PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پس ندادن پول من پس از تسویه حساب !!!

7732
12-10-2012, 11:49 AM
سلام و خسته نباشید دوستان

من حدود 5 ماه پیش از دانشگاه پیام نور شمیرانات انصراف دادم ، تسویه حساب کردم و نهایتا حدود 120،000 تومان طلب کار شدم که شماره حساب ملت دادم تا واریز کنند

الان پس از گذشت 4،5 ماه هنوز هیچ خبری نیست !!! هر چقدر هم با دانشگاه ( تهران واحد شمیرانات ) تماس می گیرم هیچ کس جواب نمی دهد

دوستان می توانند راهنمایی کنند که با کجا تماس بگیرم ؟ ( ضمنا از شهرستان هستم و امکان مراجعه حضوری ندارم )

با تشکر از همه دوستان

Borna66
12-10-2012, 09:29 PM
سلام و خسته نباشید دوستان

من حدود 5 ماه پیش از دانشگاه پیام نور شمیرانات انصراف دادم ، تسویه حساب کردم و نهایتا حدود 120،000 تومان طلب کار شدم که شماره حساب ملت دادم تا واریز کنند

الان پس از گذشت 4،5 ماه هنوز هیچ خبری نیست !!! هر چقدر هم با دانشگاه ( تهران واحد شمیرانات ) تماس می گیرم هیچ کس جواب نمی دهد

دوستان می توانند راهنمایی کنند که با کجا تماس بگیرم ؟ ( ضمنا از شهرستان هستم و امکان مراجعه حضوری ندارم )

با تشکر از همه دوستان

با سلام

دوست گرامی به نظره من بهترین راه برای پیگری همین مراجعه حضوری به پیام مراکز استان هست وگرنه از پشت تلفن اصلا جوابگو درست و حسابی نیستند

روزگار خوش