PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ امتحانات_قابل تو جه کیله دانشجوان

کوشی
03-26-2013, 06:58 PM
سلام تاریخ امتحانات از 20 خرداد تا 2 تیر لغو شدنو به تاریخ بعد این 2 تیرسفر میکنن _کسی نیس بگه اخه ادم حسابی خوب از اول این کارو میکردی که دانشجو بدونه چی کارنه _اصلا چرا امتحاناتو فشرده میزارین _ای خدا داد دانشجویای پیام نور در اوردن با این امتحانات سخت حال دانشجو میگیرن که هیچ _اما چرا این کارو میکنن منم نمی دونم_اما خدا میدونه چه کاری سر دانشجو میارن

نسترن زارع
03-27-2013, 03:26 PM
سلام بخدا عید هم برامون شد زهر مار از بس غصه امتحانارو خوردم!!!!:168::168::168::168:

Angineh
04-13-2013, 04:42 PM
این خبر صحت داره؟!
آخه تاریخایی که تو گزارشه ثبت نامه تغییری نکرده. :57:

کوشی
04-13-2013, 05:28 PM
سلام دوست من __----اره حرف شما منطقی و درسته اما اینو تو سایت اخبار پیام نور زدن که سایت معتبریه____اما من خودم از دایره امتحانات دانشگاه مون پرسیدم گفتن همچین چیزی به ما نگفتن ______ چون موضوع مهمیه من خودم متن سایتو براتون میزارم _--- موفق باشین______ الان که رفتم متنو کپی کنم دیدم سایت متنو بسته پس الان من بهش شک کردم -- اما اینو هنوز تو سایت هستدانشگاه پیام نور از تغییر ساعت برگزاری برخی امتحانات نیمسال دوم خبر داد
به گزارش اخبار پیام نور (http://pnunews.com/)(PnuNews.com) دانشگاه پیام نور در اطلاعیه ای که در صفحه اول سایت سیستم گلستان خود منتشر کرده است از تغییر ساعت برگزاری برخی امتحانات خبر داده است و از دانشجویان خواسته شده که گزارش ۱۰۱ خود را بررسی کنند.حذف و اضافه تا ۳۰ اسفند ادامه دارد
شاهکار برنامه ریزی تاریخ و ساعت برگزاری امتحانات نیمسال دوم دانشگاه پیام نور آنقدر زیاد است که دانشجویان پیام نور باید انتظار هر تغییر و اتفاقی را داشته باشند. برنامه ریزی بدون در نظر گرفتن همه جوانب و عواقب آن هر روز نمایان تر خواهد شد. بنظر می رسد آنچه در این ترم جهت برگزاری امتحانات پیام نور مهم بوده است پایان یافتن امتحانات قبل از شروع انتخابات ریاست جمهوری در ۲۴ خرداد می باشد. مثلا اصلا آیا به این موضوع اندیشیده اند که عوامل و دست اندرکاران برگزاری امتحانات چند روز را می توانند با آرامش از ساعت ۶ صبح از خانه خارج شوند و برای امتحان ساعت ۸ صبح در محل کار حاضر شوند و در ساعت ۱۸.۳۰ از محل کار خارج شوند و ۸ شب به خانه برسند! آیا به این موضوع که چقدر آستانه تحمل این عزیزان پایین خواهد آمد و چقدر احتمال ایجاد تنش بالا خواهد رفت اندیشیده اند؟
وضعیت آستانه تحمل دانشجو قبل از برگزاری انتخابات با آنهمه استرس و اضطراب امتحانات و فشردگی ایجاد شده که جای خود دارد !!
متاسفانه آستانه تحمل و نقد پذیری برخی از عزیزان پایین است! و از نقد بیشتر تاریخ و ساعت برگزاری امتحانات نیمسال دوم پیام نور خودداری می کنیم !
در همین زمینه بخوانید :
وزارت علوم بخشنامه نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاهها در ایام انتخابات را ابلاغ کرد (http://pnunews.net/3523/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%85):164:

غزل 92
04-22-2013, 10:17 PM
سلام مال من تغیر کرده 31 اردیبهشت شروع و 18خرداد هم تمام:164: