PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب واحد

سید مرتضی
03-03-2013, 11:50 PM
سلام به همگی - ما اگه خدا قبول کنه و آقا بطلبه سال اول زبان و ادبیات انتخاب واحد کردیم 14 واحد که 2 واحد دیگه میخوام اندیشه اسلامی 1 را انتخاب کنم اما ظرفیت پر شده و سیستم خطا میده حالا باید چیکار کنم اصلا میشه بدون واحد معارف یک ترم را انتخاب واحد کرد منتظر جواب گرمتان هستم پسته کام باشید البته از نوع لب خندان :46:

Borna66
03-12-2013, 08:28 PM
سلام به همگی - ما اگه خدا قبول کنه و آقا بطلبه سال اول زبان و ادبیات انتخاب واحد کردیم 14 واحد که 2 واحد دیگه میخوام اندیشه اسلامی 1 را انتخاب کنم اما ظرفیت پر شده و سیستم خطا میده حالا باید چیکار کنم اصلا میشه بدون واحد معارف یک ترم را انتخاب واحد کرد منتظر جواب گرمتان هستم پسته کام باشید البته از نوع لب خندان :46:

با سلام
دوست گرامی مشکلی ندارد و یک ترم میشه بدون درس معارف انتخاب واحد کرد، همچنین در زمان انتخاب واحد هم با مرکز امورشی تون برای افزایش ظرفیت ان درس اقدام و پیگیری کنید

موفق باشید
روزگار خوش

کوشی
03-17-2013, 12:18 PM
سلام - این کارا مر بوط به اموزش و برنامه ریزی میشه موقع حذف اضافه باید از اونا اطلاع رسانی کنی موفق باشی