PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه پرکردن قسمت درخواستهای انتقالی درسیستم گلستان

Bahar1988
04-16-2013, 02:33 PM
سلام
من میخواستم درقسمت درخواستهای انتقالی فرم پرکنم که درخواست انتقالی از واحدتهران غرب به واحد ری بدم اما زمانی که وارد میشم وقسمت لیست واحدهارو میزنم که ری را انتخاب کنم اصلا واحدهای مربوط به استان تهران نزده و فقط تهران جنوب،شرق شمالو زده مابقی همه خارج ازکشور یا استانهای داخلی میباشد لطفا کمک کنید چون دانشگاه میگه فقط از این طریق باید اقدام کنم خودشونم جوابگو نیستن!:169:

Borna66
04-16-2013, 02:41 PM
سلام من میخواستم درقسمت درخواستهای انتقالی فرم پرکنم که درخواست انتقالی از واحدتهران غرب به واحد ری بدم اما زمانی که وارد میشم وقسمت لیست واحدهارو میزنم که ری را انتخاب کنم اصلا واحدهای مربوط به استان تهران نزده و فقط تهران جنوب،شرق شمالو زده مابقی همه خارج ازکشور یا استانهای داخلی میباشد لطفا کمک کنید چون دانشگاه میگه فقط از این طریق باید اقدام کنم خودشونم جوابگو نیستن!:169:

با سلام
سوالتون مبهم هست و اگر می تونید یک تصویر یا عکسی بزارید تا بتونیم بیشتر کمکتون کنیم.

ولی تا اونجایی مراکز را با کد مرکز مخصوص به خودشون که هر مرکز دانشگاهی پیام نور دارد می توان به نمایش در اورد...و اون کد هم معمولا توی سایت دانشگاه یا موقع ثبت نام باید اطلاع رسانی کرده باشند

موفق باشد

روزگار خوش