PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : # اهمیت کتب و جزوه دوره کارشناسی برای کنکور ارشد ؟ #

marmolak9
02-06-2013, 02:10 PM
سلام،
من دانشجو دوره کارشناسی مدیریت بازرگانی ترم 4 هستم ،
1- می خواستم بدونم هنگام آمادگی برای کنکور ارشد بهتر است که از چه منابعی استفاده کنم؟
2- آیا لازم است که تا زمان آزمون ارشد تمام کتب و جزوه های مربوط به دوره کارشناسی رو نگهداری کنم یا کتب مکمل و تست من رو بی نیاز میکنه از مطالعه کتب قدیم و تو وقتم صرفه جویی میشه؟

saeed.shpc
02-06-2013, 05:28 PM
این سوال منم هست..

chn367
02-22-2013, 02:57 AM
دوست عزیز منابعی که جزو منابع اصلی کنکور معرفی میشن اگر دارین و الان دارین میخونین برای امتحانات کارشناسی خوبه وگرنه بعنوان منبع کمکی در حدی به دردتون میخوره مثلا درس امار قبل از اینکه کتاب اصلی شروع کنید جزوه تون میخونید قطعا یادآوری میشه براتون بعد کتاب اصلی میخونید اولا مطالب سریعتر میخونید دوما فهم بالاتری خواهید داشت ولی برا یهمه صدق نمیکنه!

موفق باشید...

سوالی داشتین درخدمتم

map.math
02-22-2013, 10:01 PM
سلام ب نظر من ک خودم کارشناسی پیام بودم هیچ کتابی ب کاملی کتابای پیام نیست برای همینم هست ک دانشجوهاش انقد اذیت میشن.اکثر کتاباییم ک منبع ارشد معرفی میشن سرفصلاشون کاملتر از ارشده ک خیلی باید حواستون ب این نکته باشه شاید بیست درصد یه کتاب خیلی معروف تو ارشد بیاد.شما باید مباحثی ک تو ارشد میادو یا از یه آدم مطلع بپرسید یا سوالای سالای آخرو نگاه کنید.برای مطالعه ام کتابای یکی ازین موسساتو بگیرید چون اونا تقریبا مباحث تمتم منابع مهمو جمع کردن.اگر ی کتاب خوب و کامل داشته باشید بهتره فقط همونو بخونید باقی نقصا تو تست زدن معلوم میشه.برای تستم اگر سوالای سالای قبلو بزنید هم کامله هم نزدیک ب سل آینده هم بیخود گیج نمیشید.حالا با این روش ی جاهایی گیر میکنید و اونوقت میبینید ک سرراستترین توضیحو قشنگترین مثال تو همین کتابای پیامه ک انقد ازشون مینالیدیم.پس برای اون روز نگهشون دارید.درضمن سرفصلای پیام بیشتر از هر کتاب دیگه ای حتی کتابای خیلی معروف ششبیه سرفصلای ارشده.موفق باشید