PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مظلومیت اساتید در دانشگاه پیام نور

javad jan
03-06-2013, 05:21 PM
سلام و خدا قوت، بچه های این دوره زمونه به نظر من به شدت نازپرورده هستن، اصلاً سختی نکشیدن که! در همین راستا از بهمن ماه امسال محمود شهریاری می شه مجری برنامه فیتیله، تا شاید بچه های حالا یک مقداری با مشکلات دوران طفولیت ما آشنا بشن و قدر امکاناتشون رو بدونن، والا! روز جمعه می خواستیم کارتون ببینیم و یکم خوش باشیم، هی تو برنامه اش داد می زد: مکعب یا استوووانه؟! هر بار که شهریاری داد می زد من احساس می کردم یک عدد لیمو امانی تُرشِ ترش رو اشتباهی به جای مغز گردو قورت دادم! همچین صورتم می رفت تو هم که نگو! راستی از این ترم در برخی از مراکز پیام نور، امتحانات پایان ترم بدون کاغذ برگزار می شه، اگه تو امتحان سوال هم نباشه که دیگه خیلی عالی می شه، حالا اگه امکانات رایانه ای که باهاش امتحانات برگزار می شه مجهز به وایرلس باشه تا بچه ها ایمیل شون رو چِک کنن که دیگه دانشگاه می شه آزاد، فقط حیف که امتحانات پیام نور به صورت تستی برگزار می شه و در جلسه امتحان تا شعاع چند کیلومتری، هیچ نوع هم‌رشته ای و همکلاسی رویت نمی شه تا امکان کارگروهی و مشارکت بین بچه ها بالا بره، در این بین یک ظلم مضاعف هم به اساتید پیام نوری می شه چون نمره پایان ترم دانشجو دستشون نیست و از نعمت داستان های تراژیکی که دانشجویان برای دریافت نمره، در خصوص فوت کردن مادر بزرگ، عبور از حلقه آتش، حمله فضایی ها و … تعریف می کنن محرومن!! راستی خبرگزاری مهر مدعی شد در انگلستان قلب یک گاو رو به یک آدم پیوند زدن!! خواستم بگم چه آدم مهربون و خوش قلبی بشه اون، برای نصف شهر توی قلبش جا داره! والا!