PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک

erisa
04-07-2013, 06:11 PM
سلام به دوستان من کارشناس میکروبیولوزی آزادهستم امسال بدون آزمون در رشته نگارگری قبول شدم 1-می تونم واحد های عمومی رو تطبیق بدم؟ 2- با توجه به این که ثبت نام دانشگاه در اسفند بوده و شروع کلاسها در بهمن تکلیف دروس عملی که 3 جلسه ازشون گذشته چی می شه؟ ممنون

کوشی
04-07-2013, 09:30 PM
سلام دوست من_باید از اموزش بپرسی اونا دقیقا بهت میگن _اما اون سه جلسه دیگه درصورت تشکیل شدن دیگه رفتن و درصورت تشکیل نشدن که هیچ_اما با توجه به متن سوالت تو تو کلاسا شر کت نکردی پس دیگه کلاسات رفتن -موفق باشی :72:

kind
04-19-2013, 02:44 PM
سلام من رشته کشاورزی هستم کسی هست گلخونه زده باشه یا بخاد در آینده بزنه یا گیاهان دارویی بکاره؟

Borna66
06-02-2013, 01:02 PM
سلام به دوستان من کارشناس میکروبیولوزی آزادهستم امسال بدون آزمون در رشته نگارگری قبول شدم 1-می تونم واحد های عمومی رو تطبیق بدم؟ 2- با توجه به این که ثبت نام دانشگاه در اسفند بوده و شروع کلاسها در بهمن تکلیف دروس عملی که 3 جلسه ازشون گذشته چی می شه؟ ممنون

با سلام
اگر این سه شرط را داشته باشید برای هر درسی می تونید تطبیق بزنید
1- هم نام بودن درس دانشگاه ازاد با درس دانشگاه پیام نور
2- هم واحد بودن درس دانشگاه ازاد با درس دانشگاه پیام نور
3-هم منبع بودن درس دانشگاه ازاد با درس دانشگاه پیام نور
4- نمره بالای 12 درس برای دانشگاه ازاد و نمره بالای 10 دانشگاه های دولنی

سلام دوست من_باید از اموزش بپرسی اونا دقیقا بهت میگن _اما اون سه جلسه دیگه درصورت تشکیل شدن دیگه رفتن و درصورت تشکیل نشدن که هیچ_اما با توجه به متن سوالت تو تو کلاسا شر کت نکردی پس دیگه کلاسات رفتن -موفق باشی :72:

تشکر بابت راهنمایی شما

روزگار خوش