PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سئوالاتی پیرامون کنکور فراگیر بهمن 91

nkjgsbjkdjhg
01-27-2013, 11:47 PM
سلام سوال در مورد فراگیر بهمن 91 داشتم من از 20 انتخابم پنجمی قبول شدم وبعدی ها هم خط تیره دارند می خواستم بدونم میتونم مثلا انتخاب هفتم را انتخاب کنم اگر بله چطور لطفا راهنمایی بفرمایید در ضمن من دانشجوی ترم 4بیام نور شهرستان هستم چون به من مهمانی ندادند فراگیر شرکت کردم حالا ترم های قبل رابرام معادل سازی می کنند یا نه

elya tarlan
01-28-2013, 10:27 AM
درود
دوست گرامی منظورتان روشن نیست
الان زمان اعلام نتایج آزمون فراگیر است نه کنکور.
اگه منظور شما از انتخابهایتان همان کارنامه شما است اگه جدول مربوط به اولویت انتخابهایتان را بگذارید بهتر میتوان منظور شما را درک کرد.

nkjgsbjkdjhg
01-28-2013, 04:38 PM
درود
دوست گرامی منظورتان روشن نیست
الان زمان اعلام نتایج آزمون فراگیر است نه کنکور.
اگه منظور شما از انتخابهایتان همان کارنامه شما است اگه جدول مربوط به اولویت انتخابهایتان را بگذارید بهتر میتوان منظور شما را درک کرد.
سلام من عکس جدول را براتون گذاشتم لطفا راهنمایی کنید انتخاب 7 را میتوانم بروم ؟ یا نه ؟
و اگر رفتم آیا معادل سازی میکنند؟ چون من همین رشته را در دانشگاه ساوه میخوانم ( ترم 4 ) و مشکل رفت و آمد دارم به همین دلیل کنکور امتحان دادم

http://pnu-club.com/imported/2013/01/287.jpg

nkjgsbjkdjhg
01-29-2013, 11:55 PM
سلام لطفا هر چه سریع تر راهنماییم کنید

elya tarlan
02-02-2013, 09:51 AM
دوست گرامی سلام
شما تنها در اولویت هایی که خط تیره داره حد نصاب نمره و رتبه لازم را آوردید
اما با توجه به اینکه این انتخابها بر اساس اولویت های خودتان انجام شده گزینش شما هم در اولین اولویت انتخابی ممکن شما صورت میگیرد
یعنی اینکه شما در حال حاضر در اولویت 5 پذیرفته شده اید.
اگر در دوره کارشناسی هستید بعد از یک ترم امکان تغییر رشته در صورت تمایل برایتان وجود دارد.
برای معادل سازی هم قانون ثابتی وجود ندارد اگر از کارشناس فعلی خود سوال کنید جوابگویی شما خواهد بود.
پیروز و سرفراز باشی