PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال مهم و حیاتی در خصوص اجازه تح

matin136
01-10-2013, 11:55 AM
یه سوال مهم داشتم . من در استان قم زندگی می کنم چون رشته ای را دراستان خودم نداشتن در ازمون فراگیر کارشناسی امسال واحد پیام نور در استان تهران را انتخاب کردم . میخواستم بدانم اگر نمره مورد نظر را بیار ایا اجازه تحصیل بهم می دن یا هرکسی باید دراستان خودش باشه . اگه جواب منفی هست ایا راهی وجود داره ؟

Borna66
01-10-2013, 02:41 PM
یه سوال مهم داشتم . من در استان قم زندگی می کنم چون رشته ای را دراستان خودم نداشتن در ازمون فراگیر کارشناسی امسال واحد پیام نور در استان تهران را انتخاب کردم . میخواستم بدانم اگر نمره مورد نظر را بیار ایا اجازه تحصیل بهم می دن یا هرکسی باید دراستان خودش باشه . اگه جواب منفی هست ایا راهی وجود داره ؟

با سلام

خیر در این زمینه مشکلی ندارد و براحتی می تونید ادامه تحصیل بدید

روزگار خوش

apadana34
01-13-2013, 03:47 PM
در این زمینه مطمئنید اخه بعضی ها می گن نمی شه . و بعضی ها هم می گن دفترچه را بخوان . اصلا از چه شماره یا جایی می شه مطمئن شد ؟

apadana34
01-13-2013, 05:53 PM
این مطلب توی دفترچه ثبت نام فراگیر کارشناسی یعنی چه؟
داوطلبان باتوجه به کد رشته امتحانی و استان بومی ( اقامت یا اشتغال ) و نیز در نظر گرفتن وضعیت فارغ التحصیلی خود می توانند حدا کثر 20 کد رشته محل را در تقاضانامه ثبت نامی درج کنند
ایا این به این معنا نیست که من نمی تونم تحصیل کنم در استان دیگر

Borna66
01-13-2013, 10:36 PM
این مطلب توی دفترچه ثبت نام فراگیر کارشناسی یعنی چه؟
داوطلبان باتوجه به کد رشته امتحانی و استان بومی ( اقامت یا اشتغال ) و نیز در نظر گرفتن وضعیت فارغ التحصیلی خود می توانند حدا کثر 20 کد رشته محل را در تقاضانامه ثبت نامی درج کنند
ایا این به این معنا نیست که من نمی تونم تحصیل کنم در استان دیگر

با سلام

خیر دوست گرامی شما می توانید در جای دیگر غیر از محل اشتغال یا سکونت ادامه تحصیل بدید من به شخصه این مورد را دیدم

روزگار خوش

elya tarlan
01-14-2013, 09:53 AM
درصد بیشتری ازظرفیت پذیرش هر استان به بومیان آن تعلق داره(نه همه ظرفیت) و این یعنی که درصدی هم به غیر بومیان اختصاص داره.
نگران نباش پیروزی از آن تو خواهد بود

apadana34
01-14-2013, 10:53 AM
پس می شه امیدوار بود . چون یکی از دوستام هم همین کار را کرده . منتها باید نمره را در همان میزانی که غیر بومی قبول می کنند بیارم . و اگرم فرض کنیم امتحان را بد داده باشم
چون با این ازمون پذیرش مهرماه هم داریم ان شالله فکر کنم قبول بشم .
و اینکه موقع ثبت نام محل سکونت یا استان را قم زدم مشکلی نداره ؟
البته نمی دانم خود واحد هم مشکلی برای ادم می تراشه یا نه . من واحد تهران شمال را انتخاب کردم .

saeidking
01-31-2013, 12:36 AM
پس می شه امیدوار بود . چون یکی از دوستام هم همین کار را کرده . منتها باید نمره را در همان میزانی که غیر بومی قبول می کنند بیارم . و اگرم فرض کنیم امتحان را بد داده باشم
چون با این ازمون پذیرش مهرماه هم داریم ان شالله فکر کنم قبول بشم .
و اینکه موقع ثبت نام محل سکونت یا استان را قم زدم مشکلی نداره ؟
البته نمی دانم خود واحد هم مشکلی برای ادم می تراشه یا نه . من واحد تهران شمال را انتخاب کردم .

هیچ مشکلی نداره