PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر در آیین نامه آموزشی دانشگاه پیام نور/ تغییر قوانین تکدرس و معرفی به استاد

Borna66
02-20-2013, 09:57 PM
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور آیین نامه آموزشی جدید این دانشگاه را ایلاغ کرد / تغییر در قوانین تکدرس و معرفی به استاد
در تاریخ ۲۳ مهرماه ۹۱ وزارت علوم و تحقیقات آیین نامه آموزشی جدیدی را برای مقاطع کاردانی و کارشناسی به کلیه دانشگاه های کشور ابلاغ کرد.
بر همین اساس دانشگاه پیام نور نیز بر اساس آیین نامه جدید وزارت علوم ، تغییراتی در آیین نامه آموزشی خود نیز اعمال کرده است. تغییرات در ۲ بند اعمال شده است که بر اساس زیر می باشد:

بند ۱ : در شرایطی که از دانشجو ۸ واحد درسی (نظری) باقی مانده باشد ، می تواند واحدهای مذکور را در دوره تابستانی انتخاب نماید.

بند ۲ : در صورتیکه دانشجو برای فراغت از تحصیل ، تنها دو درس نظری باقیمانده داشته باشد می تواند آن دو درس را بصورت معرفی به استاد بگذراند.

دل افکار ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور همچنین افزوده است که این موضوع از تاریخ صدور قابل اجرا بوده و با ابلاغ این بخشنامه کلیه بخشنامه های صادره در خصوص معرفی به استاد و آزمون تکدرس ملغی اعلام می شود.

منبع خبر (http://daneshgahnews.com/0fa18264idcontent.htm)

com1234
03-09-2013, 11:18 PM
سلام .ببخشد ی سوال داشتم و مشکلم حاد هست .لطفا ج بدین:38 واحد درسی باقی دارم به غیراز ترم دوم 91-92.اکه تابستان 92 شش واحد بردارم و نیمسال اول 92-93 بیست و چهار واحد هم بردارم.8 واحد درسی نظری واسم میمونه.آیا این ترم اول 92-93 ترم آخرمه؟؟؟؟و آیا میتونم 8 واحد رو تابستان 93 بردارم؟؟؟؟و اگه امکان پذیر بود.اون موقع چند ترمه میشم؟؟؟ورودی 87 هستم و رشته کامپیوتر.ممنننووووووووووو وووووووون میشم.خواهشه ج بدین.تو درد سر افتادم

saeidking
03-11-2013, 11:48 PM
سلام .ببخشد ی سوال داشتم و مشکلم حاد هست .لطفا ج بدین:38 واحد درسی باقی دارم به غیراز ترم دوم 91-92.اکه تابستان 92 شش واحد بردارم و نیمسال اول 92-93 بیست و چهار واحد هم بردارم.8 واحد درسی نظری واسم میمونه.آیا این ترم اول 92-93 ترم آخرمه؟؟؟؟و آیا میتونم 8 واحد رو تابستان 93 بردارم؟؟؟؟و اگه امکان پذیر بود.اون موقع چند ترمه میشم؟؟؟ورودی 87 هستم و رشته کامپیوتر.ممنننووووووووووو وووووووون میشم.خواهشه ج بدین.تو درد سر افتادم

سلام دوست عزیز

اگر خوب پیش برید و همه ی واحد های گرفته رو پاس کنید انشاالله نیم سال اول سال تحصیلی آینده ترم آخرتون هست,امکان اینکه تابستان فارغ التحصیل بشین وجود نداره

880174489
07-03-2013, 08:27 PM
سلام.من درسم تموم شده ترم پنج تفسیرموضوعی قران اخذکردم ولی نتونستم پاس کنم.دوباره بجاش تفسیر موضوعی نهج البلاغه پاس کردم/ولی الان دانشگاهمون قبول نمیکنه.میگه بایدتفسیرموضوعی قران پاس کنم/چیکار بایدبکنم؟