PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سطح سوالات امتحانی پیام نور

dmax
03-10-2013, 03:09 AM
سلام و خسته نباشید

من تازه به جمع پیام نوری ها (نرم افزار)پیوستم میخواستم بدونم سطح سوالات امتحانی چطوریه میگن خیلی سخته یعنی همه خارج از کتاب هستن دچار افسردگی شدم با اینکه من تو مقطع کاردانی معدلم بالا 18 بوده ولی الان با ترس دارم مطالعه میکنم

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

mohsen100
03-10-2013, 09:56 AM
بعضی یاش خیلی سخته اما دلهره نداشته باش

javad jan
03-10-2013, 11:42 AM
سلام و خسته نباشید

من تازه به جمع پیام نوری ها (نرم افزار)پیوستم میخواستم بدونم سطح سوالات امتحانی چطوریه میگن خیلی سخته یعنی همه خارج از کتاب هستن دچار افسردگی شدم با اینکه من تو مقطع کاردانی معدلم بالا 18 بوده ولی الان با ترس دارم مطالعه میکنم

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

هرگز نگران نباش
اصلا اینطور نیست
همش از تو کتابه
ولی چون حجم کتابها زیاده و معمولا یا دوستان نمیرسند همه ی کتاب رو بخونند و یا اینکه از بعضی از قسمتها سر سری رد میشوند ، این امر باعث شده که این موضوع پیش بیاد که سوالها از تو کتاب نیست
ولی حقیقت غیر از اینه
همه ی سوالا از روی کتابه
و توصیه ای دیگر و بسیار مهم به شما دوست گرامی
حتما حتما حتما نمونه سوالای ترم های قبل رو تهیه و مطالعه کن
بسیار بسیار مهمه
با آرزوی بهترینها برای شما

کوشی
03-17-2013, 12:06 PM
سلام دوست من اره سطحشون بالاس اما تقریبا میتونم بگم بیشترشون از کتابان حدود90درصد اماباتوجه به سنگینی کتاب و نبود وقت و البته تنبلی دانشجو امتحانات سختن البته ترم گذشته امتحانات از سطح گذشته بالاتر رفته بودن پیشنهادمن اینه که از اولین کتاب کامپیوتر مبانی برنامه نویسی شرو ع کنی و بیای بالا چون سطح کتاباشون بالان اما اگه درس مطالعه کنی مشکلی ندار یموفق باشی