PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمرات اعلام نشده!!!!!!

شایدمن
02-02-2013, 01:18 AM
بعد این 2روز استرس و مشکل گلستان میبینیم که سیستم با همان نمرات نصفه و نیمه ی قبلی باز میشه!!!!!!!!!!!!! یعنی آپ دیت نشده؟!!!!!!!!!
:169:پس چطورفردا انتخاب واحد کنیم:164:؟بگن هکش کردن خیال همه راحت شه......

Borna66
02-02-2013, 12:21 PM
بعد این 2روز استرس و مشکل گلستان میبینیم که سیستم با همان نمرات نصفه و نیمه ی قبلی باز میشه!!!!!!!!!!!!! یعنی آپ دیت نشده؟!!!!!!!!!
:169:پس چطورفردا انتخاب واحد کنیم:164:؟بگن هکش کردن خیال همه راحت شه......

با سلام

دوست گرامی شاید تا زمان انتخاب واحد شما که از طریق سایت گلستان مشخص میشه تا اون موقع نمرات بیایید و تنها را فقط صبر کردن هست و یا انیکه اگر درسی را مطئن هستید قبول می شود دیگر از اخذ ان خودداری کنید

روزگار خوش

شایدمن
02-02-2013, 07:34 PM
با سلام

دوست گرامی شاید تا زمان انتخاب واحد شما که از طریق سایت گلستان مشخص میشه تا اون موقع نمرات بیایید و تنها را فقط صبر کردن هست و یا انیکه اگر درسی را مطئن هستید قبول می شود دیگر از اخذ ان خودداری کنید

روزگار خوش

چه جالب !!!!!! آخه هر دفعه که وارد سیستم میشم یک زمان جدید مشخص میکنه!!! صبح نوشته بود زمان انتخاب واحد شما 15/11 ساعت 8:00 وعصر نوشت 21/11 ساعت 12:10......:265:
فکر کنم در برنامه نویسیشون ازrandomاستفاده کردند!!!!!!!!!!:120:
حالا من باید به کدومشون اعتماد کنم؟البته را ه درست به قول شما صبر+هر روز سر زدن به سیستم.....

saeidking
02-02-2013, 11:44 PM
چه جالب !!!!!! آخه هر دفعه که وارد سیستم میشم یک زمان جدید مشخص میکنه!!! صبح نوشته بود زمان انتخاب واحد شما 15/11 ساعت 8:00 وعصر نوشت 21/11 ساعت 12:10......:265:
فکر کنم در برنامه نویسیشون ازrandomاستفاده کردند!!!!!!!!!!:120:
حالا من باید به کدومشون اعتماد کنم؟البته را ه درست به قول شما صبر+هر روز سر زدن به سیستم.....

سلام,خب حالا شما زیاد سخت نگیرین,زمان شروع هیچ فرقی نداره مثلا بگیم زودتر باشه بهتره.پس زیاد حساس نباشین:36: