PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد تعداد ترم های مجاز

chita66
04-19-2013, 12:44 PM
سلام دوستان
من این ترم ترم دوازدهمم هست و فقط یک تک درس دارم...حالا انشاء الله قبول میشم،اگرم نشدم که باید امتحان ترم شرکت کنم!
حالا یه سوال کلی،اگر کسی دوازده ترمه نتونه تموم کنه چی میشه بعدش؟
ممنون میشم جواب بدید

کوشی
04-19-2013, 05:39 PM
سلام _ دوست من ایشاا... که قبول میشی اما من تا حالا نشنیدم از ترم 12 کسی بگذره بعد لیسانسشو نگیره اخراجش کنن اونا دانشگاه های دولتین که خودشون خرج دانشجو میدن اصلا ازادم ایم طوری نیست که کسیو اخراج کنه پس تو فک ر این مسائل نباش اما از اموزش دانشگاه هم بپرسی راحت تر میشی موفق باشی:72:

chita66
04-19-2013, 06:20 PM
سلام _ دوست من ایشاا... که قبول میشی اما من تا حالا نشنیدم از ترم 12 کسی بگذره بعد لیسانسشو نگیره اخراجش کنن اونا دانشگاه های دولتین که خودشون خرج دانشجو میدن اصلا ازادم ایم طوری نیست که کسیو اخراج کنه پس تو فک ر این مسائل نباش اما از اموزش دانشگاه هم بپرسی راحت تر میشی موفق باشی:72:

ممنون از جوابت عزیزدل!
راستش بدطوری استرس گرفتم،با اینکه مطمئنم کارم به اونجاها نمیکشه!
یعنی شما میفرمائی که حتی اگه از 12 ترم بگذره،بندی تبصره ای چیزی برای یه دونه درس قائل میشن؟

Borna66
06-02-2013, 12:55 PM
ممنون از جوابت عزیزدل!
راستش بدطوری استرس گرفتم،با اینکه مطمئنم کارم به اونجاها نمیکشه!
یعنی شما میفرمائی که حتی اگه از 12 ترم بگذره،بندی تبصره ای چیزی برای یه دونه درس قائل میشن؟

با سلام
خیر تا زمانی که پسر باشید و مشکلات سربازی نداشته باشید مدونید تا 20 ترم هم ادامه بدید به هر صورت

روزگار خوش