PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه می شود کلاسهای الکترونیکی برگزار شده را دانلود کرد؟

ba_maram
04-21-2013, 11:52 PM
با سلام
آیا کلاسهای الکترونیکی قابلیت دانلود دارند ؟چگونه؟
یعنی وقتی کلاسی برگزار شده و به آرشیو می رویم و روی کلاس برگزار شده کلیک می کنیم باید به اینترنت وصل باشیم حالا راهی هست که این کلاس را دانلود کرده و به کامپیوتر دیگری که اینترنت ندارد انتقال داد و بتوان از آن استفاده کرد (چون برای دیدن کلاسهای برگزار شده هم باید به اینترنت وصل باشیم) مثلا من در یک کامپیوتر کلاس را دریافت یا دانلود کنم و به صورت فایل به کامپیوتر دیگری انتقال دهم و از آن استفاده کنم البته به همان صورت اتصال به اینترنت ببینم فایل اشتراک گذاشته استاد یا تخته استاد را همراه صدا داشته باشم اگر می شود چگونه؟
یاحق

Borna66
04-22-2013, 12:30 AM
با سلام
آیا کلاسهای الکترونیکی قابلیت دانلود دارند ؟چگونه؟
یعنی وقتی کلاسی برگزار شده و به آرشیو می رویم و روی کلاس برگزار شده کلیک می کنیم باید به اینترنت وصل باشیم حالا راهی هست که این کلاس را دانلود کرده و به کامپیوتر دیگری که اینترنت ندارد انتقال داد و بتوان از آن استفاده کرد (چون برای دیدن کلاسهای برگزار شده هم باید به اینترنت وصل باشیم) مثلا من در یک کامپیوتر کلاس را دریافت یا دانلود کنم و به صورت فایل به کامپیوتر دیگری انتقال دهم و از آن استفاده کنم البته به همان صورت اتصال به اینترنت ببینم فایل اشتراک گذاشته استاد یا تخته استاد را همراه صدا داشته باشم اگر می شود چگونه؟
یاحق

با سلام

دوست گرامی بستگی دارد کلا کلاسهای الکترونیکی آنلاین به چه صورت انجام می شود... اما دوتا راه حل برای دانلود یا ذخیره محتوای در حال پخش هست

راه حل اول در صورتی که نوع فرمت پخش شده از کلاسهای الکترونیکی آنلاین به صورت فایل های فلش FLV یا SWF باشد که در این صورت با استفاده از ابزارهای دانلود مثل IDM یا DAP براحتی قالب دانلود می باشد.

راه حل دوم هم استفاده از نرم افزار هاییی که از محتوایی صفحه نمایش یا سایت فیلم برداری می کنند و بهترین ابزارها در این زمینه Snag IT و BB Flash Recorder و Adobe Captivate و سایر ابزارهای فیلم برداری از صفحه نمایش می باشد که با یک جستجوی ساده در گوگل هم انبوهی از این نرم افزارها و اموزش کار با انها را بدست می اورید.

موفق باشید
روزگار خوش

ba_maram
04-23-2013, 08:12 PM
باسلام
مرسی از پاسخ شما ولی آیا صدا و تصویر با هم ضبط می شود چون من یکی دو تا از این نوع نرم افزارها را امتحان کردم ولی فقط تصویر را ضبط کرد و صدا نداشتم

Borna66
04-23-2013, 10:44 PM
باسلام
مرسی از پاسخ شما ولی آیا صدا و تصویر با هم ضبط می شود چون من یکی دو تا از این نوع نرم افزارها را امتحان کردم ولی فقط تصویر را ضبط کرد و صدا نداشتم

با سلام
بله صدا و تصویر باید هم ضبط بشود مخصوصا با اون نرم افزارهایی که اعلام کردن تست شده هست حداقل از نظر خودم

موفق باشید

روزگار خوش

ba_maram
05-01-2013, 10:57 AM
من دو تا از نرم افزارها را امتحان كردم فقط تصوير دسكتاپ را ضبط ميكنه ولي صداي استاد كه در حين تصاوير پخش ميشه ضبط نميشه يعني تصاوير بدون صدا است شايد هم تنظيماتي داره من بلد نيستم ممنون ميشم دوستان راهنماييي كنند

Borna66
05-01-2013, 12:27 PM
من دو تا از نرم افزارها را امتحان كردم فقط تصوير دسكتاپ را ضبط ميكنه ولي صداي استاد كه در حين تصاوير پخش ميشه ضبط نميشه يعني تصاوير بدون صدا است شايد هم تنظيماتي داره من بلد نيستم ممنون ميشم دوستان راهنماييي كنند
با سلام
دوست گرامی این نرم افزارهای دیگر در این زمینه هم هستند و مورد تست قرار بدید حتما یکشون جواب می دهئد.

من شخصا خودن با bb flash recorder انجام دادم بدن تظیمات خاصی ... حالا ممکن هست خود سایت اموزش الکترونیک هم یک سری تضنیماتی داخلی انجام داده باشد که اصلا این کار انجام نگیرد ولی به هر حال شما هم نا امید نشید وئ یکی یکی این نرک افزار ها را تست کنید ، امیدوارم یکشون براتون کار را انجام دهد

Ashampoo Snap v4.1.0....

GiliSoft.Screen.Recorder.v...

I Screen Recorder v8.0.0.2...

IcyScreen.v4.13_p30downloa...

Instant Demo 7.50.45 (www....

Power.Screen.Capture.v7.1....

Power_Screen_Capture_v7.1....

Sonne Screen Video Capture...

Super Screen Recorder4.0

TechSmitch_Snagit_v10.0_ww...

Video.Capture.Factory.7.1....

موفق باشید

روزگار خوش

ba_maram
05-02-2013, 01:51 PM
من سه تا نرم افزار را امتحان کردم نرم افزارهای snagit و sonne screen video capture فقط تصویر ضبط می کنه ولی صدا را نتوانستم ضبط کنم ولی با نرم افزار BBflash back توانستم هم صدا و تصویر دسکتاپ را ضبط کنم مرسی از راهنمایی شما گفتم نتیجه را بگم شاید دوستان دیگه هم بخوان استفاده کنند