PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف کامل نمره منفی در امتحانات پیام نور

NIMA.N
06-07-2009, 08:40 AM
حذف کامل نمره منفی در امتحانات پیام نور

اگر در بالای برگه امتحانی خود دقت کنید درج شده که امتحان فاقد نمره منفی می باشد.
دانشجویان با اطمینان خاطر به همه ی سوالات جواب دهید و سوالی را بی پاسخ نگذارید.
نمره منفی امتحانات پیام نور به طور کامل حذف گردید و دیگر در امتحانات از نمره منفی استفاده نمی شود.

غفاری
06-07-2009, 09:40 AM
سلام خبر بسیار خوبی بود

pdfstore.ir
06-12-2009, 12:26 AM
:180:

Borna66
06-12-2009, 01:07 AM
با سلام
بله خبرش به نظرم كاملا درست هست چون روي ورقه ها ي امتحاني كه اين طور نوشته هست.
مگر اينكه باز پيام نور دست به كاره عجيبي بزنه.خدا عالمه

sunyboy
06-12-2009, 06:15 PM
خبر کاملا درسته و جای نگرانی نیست! :82:

zgreenstar
01-20-2010, 12:20 PM
عالیه چون من سوالات رو وقتی شانسی میزنم نمر ه هام بیشتر میشه:85:

50cent
01-20-2010, 12:28 PM

اگر در بالای برگه امتحانی خود دقت کنید درج شده که امتحان فاقد نمره منفی می باشد.
نمره منفی امتحانات پیام نور به طور کامل حذف گردید و دیگر در امتحانات از نمره منفی استفاده نمی شود.
قابل توجه دوستان!!!!!! من دیروز یعنی 3شنبه مورخ 29/10/88 امتحانه قوانین حاکم بر پروژه داشتم 30 تا تست بود که بالای برگه زده بود نمره منفی دارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مژگان
01-20-2010, 12:49 PM

از ترم پیش این مووضع رو رو برگه هام دیدم .دستت درد نکنه .خدا نکنه باز فردا نزنن عوضش کنن:203::203:

با سلام
بله خبرش به نظرم كاملا درست هست چون روي ورقه ها ي امتحاني كه اين طور نوشته هست.
مگر اينكه باز پيام نور دست به كاره عجيبي بزنه.خدا عالمه

:256: خدا کنه

خبر کاملا درسته و جای نگرانی نیست! :82:

عالیه چون من سوالات رو وقتی شانسی میزنم نمر ه هام بیشتر میشه:85:
خوش بحالت با این وجود بازم عرضه شانسی زدن رو ندارم وهمچنان یکی دوتا تست روخالی می ذارم:99:

قابل توجه دوستان!!!!!! من دیروز یعنی 3شنبه مورخ 29/10/88 امتحانه قوانین حاکم بر پروژه داشتم 30 تا تست بود که بالای برگه زده بود نمره منفی دارد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تمام این ترم که برای امتحانات ما بدون نمره منفی بود

Borna66
01-20-2010, 01:55 PM

با سلام
حميد خان بعضي درس ها در ايم مورد مستثني هستند و نمره منفي شامل مي شود.چنتا درس هاي ما هم همين طور هست.بنابراين كم غصه بخوريد:159:
روزگار خوش

mortezaarnol
05-17-2010, 09:28 PM
امتحان فراگیر چطور نمره منفی اونم حذف شده تو سایت سنجش نوشته امتحان امسال نمره منفی نداره تو برگه راهنما جواب بدین اگه اطلاع دارین ؟؟من جمعه باید امتحان بدم هرکی میدونه مارو از بلاتکلیفی در میاره

NIMA.N
05-17-2010, 09:48 PM
امتحان فراگیر چطور نمره منفی اونم حذف شده تو سایت سنجش نوشته امتحان امسال نمره منفی نداره تو برگه راهنما جواب بدین اگه اطلاع دارین ؟؟من جمعه باید امتحان بدم هرکی میدونه مارو از بلاتکلیفی در میاره

امتحان فراگیر هم نمره منفی ندارد.
البته بازم به سربرگ سوال دقت کنید تا مطمئن تر شوید.

اقاقی
01-05-2011, 05:41 PM
دوستان این ترم چیزی بالای برگه ها نوشته نشده.............. نمره منفی داره یا نداره؟؟:79:

NIMA.N
01-05-2011, 10:31 PM
دوستان این ترم چیزی بالای برگه ها نوشته نشده.............. نمره منفی داره یا نداره؟؟:79:

خیر . نمره منفی ندارد. با خیال راحت به تمام سوالات تستی پاسخ دهید

mohamad_1366
01-19-2011, 10:17 AM
سلام
خسته نباشید!
من یه سوال فنی داشتم میشه بپرسم؟؟
ممنون میپرسم!
میشه بگید دانشجویی!! که 5 ترم متوالی!! مشروط بشه آیا اخراج!! میشه از دانشگاه (پیام نور البته)
ممنون اگه جواب بدین

Borna66
01-19-2011, 11:19 AM
سلام
خسته نباشید!
من یه سوال فنی داشتم میشه بپرسم؟؟
ممنون میپرسم!
میشه بگید دانشجویی!! که 5 ترم متوالی!! مشروط بشه آیا اخراج!! میشه از دانشگاه (پیام نور البته)
ممنون اگه جواب بدین
با سلام
نه دوست گرامي پيام نور فعلا اخراجي ندارد.ولي خودمون يكمي بيشتر تلاش كنيد با اين معدل پايين فارغ التحصيل بشيد ممكن بعدا در استخدامات به مشكل برخوريد ها
ضمنا يك سوال رو چندجا مطرح كنيد .يك جا مطرح كنيد پاسخ داده مي شود
روزگار خوش