PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه شهریه نریزیم حساب چی میشه؟

aminamin23
12-30-2012, 08:30 PM
سلام
دوستان عزیز اگه شهریه رو ندیم چی میشه؟
من شنیدم دیگه امتحان نمیگیرن. خب اگه امتحان نگیرن تکلیف اونی که شهریه نداده چیه؟
خلاصه بگم میخوام بدونم راهی وجود داره شهریه رو فعلا ندیم به جاش بعدا(مثلا ترم بعد) بدیم یا اینکه اقساطی بشه؟(همه ی شرایط و راه ها رو ذکر کنید)

sunyboy
12-30-2012, 09:17 PM
شهریه را پرداخت نکنید سیستم گلستان بهتون گزارش 428 که کارت ورود به جلسه است رو نمیده و برای همین نمیتوانید در امتحانات شرکت کنید. چون سر جلسه امتحان کسی که کارت ورود به جاسه نداشته باشه رو اجازه شرکت در امتحان را نمیدن بهتره زودتر بدهی خودتون را واریز کنید تا بعد از 72 ساعت در گلستان اعمال بشه و مشکلی نداشته باشید

aminamin23
12-30-2012, 11:15 PM
ممنون از توضیحتون
میخواستم بدونم اگه شهریه رو پرداخت نکنیم و امتحان ندیدم باز میشه امتحان داد؟اونوقت وضعیت من چه جور میشه دانشجو مشروطی حساب میشم؟

شهر ساز
12-30-2012, 11:45 PM
فک کنم با این کار حذف ترم کنید بهتر باشه اگه قرار شهری رو واریز نکنید

sunyboy
12-31-2012, 12:54 AM
ممنون از توضیحتون
میخواستم بدونم اگه شهریه رو پرداخت نکنیم و امتحان ندیدم باز میشه امتحان داد؟اونوقت وضعیت من چه جور میشه دانشجو مشروطی حساب میشم؟

چه در امتحان شرکت کنید یا نکنید باید شهریه رو پرداخت کنید!! اگر در امتحانات شرکت نکنید (در تمام امتحانات) این ترم شما بصورت اتوماتیک حذف و تبدیل به مرخصی میشود. ولی باید شهریه این ترم رو بدین!! اگر قصدتان از حذف ترم ندادن شهریه است باید بگم هیچ راهی وجود نداره! باید شهریه رو بدین چه در امتحانات شرکت کنید چه شرکت نکنید!! اگر ندین اجازه شرکت در امتحانات بهتون نمیدن و بدهی در گلستان براتون زده میشه یعنی در ترم جدید علاوه بر اینکه هزینه ترم جدید رو باید بدین هزینه و بدهی این ترم رو هم روی ان باید بدین! در کل بهتون توصیه میکنم شهریه رو بدین و بشینین و بخونین انشاالله بخوبی ترم رو پاس میکنید.

موفق باشید

Ms.ZaRi
02-11-2013, 03:05 PM
خیلی از دوستام بودن که شهریه ندادن و امتحان پایان ترم و هم شرکت کردن منتهی کارت موقت همونروز خوده مسئولین میدن که بتونه شرکت کنه:208:حالا ما بابارو کچل میکنیم تا زودتر شهریه رو بده:24: