PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور ◄ سرخس ►

Borna66
06-08-2009, 10:33 PM
با درود و سلام خدمت كاربران عزيز باشگاه

شما كاربران عزيز در اين تاپيك مي توانيد در صورت تمايل براي آشنايي بيشتر با ساير كاربران هم دانشگاهي خود در دانشگاه پيام نور سرخس در اين باشگاه، خودتان رو به همراه رشته ي تحصيلي تان و... معرفي كنيد.

انشاالله كه اين تاپيك محيط مجازي سالم و دوستانه و بدور از هرگونه .... باشد.

باتشكر:مديريت باشگاه

jnm
10-20-2010, 08:41 AM
سلام ، ضمن عرض تشکر متاسفانه باید به اطلاعتان برسانم دانشجویان سرخس از این سایت هیچ گونه اطلاعی ندارند. البته من در وبلاگم این سایت را لینک کرده تا باعث آشنایی بیشتر دانشجویان پیام نور سرخس شود چون اکثر دانشجویان به وبلاگ من سر میزنند. جلیل ناصری

HOMAUN
12-21-2010, 09:43 PM
سلام به این دلیل دانشجویان سرخس در این سایت عضو نیستند که هیچ اطلاعاتی از این دانشگاه واساتید این دانشگاه و دانشجویان در این سایت وجود ندارد لطفا از اساتید وساختمان جدید وجشن های این دانشگاه تصاویری در این سایت تهیه کنید

masoud safae
02-02-2013, 08:01 PM
salam hooman jan manam hamin mozo ro khastam matrah konam ke moteasefane daneshjooyane daneshgah sarakh etelaii nadaran az in patoghe daneshjooyane sarakh bayad be shekli ino matrah konim toye daneshgah

م پیام
08-14-2013, 09:27 AM
سلام
از بچه های شیمی کاربردی کسی هست؟؟؟

سالینا
09-28-2013, 01:43 PM
salam be nazare man ham bayad etela resani dghightari beshe hrchand daneshgahe sarakhs moshkelate ziadi dare ama khob che mishe kard!!!!!!!!!!!!!!!!!:164::164::164:

sanchouli
01-28-2015, 11:39 PM
با سلام. من دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی واحد سرخس هستم. جناب جلیل ناصری درست میگن، دانشجوهای سرخسی از این سایت خبر ندارند. "سنچولی"

امیر685
02-10-2015, 07:03 PM
سلام.من دنبال دانشجویانی که دنبال همخونه تو سرخس میگردن هستم.بچه مشهد هستم و میخوام بیام سرخس واسه کار کردن تو ی شرکت.ممنون میشم یکی راهنماییم کنه. این ایمیلمه: taksetareh778@gmail.com

امیر685
02-10-2015, 07:23 PM
سلام.م پیام شما تو سرخس خونه دانشجویی داری؟؟؟؟ اگه همخونه میخوای من هستم.منم مشهدیم میخوام بیام تو ی شرکت تو سرخس سر کار.اگه خودت یا دوستات دنبال همخونه میگردین من هستم.با تشکر این هم ایمیلمه: taksetareh778@gmail.com

امیر685
02-10-2015, 07:24 PM
سلام
از بچه های شیمی کاربردی کسی هست؟؟؟
سلام.م پیام شما تو سرخس خونه دانشجویی داری؟؟؟؟ اگه همخونه میخوای من هستم.منم مشهدیم میخوام بیام تو ی شرکت تو سرخس سر کار.اگه خودت یا دوستات دنبال همخونه میگردین من هستم.با تشکر این هم ایمیلمه: taksetareh778@gmail.com