PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترم تابستان 92

دبستان
04-21-2013, 08:12 PM
سلام چه زمانی معلوم میشه چه درسهای برای تابستان ارائه میشود

Borna66
04-21-2013, 08:46 PM

با سلام
معمولا زمان شروع انتخاب واحد ترن تابستان معمولا اواخر تیرماه هست دروس ارایه شده در ترم تابستان مشخص میشه ولی طبق روال دروس 4 ترم اخر هر رشته در تابستان ارایه می شود

موفق باشید

روزگار خوش

کوشی
04-22-2013, 10:51 AM
سلام دوست من _--همون طوری که مدیر بخش گفتن درسته--- اما پیام نور مشخص نیست چی کار میکنه برا بعضی از رشته های هیچی ارائه نمیده -بستگی به شانست داره چیزی به دردت بخوره یا نه اما همیشه عمومی برا همه ارائه میده دیگه باید ببینی تو اونا رو قبلا گرفتی یا نه _---اما جایی به جز فایل دانشجو من ندیدم بگن برا هر رشته چی ارئه شده _-اما با توجه به این که ترمای پیام نور خودشون هر دمبینن و ترمای تابستونش دیگه خودت حسابشو بکش به نظر من به هیچ منبعی به جز لیست انتخاب واحد دانشجو ملاک نیست الان اگه بخوام یکی از این نا هماهنگیا رو بگم تاریخ امتحانات که سایت اخبار پیام نور اعلام کرده بود امتحانات 20-22عقب افتادن و خودم بخش نامشو خوندم و اینجا برا بقیه دانشجو گذاشتم اما متاسفانه مشخص نیست وزارت علوم حرف خودشو قبول داره یا نه-- البته دیگه فک نکنم هم داشته باشه چون اون قسمت تو سایت اخبار پیام نور بستن --برا همین من پیش نهاد میکنم به هر منبعی اعتماد نکنی موفق باشی:72:

غزل 92
04-22-2013, 10:08 PM
سلام برای تابستان بیام نور حق برداشت 6 واحد از دروس عمومی رو داده موفق باشید

Yorgun
06-04-2013, 12:42 AM
دروس تابستان توسط مراکز ارائه میشه یا برای همه مراکز مثل هم ارائه میشه؟

Borna66
06-04-2013, 10:54 AM
سلام برای تابستان بیام نور حق برداشت 6 واحد از دروس عمومی رو داده موفق باشید

با سلام
دوست گرامی قبلا این طور بوده و حالا این طوری نیست که شما می فرماییید ولی بزام همه چیز مشخص نیست

دروس تابستان توسط مراکز ارائه میشه یا برای همه مراکز مثل هم ارائه میشه؟

با سلام
خیر مرکز بصورت مجزا و با توجه به امکانات و سایر موارد دیگر میزان دروسی ترم تابستان را ارایه می دهند

روزگار خوش

athena1358
06-27-2013, 09:25 AM
دانلود برنامه امتحانات ترم تابستان ۹۲ مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.thread82681.html)
انتخاب واحد هم 29 تیر است

Borna66
06-27-2013, 12:15 PM

با سلام

دوست گرامی یکم بیشتر به اخبار و اطلاعیه ها و قوانین پیام نور و باشگاه توجه کنید راحتر جواب سوالاتون را دریافت می کنید

آغاز ثبت‌نام ترم تابستان دانشگاه پیام‌نور از 29 تیر ماه 92 (http://www.pnu-club.com/pnu.newpost82225.html)

و کلا ترم تابستان در زمان شروع اش که مشخص میشه که چه درس های در هر واحد دانشگاه ارایه می شود

روزگار خوش

mohamad_1366
07-14-2013, 10:04 AM
سلام.برای ترم تابستان میشه پروژه کارشناسی گرفت؟

یعنی میشه برای شرایط خاص این رو بزارن؟

چون من سنواتم تمام میشه تا مهر و پروژه کارشناسیم رو برداشتم اما استاد موضوع رو قبول نیمکنه .میخواستم بدونم میشه ترم تابستون هم برداشت و موضوع رو عوض کنم

Borna66
07-14-2013, 10:07 PM
سلام.برای ترم تابستان میشه پروژه کارشناسی گرفت؟

یعنی میشه برای شرایط خاص این رو بزارن؟

چون من سنواتم تمام میشه تا مهر و پروژه کارشناسیم رو برداشتم اما استاد موضوع رو قبول نیمکنه .میخواستم بدونم میشه ترم تابستون هم برداشت و موضوع رو عوض کنم

با سلام
بله میشه و مشکلی ندارد
ولی باید حتما با مسئول رشتتون در این زمینه هماهنگی کنید

موفق باشید

روزگار خوش

mohamad_1366
07-15-2013, 10:06 AM
با سلام
بله میشه و مشکلی ندارد
ولی باید حتما با مسئول رشتتون در این زمینه هماهنگی کنید

موفق باشید

روزگار خوش