PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زمان و نحوه انصراف از یه رشته

apadana34
02-07-2013, 11:10 AM
این دانشگاهها هم جواب تلفنشون را جواب نمی دن . من توی یه رشته فراگیر مشغول به تحصیلم امسال هم در فراگیر برای یه رشته دیگر قبول شدم اما ظاهرا نمی تونم همزمان این دوتا را بخوانم . سوال من اینه که باتوجه به اینکه تاریخ ثبت نام رشته جدید و تاریخ انتخاب واحد رشته قبلی ام هر دوش 20 بهمن هستش من طبق قانون تا کی مهلت دارم از رشته اول انصراف بدم . می دانید نمی خوام برام درد سر درست بشه یه موقع بگن نه اولی و نه دومی را نمی تونی بخوانی یا مدرکش را بهت نمی دن بخاطر اینکه دیر انصراف دادی

Borna66
02-07-2013, 10:02 PM
این دانشگاهها هم جواب تلفنشون را جواب نمی دن . من توی یه رشته فراگیر مشغول به تحصیلم امسال هم در فراگیر برای یه رشته دیگر قبول شدم اما ظاهرا نمی تونم همزمان این دوتا را بخوانم . سوال من اینه که باتوجه به اینکه تاریخ ثبت نام رشته جدید و تاریخ انتخاب واحد رشته قبلی ام هر دوش 20 بهمن هستش من طبق قانون تا کی مهلت دارم از رشته اول انصراف بدم . می دانید نمی خوام برام درد سر درست بشه یه موقع بگن نه اولی و نه دومی را نمی تونی بخوانی یا مدرکش را بهت نمی دن بخاطر اینکه دیر انصراف دادی

با سلام

هرچه زودتر این کار را بکنید بهترهست و کاری به مدت زمان مهلتش نداشته باشید و اولین قدم اعلام انصرافی از طریق سایت گلستان در ان رشته که می خواهید انصراف بدید

موفق باشید

روزگار خوش

apadana34
02-08-2013, 09:34 PM
زمان ثبت نام پذیرفته شدگان فراگیر کارشناسی کیه؟هنوز که چیزی در گلستان پیدا نیست