PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يک سورپرایز ویژه برای دانشجویان دانشگاه پیام نور(تاریخ امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور تغییر کرد)

Nimak2012
02-02-2013, 01:01 PM
تاریخ امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور تغییر کرد

بعد از آن که تاریخ انتخابات ریاست جمهوری سال آینده مشخص شد حدس و گمان هایی مبنی بر تغییر تاریخ امتحانات پیام نور زده می شد.امتحانات نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ پیام نور که پیش از این در تقویم آموزشی سالیانه دانشگاه قرار بود از ۲۰ خرداد ۹۱ آغاز شود باید به اطلاعتان برسانیم که از ۳۱ اردیبهشت تا ۲۱ خرداد برگزار خواهد شد.این یعنی فشرده ترین امتحانات پیام نور است که در چند سال گذشته برگزار شده است.پیام نور باتوجه به حجم بالای امتحانات خود همچنین مجبور به یک تغییر اساسی دیگر هم در امتحانات خود شده است و آن برگزاری ۵ نوبت امتحان در طول روز است.فشردگی برگزاری امتحانات پیام نور در این نیمسال آنقدر زیاد است که اندکی تامل لازم است.در آخر بدون هیچ حرفی توجه شما را به جدول ساعت برگزاری امتحانات نیز جلب می کنیم

نوبت امتحان

امتحان اول

امتحان دوم

امتحان سوم

امتحان چهارم

امتحان پنجم

ساعت امتحان

۸ الی ۹

۹٫۳۰ الی ۱۰٫۳۰

۱۱ الی ۱۳

۱۴ الی ۱۶

۱۶٫۳۰ الی ۱۸٫۳۰

Bahar1988
02-02-2013, 01:14 PM
واقعا راسته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ای خدا بدبخت شدیم که چجوری تا31 اردیبهشت درسارو تموم کنیم :161:

bahman2000
02-02-2013, 01:16 PM
قرار بود از ۲۰ خرداد ۲ ۹ آغاز شود اما از ۳۱ اردیبهشت تا ۲۱ خرداد برگزار خواهد شد.و این یعنی 21 روز زودتر از زمان تعیین شده و به عبارتی سه هفته ای زود تر شروع خواهد شد.
ولی به نظر من با یه کم فشرده خوندن در طول ترم می توان جبران کرد.

mehrnaz9097
02-02-2013, 06:46 PM
وای خدای من بیچاره میشیم که:254:
من که باید این ترم واحدای زیادی برندارم-همه کارام ریخت به بهم چرا اینجوری دانشگاه پیام نور هیچ چیزش سر حساب کتاب نیست
بیچاره دانشجوها تا الان که یادمه این مسئولای پیام نور به دانشجوها حرص دادن و حرص دادن و حرص دادن:97:

mehrnaz9097
02-05-2013, 03:31 PM
[QUOTE=Bahar1988;225024]واقعا راسته؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ای خدا بدبخت شدیم که چجوری تا31 اردیبهشت درسارو تموم کنیم :161:ا
ره بهار جون واقعا بیچاره شدیم

sal3hi
02-05-2013, 04:23 PM
اين كجاش سوپرازه ؟ اين بدبختيه ؟ آخه كي ديده تو اين فرصت كم اين كتاباي قطور رو آدم بتونه به خوبي تموم كن بعد نتيجه مطلوبي هم بگيره حالا حتما امتحاناي آزمايشگاه هم قبل از 31 ارديبهت برگزار ميشه

isatis
02-07-2013, 12:03 AM
in yani eftezah be manie kamel:104:

s-top
02-07-2013, 01:23 AM
در پوست خودم نمی گنجم :39:

fereshteh71
02-07-2013, 12:58 PM
کلا بدبخت شدیم رفت....:168:

این طور که معلومه هر درسی که این ترم بگیریم باید ترم بعد هم دوباره پاس بشه :164:خودمونی ما دانشگاه پیام نور این ترم یه پول حسابی به جیب میزنه ها.....

snowgirl
02-07-2013, 01:28 PM
واااااااااااااااااااااااا ااای بیچاره شدیم رفت :159:
فک کن کتابا بااون حجم زیاد از ی طرف ازطرفی هم امتحانا پشت سرهم یعنی این ترمو مرخصی بگیرم بهتره یا حداقل واحدای کمی برداریم :56:

masoud safae
02-09-2013, 08:16 PM
همین الان با حجم بالای درسا مشکل داریم که اینام بهش اضافه میکنن جالبه!!!!

fr.chemi3t
02-09-2013, 11:50 PM
من این ترم سخترین درسا را برداشتم ,میخوام با پیام نور مقابله کنم :39:

A.eghtedari
02-10-2013, 11:05 AM
یکی به من بگه چطوری باید وارد این گلستان شد، ما هیچی نداریم نه شماره نه پس وردی . آقا جان کمک!!آقا جان! ما هنوز وارد نشدیم که ! اصلان من نمیدونم چطوری باید ثبت نام کرد! آقا جان یکی به ما که تازواردیم .

Nimak2012
02-10-2013, 01:43 PM
یکی به من بگه چطوری باید وارد این گلستان شد، ما هیچی نداریم نه شماره نه پس وردی . آقا جان کمک!!آقا جان! ما هنوز وارد نشدیم که ! اصلان من نمیدونم چطوری باید ثبت نام کرد! آقا جان یکی به ما که تازواردیم .

شايد باورتون نشه ولي دقيقا اين سواله من و دوستم هم هست!!!توي اطلاعيه سنجش نوشته بود از 20 رجوع شود به وبسايت گلستان!ما هم هي رفتيم هيچ خبري نيست و نشد!يه جايي مي خونديم نوشته بود براي ورود به گلستان براي دانشجويان جديد الورود بايد به جاي يوزر شماره داوطلبي و به جاي پسس شماره شناسنامه رو وارد كنيم!اين هم جواب نداده تا الان ظاهرا!!!

Nimak2012
02-10-2013, 01:44 PM
من این ترم سخترین درسا را برداشتم ,میخوام با پیام نور مقابله کنم :39:

خيلي هم عالي!موفق باشيد:36:

Nimak2012
02-10-2013, 01:45 PM
کلا بدبخت شدیم رفت....:168:

این طور که معلومه هر درسی که این ترم بگیریم باید ترم بعد هم دوباره پاس بشه :164:خودمونی ما دانشگاه پیام نور این ترم یه پول حسابی به جیب میزنه ها.....

شما از اول اسفند حساب كني قشنگ و كامل 3 ماه وقت هست..چرا انقدر بچه ها سخت ميگيرن؟؟؟؟؟؟؟؟

fateme-er
02-10-2013, 11:21 PM
ای واااای بیچاره گشتم....

Bahar1988
02-11-2013, 12:02 AM
یه پیشنهاد واسه دوستان:
درسایی که این ترم برمیدارین حواستون باشه خودخوان بردارید زیاد عادی برندارید چون امتحانا زود برگزار میشه واس همین زود کلاسارو تموم میکنن اونم با تموم نکردن درسا!در ضمن درسایی که خودخوان برمیدارین حفظی باشه بهتره چون زودتر تموم میکنید.
امیدوارم بدردتون بخوره ، موفق باشید:72:

Nimak2012
02-11-2013, 12:48 AM
یه پیشنهاد واسه دوستان:
درسایی که این ترم برمیدارین حواستون باشه خودخوان بردارید زیاد عادی برندارید چون امتحانا زود برگزار میشه واس همین زود کلاسارو تموم میکنن اونم با تموم نکردن درسا!در ضمن درسایی که خودخوان برمیدارین حفظی باشه بهتره چون زودتر تموم میکنید.
امیدوارم بدردتون بخوره ، موفق باشید:72:

احسنت!يه چيزي تو همين مايه ها..:104:

femina
02-11-2013, 04:21 AM
وااااااااااااییییییییییی بدبخت شدیم

sogand6606
02-11-2013, 10:13 AM
سلام واقعا جای تشکر فراوان داره از مسئولا خواستن دماغشو پاک کنن زدن چشمشم در اوردن......ههههههههههههههه:55: :55:

Bahar1988
02-13-2013, 10:00 PM
[QUOTE=A.eghtedari;225739]یکی به من بگه چطوری باید وارد این گلستان شد، ما هیچی نداریم نه شماره نه پس وردی . آقا جان کمک!!آقا جان! ما هنوز وارد نشدیم که ! اصلان من نمیدونم چطوری باید ثبت نام کرد! آقا جان یکی به ما که تازواردیم .[/QUOT

