PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شهریه

antegral
12-08-2012, 09:52 PM
من شهریه امو کامل پرداخت کردم و بعدش سایت رو دیدم که صفر شده ولی بعد از چند روز که رفتم توی سایت دیدم که مقدار کمی
(کمتر از هزار تومن) برام زده . حالا بایدچکار کنم؟ باید همین مقدار کم رو هم بپردازم تا کارت آزمون برام صادر بشه یا باشه با شهریه ترم بعد بپردازم مشکلی داره؟

Mortezaacc
12-09-2012, 08:39 AM
من شهریه امو کامل پرداخت کردم و بعدش سایت رو دیدم که صفر شده ولی بعد از چند روز که رفتم توی سایت دیدم که مقدار کمی
(کمتر از هزار تومن) برام زده . حالا بایدچکار کنم؟ باید همین مقدار کم رو هم بپردازم تا کارت آزمون برام صادر بشه یا باشه با شهریه ترم بعد بپردازم مشکلی داره؟
سلام
امسال مبلغ بیمه از 1030 تومن به 2000 تومن افزایش یافته و به ناچار شما باید این مبلغ رو پرداخت کنید!!!

sfx
03-24-2013, 01:06 AM
سلام .من شهریه این ترمو قبل عید پرداخت کردم ولی هنوز مقدار بدهی صفر نشده , تو قسمت اطلاعات جامع هم واحد انتخاب شدرو صفر زده ولی وقتی روش کلیک میکنم لیست درسا میاد ! و تو قسمت ثبت میزنه ثبت نهایی !!
کسی میدونه علت چیه؟

Borna66
03-24-2013, 01:09 PM
سلام .من شهریه این ترمو قبل عید پرداخت کردم ولی هنوز مقدار بدهی صفر نشده , تو قسمت اطلاعات جامع هم واحد انتخاب شدرو صفر زده ولی وقتی روش کلیک میکنم لیست درسا میاد ! و تو قسمت ثبت میزنه ثبت نهایی !!
کسی میدونه علت چیه؟

با سلام
دوست گرامی به نظره من صبر کنید تا 20 فروردین تا همه چیز تثبت شود و همه از حال و هوای عید در بیایند حتی این سایت بی خود گلستان و علت اصلی اش هم همین اپدیت و برورسانی های مکرر و بی اطلاع سایت گلستان هست که بعضی اطلاعات در ان ثبت نمی شود... اگر مشکلتون رفع نشد حتما با داشتن فیش واریز به بخش شهریه مرکز تحصیلی شهر دانشگاهتون مراجعه کنید قطعا مشکلتون حل می شود

موفق باشید
روزگار خوش