PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات و نظرات كابران در مورد تالار << پاتوق پیام نوری >>

Borna66
06-08-2009, 08:56 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش هاي تالار پاتوي پيام نوري داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديرتي باشگاه هميشه منتظره به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم.و خواهيم بود.

روزگار خوش همه دوستان

باتشكر:مديريت باشگاه

Fahime.M
06-15-2009, 12:41 AM
من خیلی خوشحال شدم دیدم همچین تالاری هم هست...خیلی خیلی ممنون.
ولی اقا طه این چه شکلکیه گذاشتی !...دانشجوها میشینن دور یه میزو میگنو میخندن مثه نمیدونین دانشجوهای پیام نور واسه اینکارا وقت ندارن!!! :دی
(شوخی)

Borna66
06-15-2009, 12:14 PM
من خیلی خوشحال شدم دیدم همچین تالاری هم هست...خیلی خیلی ممنون.
ولی اقا طه این چه شکلکیه گذاشتی !...دانشجوها میشینن دور یه میزو میگنو میخندن مثه نمیدونین دانشجوهای پیام نور واسه اینکارا وقت ندارن!!! :دی
(شوخی)

با سلام
خواهش مي كنم و خوشحال كه از اين بخش خوشتون امده، اميدوارم مورد توجه ديگر كاربران عزيز باشگاه قرار بگيرد.
بعدش اين پاتوق پيام نوري محلي مجازي براي اشنايي و معرفي دوستان هم دانشگاهي به همديگر هست ديگه بايد خوش و خوشحال باشند و باهم ميزگرد ايجاد كنند:180::244:

makhmal77
01-13-2011, 02:32 PM
پاتوق دانشجویان دانشگاه های پیام نور استان البرز
خواهشا یکی هم واسه استان البرز باز کنید

Borna66
01-13-2011, 03:39 PM
پاتوق دانشجویان دانشگاه های پیام نور استان البرز
خواهشا یکی هم واسه استان البرز باز کنید

با سلام
چشم دوست عزيز در اولين فرصت يك بخش مجزا هم براي اين استاد جديد البرز ايجاد خواهيم كرد.
متشكر از نظر و خبرتون.
ولي اگر لطف كنيد نام مراكز پيام نور موجود توي استان البرز رو برايم ذكر كنيد تا هرچه سريعتر نسبت به ايجاد ان اقدام كنيم

موفق باشيد

روزگار خوش

roya 90
07-17-2011, 12:38 PM
با سلام.
به نظر من یه پاتوق واسه همه ی دانشجوها درست کنید خیلی عالیه! مثلا من اسم استانمو نیاوردم و دوس دارم توی پاتوق باشم .
جدای این مسئله یه پاتوق گروهی واسه همه ی دانشجوها باعث میشه مشارکت بیشتر میشه و توی محیط دانشگاه خودمون محصور ( محصور رو درست نوشتم؟!:39:) نشیم و با هم نزدیک تر بشیم . اگه دقت کرده باشید بعضی از پاتوقها سوت و کوره و با این کار عده ی کم اینجا فعالیت میکنند.
نظر شخصیه من بود باز تصمیم با خود شماست... :167::39:

kamran.salim
10-25-2014, 09:04 PM
سلام بچه ها خسته نباشید
من تازه واردم و نمیدونم چطور باید دوستام رو سرچ کنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید منو

demah
10-25-2014, 09:26 PM
سلام بچه ها خسته نباشید
من تازه واردم و نمیدونم چطور باید دوستام رو سرچ کنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید منو
سلام تو صفحه اول سایت روی کلیدهای میانبر کلیک کرده و اونجا می توانید لیست افراد انلاین ، دوستان آنلاین و لیست مدیران سایت رو ببینید.