PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف اضطراری دروس و تعیین محل مرکز آزمون دانشجویان نیمسال اول 91-92 پیام نور

sunyboy
12-15-2012, 12:38 PM
مهلت ثبت مهمان اضطراری از تاریخ ۲۸ آذرماه لغایت ۳۰ آذرماه ۹۱ می باشد که امکان ثبت آن برای کلیه کاربران ارشد استان خواهد بود.
دانشجویانی که به هر دلیل قادر به شرکت در آزمون پایان ترم نیمسال اول ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور نمی باشند ، می توانند از تاریخ ۲۰ آذرماه ۱۳۹۱ لغایت ۲۴ آذرماه ۱۳۹۱ نسبت به فقط حذف درس مورد نظر خود اقدام نمایند.

برای حذف دروس در سایت گلستان مسیر زیر را طی نمایید:

ثبت نام -> حذف اضطراری -> حذف اضطراری

نکته : دانشجویانی که نسبت به حذف درس یا دروس اقدام می نمایند دقت داشته باشند که شهریه دروسی که حذف می کنند استرداد نخواهد شد.

همچنین در صورت عدم حضور در امتحان پایان ترم ، درس مورد نظر بدون ثبت هیچگونه نمره ای حذف می شود.

آغاز مهلت تغییر محل مرکز آزمون دانشجویان کارشناسی ارشد

دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند طبق ضوابط از ۲۰ آذرماه لغایت ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۱ برای تعیین محل مرکز آزمون خود اقدام نمایند.

دانشجویان کارشناسی ارشد در همه استانها و کلیه رشته ها می توانند از تاریخ ۲۰ آذرماه لغایت ۲۷ آذرماه ۱۳۹۱ بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور با مراجعه به سیستم گلستان محل آزمون خود را انتخاب کنند.

شرایط امکان تعیین محل مرکز آزمون پرداخت شهریه می باشد!

در ترم قبل شرایط دیگری نداشت و تغیین محل مرکز آزمون به تمام مراکز و واحدهای پیام نور امکان پذیر بود (حتی اگر در آن مرکز و واحد مقطع شما و یا رشته شما را نداشته باشد)

برای تغییر محل مرکز آزمون در سایت گلستان مسیر زیر را طی نمایید:

آموزش -> دانشجو -> درخواستها -> انتخاب محل آزمون

در تعیین محل مرکز آزمون هیچ تغییری در شهریه و یا تغییر در استاد صورت نمی گیرد و فقط محل آزمون دانشجو تغییر می کند.

همچنین برای دانشجویان کارشناسی مهمان اضطراری وجود دارد که فعلا شرایط آن اعلام نشده است.

FIAN
01-01-2013, 10:56 AM
تاریخ حذف اضطراری گذشته و من اصلا یادم نبود!حالا باید چیکار کنم؟چجوری درسمو حذف کنم؟اگه اطلاعاتی رو در اختیارم بزارید ممنون میشم!من ترم اولی هستم و اطلاعات کافی ندارم!ممنون!:42::42:

Borna66
01-01-2013, 02:14 PM
تاریخ حذف اضطراری گذشته و من اصلا یادم نبود!حالا باید چیکار کنم؟چجوری درسمو حذف کنم؟اگه اطلاعاتی رو در اختیارم بزارید ممنون میشم!من ترم اولی هستم و اطلاعات کافی ندارم!ممنون!:42::42:

با سلام

دوست گرامی با نرفتن در سر جلسه امتحان اون درس که می خواهید حذف اضطراری کنید بطور خودکار این کار صورت می گیرد و نمره صفر هم درنظر گرفته نمی شود برای ان درس و در واقع این یکی از معدود قانون های مفید پیام نوری هست که دست دانشجویان را باز گذاشته در این زمینه که اگر دانشجویان بنا به هر دلیل مشکل داشتند و امکان حضور در امتحان درسی را نداشتند به این صورت که با عدم حضور در جلسه امتحان پایان ترم اش، ان درس را حذف کنند در ان ترم

روزگار خوش

music1
01-01-2013, 02:25 PM
برای کارشناسی ها تعیین محل آزمون وجود نداره!؟

Borna66
01-01-2013, 02:29 PM
برای کارشناسی ها تعیین محل آزمون وجود نداره!؟

با سلام

خیر دوست گرامی فعلا تعیین محل ازمون برای مقطع کارشناسی ارشد پیام نور می باشد

روزگار خوش

خیال کن
01-01-2013, 07:21 PM
سلام..چرا سایت لرای من باز نمیشه؟شهریرو کامل پرداخت کردم

FIAN
01-01-2013, 08:26 PM
ممنون از اطلاع رسانی سریعتون!:281:

FIAN
01-01-2013, 08:55 PM
ممنون از اطلاع رسانی سریعتون!:281:

omid1990raha
05-21-2013, 02:49 PM
سلام
برای اطمینان بیشتر می پرسم
برای دوره کارشناسی ارشد هم عدم حضور در امتحان پایان ترم به عنوان حذف اضطراری؟؟؟

javad jan
05-31-2013, 11:39 AM
سلام
برای اطمینان بیشتر می پرسم
برای دوره کارشناسی ارشد هم عدم حضور در امتحان پایان ترم به عنوان حذف اضطراری؟؟؟

بله برادر عزیز
برای کارشناسی ارشد نیز همین گونه است
در صورت عدم حضور در جلسه امتحان ، به منزله حذف پزشکی قلمداد میشود
با تشکر