PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب واحد

lamborghine
02-09-2013, 11:45 PM
سلام.خواستم درباره تفاوت واحدهای عادی،خود خوان و الکترونیکی اگر اطلاعاتی دارید توضیحاتی بدین.چون تو شهریه تفاوت دارن ومن که دانشجوی کارشناسی ارشد از نوع عادی هستم کدام واحد را میتونم انتخاب کنم؟

javad jan
02-10-2013, 09:58 AM
سلام مهندس
دقیق نمیتونم به سوالت پاسخ بدم اما فقط میدونم اگه وقت انتخاب واحد از دروس الکترونیکی برداری و اعمال تغییرات رو بزنی دیگه به هیچ وجه نمیتونی با دروس عادی یا خوخوان عوضش کنی
حواست به این موضوع باشه ها
من خودمم ازشد می خونم
1سوال دارم ازت اگه میدونی
نمره 10 تو ارشد قبوله یا نه
منظورم اینه اون واحدو دوباره باید بردارم یا احتیاج نیست و پاس شده تلقی میشه

Borna66
02-10-2013, 04:43 PM
با سلام
دوست گرامی
به علت عدم رعایت قوانین و مقررات مشخص شده در مطرح کردن سوالات که بارها اعلام شده در همین تاپیک و جاهای دیگر فعلا نمی تونیم کمکی در این زمینه خدمت بکنیم

قوانین و مقررات و نکات خیلی مهم بخش پرسش و پاسخ پیام نوری(کاربران گرامی حتما قبل از مطرح کردن سوالاتتان آنها مطالعه کنید) (http://www.pnu-club.com/announcement.php?f=1670)

سوالتون خیلی تو در تو و نامرتب مطرح شده است و ممکن هست ما نسبت به ان اشتباه پاسخ داده بشود و شما گمراه تر بشوید،
بنابراین اگر مایل هستید بهترین و مناسب ترین پاسخ را در سریعترین زمان دریافت کنید مجددا با توجه به قوانین مطرح شده سوالات خودتان به شکل و طرز و جای مناسب تر ارایه و مطرح کنید ما قطعا در خدمت شما هستیم همیشه در باشگاه

موفق باشید

روزگار خوش