PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد فرصت برای اعزام به خدمت

chita66
04-19-2013, 06:27 PM
سلام عزیزان!
وقتتون بخیر!
یه سوال!
من متولد 67هستم و یک سال هم پشت کنکوری بودم،سال 86 وارد پیام نور شدم و ماشاء الله ماشاالله 12 ترمه هم تموم می کنم!
خب همونطور که می دونید قانون جدید خدمت اینطوره که تا یک سال بعد از فارغ التحصیلی زمان آزاد داریم!
حالا میخوام بدونم این قانون برای منی که 12 ترمم رو فول کردم با کسی که 8 ترمه تموم کرده یکی هست؟یعنی هم من و هم اونی که 8 ترمه تموم کرده این فرصت یک ساله رو داریم؟
از دانشگاه پرسیدم گفت که همینطوره،اما من از شروع تحصیلم هیچوقت به جواب مسئولین دانشگاه اعتماد نداشتم چون همیشه 2 3 تا بخشنامه از قانون روز عقب بودن!

Borna66
04-20-2013, 12:41 PM
سلام عزیزان!
وقتتون بخیر!
یه سوال!
من متولد 67هستم و یک سال هم پشت کنکوری بودم،سال 86 وارد پیام نور شدم و ماشاء الله ماشاالله 12 ترمه هم تموم می کنم!
خب همونطور که می دونید قانون جدید خدمت اینطوره که تا یک سال بعد از فارغ التحصیلی زمان آزاد داریم!
حالا میخوام بدونم این قانون برای منی که 12 ترمم رو فول کردم با کسی که 8 ترمه تموم کرده یکی هست؟یعنی هم من و هم اونی که 8 ترمه تموم کرده این فرصت یک ساله رو داریم؟
از دانشگاه پرسیدم گفت که همینطوره،اما من از شروع تحصیلم هیچوقت به جواب مسئولین دانشگاه اعتماد نداشتم چون همیشه 2 3 تا بخشنامه از قانون روز عقب بودن!

با سلام دوست گرامی
تا اونجایی که من می دوند شما که مورد سربازی دارید بصورت پیش فرض برای مدت تحصیلتون در دانشگاه 10 ترم می باشد و قعلا شما بیش از مدت به قول خودتون فول کردید و به نظره من دیگه مهلت یک ساله را ندارید اما برای مطمئن شدن با نظام وظیفه در ارتباط باشید .

موفق باشید
روزگار خوش