PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدرک کارشناسی؟ در زمان ثبت نام؟

QuickSetup
04-12-2013, 07:28 PM
سلام دوستان
من یک سوال داشتم اونم این هست که زمانی که کارشناسی ارشد می خواهیم ثبت نام حضوری کنیم مدرک کارشناسی را ازما می گیرند یا صرفا کپیش کافی هست؟ آخه من این مدرک را فقط کپی برابر اصلش را دارم؟

saeidking
04-13-2013, 10:46 AM
سلام دوستان
من یک سوال داشتم اونم این هست که زمانی که کارشناسی ارشد می خواهیم ثبت نام حضوری کنیم مدرک کارشناسی را ازما می گیرند یا صرفا کپیش کافی هست؟ آخه من این مدرک را فقط کپی برابر اصلش را دارم؟
سلام,همون برا ثبت نام کافی هست,بعضی وقت ها خود دانشگاه از دانشگاه مبدا درخواست ریز نمرات و تصویر مدرک رو میکنه که به وسیله پست براشون ارسال میکنن

QuickSetup
04-17-2013, 02:50 AM
سلام
پس اصل مدرک را نباید بگیرند درسته؟ در واقع مدرک مال خودمون هست؟

چون ما باید بتونیم هرجارفتیم اثبات کنیم که کارشناسی داریم یا نه؟

saeidking
04-17-2013, 10:38 PM
سلام
پس اصل مدرک را نباید بگیرند درسته؟ در واقع مدرک مال خودمون هست؟

چون ما باید بتونیم هرجارفتیم اثبات کنیم که کارشناسی داریم یا نه؟

سلام
همه مدارک مال خودمون هست,و آخر کار باید بهمون پس بدن,اما اونایی که مسئله خدمت دارن,مدرک اصلی رو بهشون نمیدن,در ثانی مدرک اصلی یک سال طول میکشه آماده بشه.یه گواهی موقت که میدن میتونین باهاش ثبت نام کنید,یه مدرک موقت هم میدن که اگر اون رو داشتین به جا گواهی برا ثبت نام میدین.ببینین چند سالی هست دانشگاه ها زیاد گیر نمیدن خب بعضی وقت ها ممکنه دانشگاه ها دقت نکنن و مدرک رو دیر آماده کنن اگر برا ثبت نام گیر بدن خب خیلی ها نمیتونن ثبت نام کنن و مشکل پیش میاد.پس خیالتون راحت مشکلی وجود نداره