مقابل شناسه کاربری:شماره داوطلبی+u912
مقابل گذرواژه: شماره ملی
حتما دقت داشته باشید قبل شماره داوطلبی u912 رو بزنید.
وارد که شدید مدارکی که اسکن کردید (مدارک و حتماً با حجم کم اسکن کنید تا مثل من اشکتون درنیاد!)و بفرستید ،درضمن بیشتراز یک زمانی مثلاً 20دقیقه کارنکردن داخل گلستان میندازتون بیرون و اگه بیشتر از 3یا4بار در یک زمان وارد شید دیگه راتون نمیده تا فرداش!
امیدوارم بدردتون بخوره

Bahar1988
02-13-2013, 10:01 PM
شايد باورتون نشه ولي دقيقا اين سواله من و دوستم هم هست!!!توي اطلاعيه سنجش نوشته بود از 20 رجوع شود به وبسايت گلستان!ما هم هي رفتيم هيچ خبري نيست و نشد!يه جايي مي خونديم نوشته بود براي ورود به گلستان براي دانشجويان جديد الورود بايد به جاي يوزر شماره داوطلبي و به جاي پسس شماره شناسنامه رو وارد كنيم!اين هم جواب نداده تا الان ظاهرا!!!

وارد که شدید مدارکی که اسکن کردید (مدارک و حتماً با حجم کم اسکن کنید تا مثل من اشکتون درنیاد!)و بفرستید ،درضمن بیشتراز یک زمانی مثلاً 20دقیقه کارنکردن داخل گلستان میندازتون بیرون و اگه بیشتر از 3یا4بار در یک زمان وارد شید دیگه راتون نمیده تا فرداش!
امیدوارم بدردتون بخوره

Bahar1988
02-13-2013, 10:05 PM

امیدوارم بدردتون بخوره

armita63
02-14-2013, 11:42 AM
سلام یکی به من بگه تاییدیه تحصیلی قضیه اش چیه ؟؟:42:

همون مدرک پیشی که داریم قبول نیس؟؟:42:

امروز که دفاتر پستی تعطیله باید تا شنبه واسه ثبت نام صبر کنم؟؟:42:

کمکــــــــــــــــــــــ ـــــــــ:79:

Bahar1988
02-15-2013, 05:17 PM
سلام یکی به من بگه تاییدیه تحصیلی قضیه اش چیه ؟؟:42:

همون مدرک پیشی که داریم قبول نیس؟؟:42:

امروز که دفاتر پستی تعطیله باید تا شنبه واسه ثبت نام صبر کنم؟؟:42:

کمکــــــــــــــــــــــ ـــــــــ:79:

تاییدیه تحصیلی شما میرید پست منطقه 1فرم میده بهتون پرمیکنید به همراه کوپی کارنامه 3ساله و کارت ملی ، پست میفرسته به آموزش پرورش بعد آموزش پرورش تاییدیه ارسال میکنه دانشگاه محل قبولی ، توی همون پست که فرم پرمیکنید پست یه قبض به شما میده که شما موقتاً اونو میدید دانشگاه تا آموزش پرورش تاییدیه اصلی و برای دانشگاه ارسال کند.:112:

Nimak2012
02-15-2013, 08:34 PM
امیدوارم بدردتون بخوره

من همه كارام تموم شد گزارش 260 رو هم گرفتم با شماره دانشجويي هم وارد شدم همه چي هم رديفه الا اينكه هنوز نمي تونم درسهاي ترم 2 رو بردارم هي مي زنه عدم رعايت پيشنياز!مثلا من هر چي خواندن و درك مفاهيم 2 رو بر مي دارم هي مي زنه عدم رعايت پيشنياز(كنترل شماره 8)در صورتي كه من با نمره 13 خواندن 1 رو پاسش كردم تو دانشپذيري!ديگه خيلي خنده داره كه همونها رو دوبار برداريم!!!!

Bahar1988
02-16-2013, 10:45 PM
من همه كارام تموم شد گزارش 260 رو هم گرفتم با شماره دانشجويي هم وارد شدم همه چي هم رديفه الا اينكه هنوز نمي تونم درسهاي ترم 2 رو بردارم هي مي زنه عدم رعايت پيشنياز!مثلا من هر چي خواندن و درك مفاهيم 2 رو بر مي دارم هي مي زنه عدم رعايت پيشنياز(كنترل شماره 8)در صورتي كه من با نمره 13 خواندن 1 رو پاسش كردم تو دانشپذيري!ديگه خيلي خنده داره كه همونها رو دوبار برداريم!!!!

شاید پیش نیازش چیز دیگس!برید لیست ارائه دروسو دانلود کنید (تجمیعی)ببینید.