی نیست

پاسارکاد
04-29-2013, 04:36 AM
سلام./
دوست عزيز شايد شما شهريه را پرداخت نكرده باشيد يا اگر هم پرداخت كرديد هنوز در سيستم ثبت نشذه باشد./

azam molouk
04-29-2013, 03:29 PM
سلام من با دانلود سوالات مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین

azam molouk
04-29-2013, 03:45 PM
سلام واسه ی گرفتن کارت ورود به جلسه خطا میده . چکار کنم؟شهریه هم زود پرداخت کردم.

زاد
04-29-2013, 09:47 PM
سلام آیا امکان دانلود رایگان کتاب research perspective on english for academic purposes by
john Flowerdew&Matthew-peacock وجود دارد ؟

sz.alavi
05-01-2013, 08:52 AM
سلام
من قبل از عید شهریه رو کامل پرداخت کردم و تو سیستم هم 0 ریال شد اما حالا نمی تونم کارتم رو ببینم و می بینیم که پونصدهزار تومن بدهی شهریه دارم! یعنی چی؟

Borna66
05-01-2013, 12:12 PM
سلام من با دانلود سوالات مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین

با سلام

دوست گرامی این محل جای مطرح کردن این سوال نیست...

برای دانلود نمونه سوالات از مرورگر جدید پیشنهاد ما فایرفوکس استفاده کنید و فایل ها هم براحتی دانلودمی شود

روزگار خوش

Borna66
05-01-2013, 12:12 PM
سلام واسه ی گرفتن کارت ورود به جلسه خطا میده . چکار کنم؟شهریه هم زود پرداخت کردم.

با سلام

دوست گرامی شما باید شهریه را واریزد کردن و برای فعال شدن قطعی شما باید فیش واریزی شهریه را بصورت حضوری به مسئول شهریه محل دانشگاهتون ارایه بدید تا این مشکل حل شود

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
05-01-2013, 12:13 PM
سلام
من قبل از عید شهریه رو کامل پرداخت کردم و تو سیستم هم 0 ریال شد اما حالا نمی تونم کارتم رو ببینم و می بینیم که پونصدهزار تومن بدهی شهریه دارم! یعنی چی؟

با سلام

دوست گرامی شما باید باید فیش واریزی شهریه را بصورت حضوری به مسئول شهریه محل دانشگاهتون ارایه بدید تا این مشکل حل شود

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
05-01-2013, 12:14 PM
سلام آیا امکان دانلود رایگان کتاب research perspective on english for academic purposes by
john Flowerdew&Matthew-peacock وجود دارد ؟

با سلام

دوست گرامی این سوال پرسید در جای مناسب مطرح و درخواست کنید پیگیری می شود..

این صفحه و موضوع جای این مورد درخواستی شما نیست

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
05-01-2013, 12:16 PM
من هنوز شهریه نریختم فردایعنی شنبه7/2 میریزم تاکی میشه دریافت کرد؟
راستی من 24 اسفند مدارک وام دادم و تاییدم کردن اما گفتند این ترم شاید نریزند حالا امکان همچین چیزی واقعا هست؟!:169:

با سلام

دوست گرامی بر اساس قوانین پیام نور بعد ز 72 ساعت واریز شهریه سیستم گلستان شما کاما فعال می شود و می تونید اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنید

در مورد شهریه متاسفانه در دانشگاه پیام نور هیچ چیز قعطی نیست و به وعده و وعیده های مسئولین خودتون دلخوش نکنید

موفق باشید

روزگار خوش

Nimak2012
05-01-2013, 12:42 PM
بچه ها من شهريه رو پرداخت كردم كامل اون اوايل هم بود گزارش 428 اما الان ميگه اجازه دسترسي نداريد!!!!!!!

Borna66
05-01-2013, 12:57 PM
بچه ها من شهريه رو پرداخت كردم كامل اون اوايل هم بود گزارش 428 اما الان ميگه اجازه دسترسي نداريد!!!!!!!

با سلام

دوست گرامی سایت گلستان به علت اماده سازی و بروزرسانی هنوز بطور کامل گزارش 428 کارت ورود به جلسه برای همه دانشجویان باز و فعال نشده و باید صبر کنید در این زمینه

موفق باشید

روزگار خوش

nedashiva
05-02-2013, 11:36 AM
فک نکنم واسه هیچکس باز شده باشه چون اصلا الان وقتش نیست 10 روز قبل از امتحانات فعال میشه ینی 20 اردیبهشت... من بدهی ندارم ولی میگه اجازه دسترسی ندارین... در واقع واسه هیچکس فعال نیست

سعیده555
05-07-2013, 11:20 PM
سلام به همه
من هنوز شهریه ندادم که :59:

saeidking
05-07-2013, 11:26 PM
فک نکنم واسه هیچکس باز شده باشه چون اصلا الان وقتش نیست 10 روز قبل از امتحانات فعال میشه ینی 20 اردیبهشت... من بدهی ندارم ولی میگه اجازه دسترسی ندارین... در واقع واسه هیچکس فعال نیست
بله هنوز باز نیست.مرتب چک کنید سیستم گلستان رو

uniqe_saba
05-08-2013, 06:33 PM
با سلام... براي دريافت كارت ورود به جلسه در قسمت گزارش 428 كه وارد مي شوم خطاي عدم امكان دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد را مي دهد .شهريه ام رو پرداخت كردم.حالا بايد چيكار كنم؟

Borna66
05-08-2013, 10:46 PM
با سلام... براي دريافت كارت ورود به جلسه در قسمت گزارش 428 كه وارد مي شوم خطاي عدم امكان دسترسي به اين امكان براي شما وجود ندارد را مي دهد .شهريه ام رو پرداخت كردم.حالا بايد چيكار كنم؟

با سلام
دوست گرامی هنوز کارت ورود به جلسه برای همه فعال نشد و اطلاعات ان برای چاپ قابل دسترس نیست... بنابراین صبر کنید و در بازه های زمانی مختلف وارد سایت گلستان شوید چک کنید

موفق باشید
روزگار خوش

منصور.
05-09-2013, 05:12 PM
سلام من برنامه امتحانات را خواستم اما خطا می زنه سوالم اینه ایا امتحانات رو بازم اوردن جلو یا نه؟

Borna66
05-09-2013, 10:35 PM
سلام من برنامه امتحانات را خواستم اما خطا می زنه سوالم اینه ایا امتحانات رو بازم اوردن جلو یا نه؟

با سلام

کارت ورود به جلسه از 22 اردیهست در سیستم گلستان هر کاربر و دانشجو فعال می شود و هنوز هیچ چیز مشخص می شود

موفق باشید

روزگار خوش

ashtk
05-15-2013, 11:02 AM
سلام میخوام بدونم سایت من چرا باز نمیشه؟

saeidking
05-15-2013, 11:03 PM
سلام میخوام بدونم سایت من چرا باز نمیشه؟

سلام
دوست عزیز مشکلتون رو واضح تر بفرمائید؟وارد سیستم نمیتونین بشین یا نه وارد میشین گزارش 428 رو نمیتونین بگیرین؟

mahboobe_f
05-18-2013, 02:09 PM
سلاممم
من نمونه سوال درس روش تحقیق پیشرفته کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی رو می خوام

Borna66
05-18-2013, 02:16 PM
سلاممم
من نمونه سوال درس روش تحقیق پیشرفته کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی رو می خوام

با سلام
دوست گرامی درخواستتون را در بخش های مربوطه مطرح کنید حتما پیگیری می شود

نمونه سوالات پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد (http://www.pnu-club.com/pnu.1241.html)

روزگار خوش