PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت طلا

سید مرتضی
03-05-2013, 01:38 AM
سلام دوستان هر چند می دونم ریطی به پیام نور نداره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!! میخوام یه مقدار طلا بخرم به نظر شما الان وقتشه یا صبر کنم ؟؟؟؟؟؟

javad jan
03-05-2013, 10:07 AM
سلام دوستان هر چند می دونم ریطی به پیام نور نداره ؟؟؟؟؟!!!!!!!!! میخوام یه مقدار طلا بخرم به نظر شما الان وقتشه یا صبر کنم ؟؟؟؟؟؟

شک نکن که باید صبر کنی چون دلار 1 روزه 400 تومن اومده پایین و طلا هم دیوانه وار میاد
بهت قول میدم تا 117 هم میرسه طلا
در ضمن بیا پایین صفحه باشگاه در قسمت متفرقه ها ، اینجور سوالاتو اونجا مطرح کن تا قوانین باشگاه رو هم زیر پا نذاشته باشی داداش گلم:72:

saeidking
03-05-2013, 01:56 PM
لطفا دوستان عزیز,هر مطلبی رو در جای خودش بنویسید,این کار باعث میشه هزاران نفری که دنبال خبر درسی هستن و مشکل دارن,راحت تر به جواب سوالشون برسن.با تشکر

پیشنهاد میکنم یه تالار مخصوص بورس و فلزات گرانبها هم باز کنیم,کار پیام نور به کجا ها که نمیرسه!!:39:

javad jan
03-05-2013, 02:00 PM
لطفا دوستان عزیز,هر مطلبی رو در جای خودش بنویسید,این کار باعث میشه هزاران نفری که دنبال خبر درسی هستن و مشکل دارن,راحت تر به جواب سوالشون برسن.با تشکر

پیشنهاد میکنم یه تالار مخصوص بورس و فلزات گرانبها هم باز کنیم,کار پیام نور به کجا ها که نمیرسه!!:39:

حق با توه سعید جان:72:
من هم به دوستمون گفتم که جای اشتباهی مطرح کرده

سید مرتضی
03-05-2013, 09:59 PM
من تسلیمم دوستان هر چند از دیروز تا امروز طلا کلی بالا رفت باز از تمام پیام نوری ها پوزش می طلبم

javad jan
03-06-2013, 08:38 AM
من تسلیمم دوستان هر چند از دیروز تا امروز طلا کلی بالا رفت باز از تمام پیام نوری ها پوزش می طلبم

دشمنات تسلیم باشند داداشی
واسه جواب دادن سریع تر بهت میگن داداش گلم:72:

کوشی
03-17-2013, 11:59 AM
سلام دوست من امیدوارم موفق باشی من خودم دانشجوی ریاضی پیام نورم کارم میکنم اگه میخوای درباری طلا بدونی باید اول قیمت طلا و همچنین دلار و انس جهانی و فرمولای تبدیل اونا رو بلد باشی براهمین من سایت ارانیکو رو بهت پیشنهاد میکنم این سایت درباره دلار امریکاس انو بهت پیشنهاد میدم موفق باشی

سید مرتضی
03-18-2013, 12:35 AM
سلام ممنون از راهنمایتون امیدوارم موفق باشین پیشاپیش سال نو و عیدتان مبارک

کوشی
03-18-2013, 10:00 AM
سلام دوست من
به نظر من الان خرید طلا خوب نیس یکم حوصله کن از اون سایتی که برات نوشتم استفاده کن الان من دیروز با استفاده از رابطه های تبدیل نرخ طلا حساب کردم سکه از قیمت واقعیش 37 هزار تومان حباب داره {گرون تره}الان طلا تو بازار داره مقاومت میکنه اما دولت برا انتخابات هم ارز و هم طلا رو مجبوره بیاره پایین برای این کارا اصل اول داشتن حوصله هست فعلا باید صبر کنی موفق باشی