PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطع شدن صدای سیستم

golemaryam
04-08-2013, 10:32 AM
با نصب آنتی ویروس نود 32 ورژن 4 صدای سیستم قطع شد. با سیدی مادربورد دوباره صدا را نصب کردم. و چند دفعه این کار را انجام دادم. اما صدا خوب نشد و در پنجره dxdiag سه تب بنام های sound , sound 1 , sound 2 ایجاد شده است . و هنوز صدا سیستم را ندارم.

ttrasn
04-08-2013, 10:45 AM
سلام
دوست عزیز اطلاعاتتون کافی نیست ، آنت ویروس رو بعد از ویروسی شدن سیستم نصب کردید؟
مادربوردتون چیه ؟ کارت صداتون چیه ؟

golemaryam
04-08-2013, 10:50 AM
با تشکر از وقت گذاشتن شماببخشید مدل کارت صدا و مادربورد رو از کجا تشخیص بدم و هم چنین بله با ویروسی شدن نصب کردم. منتها ویروس یابی کردن ویروسی پیدا نشد

ttrasn
04-08-2013, 11:02 AM
خواهش میکنم دوست عزیز ، خب با این وجود این احتمال قوت پیدا میکنه که تنظیمات کارت صدای شما و خیلی چیزهای دیگه ( احتمالا) آلوده شده و پس از نصب آنتی ویروس ، آنتی ویروس اون فایل های آلوده رو پاک کرده و یا اینکه قرنطینه کرده ، پیشنهاد من اینه که شما ویندوز رو مجددا نصب کنید و بعد از اون قبل نصب هر چیزی ( حتی درایورهای مادربورد) آنتی ویروس نصب کنید ، بعد شروع به نصب سایر نرم افزارها و ... کنید ، اینو هم یادتون باشه که بعد از نصب آنتی ویروس حتما اسمارت اسکن رو بزنید .
و
قبل از نصب ویندوز فایل های مهمتون در درایو ویندوز رو در درایو دیگه ای کپی کنید تا از دستشون ندید .
برای فهمیدن مشخصات هم راه های زیادی هست که راحتترینش اینه که بعد از گذاشتن cd مادربورد مشخصات رو از روی گزینه های سی دی ببینید .
امیدوارم موفق آمیز باشه :64: