PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ترم آخر

reza76622201
02-09-2013, 12:56 AM
سلام بر کلیه اعضای انجمن و دوستان گرامی.
بنده دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مهندسی فن آوری اطلاعات هستم.
بنده دو درس اختیاریم(هر کدام 3 واحد) باقی مونده و پایان نامه(6واحد).

آموش دانشگاهمون که به حرفاشون نمیشه اعتماد کرد ادعا می کنه که بر اساس قانون با پایان نامه فقط یه درس میشه برداریم و اگه این موضوع صحت داشته باشه بنده یه ترم دیگه هم باید به سنواتم اضافه کنم.
می خواستم ببینم این حرف تا چه حد صحت داره و اگه درسته می شه لینک قانونشو عنایت کنید؟ ممنون میشم.

کیخسرو
02-10-2013, 11:38 PM
سلام بر کلیه اعضای انجمن و دوستان گرامی.
بنده دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مهندسی فن آوری اطلاعات هستم.
بنده دو درس اختیاریم(هر کدام 3 واحد) باقی مونده و پایان نامه(6واحد).

آموش دانشگاهمون که به حرفاشون نمیشه اعتماد کرد ادعا می کنه که بر اساس قانون با پایان نامه فقط یه درس میشه برداریم و اگه این موضوع صحت داشته باشه بنده یه ترم دیگه هم باید به سنواتم اضافه کنم.
می خواستم ببینم این حرف تا چه حد صحت داره و اگه درسته می شه لینک قانونشو عنایت کنید؟ ممنون میشم.

با سلام دوست عزیز منم ترم آخرم ؛قبلا پرسیدم گفتن که با پایان نامه میتونی یه درس برداری انشاالله که موفق شی،حالا اگه میتونی یه جواب به سوال من بده ؛من ترم آخر مدیریت دولتی ام تا حالا پایان نامه نداشتم نمیدونم باید چکار کنم اگه شد بهم بگو مرسی داداش قربانت کیخسروmanvadostan@gmail.com

chn367
02-22-2013, 02:57 AM
جناب کیخسرو شما بایستی در پست خودتون پیگیری کنید! چه کمکی میتونم بکنم؟