PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور ╫ داراب ╫

Borna66
06-09-2009, 06:15 PM
با درود و سلام خدمت كاربران عزيز باشگاه

شما كاربران عزيز در اين تاپيك مي توانيد در صورت تمايل براي آشنايي بيشتر با ساير كاربران هم دانشگاهي خود در دانشگاه پيام نور داراب در اين باشگاه، خودتان رو به همراه رشته ي تحصيلي تان و... معرفي كنيد.

انشاالله كه اين تاپيك محيط مجازي سالم و دوستانه و بدور از هرگونه .... باشد.

باتشكر:مديريت باشگاه

Mehr@n
10-27-2009, 09:19 PM
زرشککککککک .... اصلاً حرفشم نزن ..... پاتوق !!!! همه رو برق می گیره ، مارو چراغ موشی ...

damavand2006
10-22-2010, 01:05 PM
سلام
من دانشجوی سابق دانشگاه پیام نور داراب بودم. دوست داشتم اینجا پاتوقی باشه واسه دانشجویان دانشگاه پیام نور داراب... اما واقعیت اینه که این دانشگاه خیلی دانشجوهایی پرت و گیجی داره... اصلا تو نخ اینترنت نیستن...
فقط اینو بگم که خدا عاقبت به خیرشون کنه...
انشالله که یه روز یه دانشجو یه سر به این پاتوق بزنه و بگه نه اینطور نیست و ما تونستیم درستش کنیم و پیشرفت کردیم...

مرسی از این فرصتی که در این سایت واسه ما ایجاد شد

actioncut
12-25-2011, 05:31 PM
از دیدنتون خوشحالم. من چند سال پیش دانشجوی دانشگاه پیام نور دارب بودم. امیدوارم این تالار محیطی باشه برای تبادل علمی و همکاری در زمینه های ارائه ی مباحث آموزشی رشتته های مختلف. مثلا به اشتراک گذاشتن جزوه ها و کتابهای الکترونیکی کمیاب.