PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاس برای دروس اصلی-تخصصی

pitersongvs
03-31-2013, 05:34 PM
سلام دوستان...
من تازه اومدم پیام نور و عمران میخونم....برای ترم جدید درس استاتیک رو بر داشتم که یه درس اصلی تخصصی هستش...اما تا الان سر کلاسش نرفتم... میخوام بدونم استاد منو حذف میکنه یا نه... اصلا شرکت تو کلاس درسای تخصصی الزامیه؟؟؟؟ :164: مرسی

Borna66
03-31-2013, 07:46 PM
سلام دوستان...
من تازه اومدم پیام نور و عمران میخونم....برای ترم جدید درس استاتیک رو بر داشتم که یه درس اصلی تخصصی هستش...اما تا الان سر کلاسش نرفتم... میخوام بدونم استاد منو حذف میکنه یا نه... اصلا شرکت تو کلاس درسای تخصصی الزامیه؟؟؟؟ :164: مرسی

با سلام

خير كلا حضور در كلاس هاي پيام نور اختياري مي باشد و اگر كلاس هم شركت كنيد به نفع خودتون هست چون اخر ترم وقتي استاد شمارا بشناسد نمره ي ميان ترم بهتري بهتون مي دهد كه البته بازم به خوده استاد بستگي دارد

روزگار خوش

کوشی
03-31-2013, 09:15 PM
سلام عزیزم اصلا خوبی پیام نور اینه کهاستاد نمیتونه کسیو حذف کنه _ نه اگه هیچم نری حذف نمیشی اما بری به نفع خودته ___________ موفق باشی:238:

pitersongvs
04-02-2013, 12:41 AM
مرسی از جوابتون...
اما میگن بعضی از کلاسا که عملی یا آزمایشگاهین باید سر کلاس بود...من میخوام بدونم این جور درسا چه عنوانی دارن اصولا؟!!! مثلا اصلی و تخصصی...یا هر چیزی شبیه به این... ممنون میشم جواب بدین

کوشی
04-02-2013, 08:19 AM
سلام عزیزم اون درسایی که می گی عملی اسمشونه یا ازمایشگاهی مثل تربیت بدنی و ازمایشگاه فیزیک-- موفق باشی

pitersongvs
04-12-2013, 03:02 PM
مرسی عزیزم... حالا توجیه شدم